Premier League 2024/2025

To prawda. I tak na dobrą sprawę, to czy tylko ja mam wrażenie, że Klopp bardzo często zdejmował strzelców dwóch bramek w meczu?

Ciekawie byłoby zobaczyć statystykę z tego, ile razy taka sytuacja miała miejsce, bo może się mylę.

U nas nie strzela się tak hat-tricków bo nie gramy z typowym napastnikiem to raz. A dwa, że w heavy metalu Kloppa wszyscy biegali jak porąbani i dlatego też bramki rozkładały się na prawie cały zespół.

1 polubienie

Ludzie, co Wy z tymi hat-trickami. Przecież to nie jest istotne. Jak napastnik strzeli 3 gole a jego zespoły wygra 3-0 czy 4-1 to czy to coś wielkiego znaczyło? Mógłby strzelić 1 gola czy 2 i nic by to nie zmieniło. To nabijanie statystyk. Jak jest 0-0 albo 1-1 i zawodnik strzeli gola w końcówce na wagę zwycięstwa - to jest bohaterem

1 polubienie

Może i poprawiła. Ale mamy 7 bramek przy 13 big chances, a City 9 przy 10.

a nie wygraliśmy kiedyś w pucharze gdzie były dwa hattricki i był problem podzielić się piłką? Rozwiązali to tak, że wzięli dwie piłki z jednego meczu. Wiem, że w City też była taka sytuacja i wtedy tylko Gundo wziął piłkę

skowron32: Już to pisałem ale powtórzę, jeśli nic się nie zmieni to do świąt będziemy bujać się w strefie spadkowej na 100% i nieprzesadzam jeśli powiem ze najbliższe 5-6meczy maks 1-2pkt zdobędziemy. Niemowie juz o LE bo tam będzie pośmiewisko z Paokami i Twente. Jeśli zarząd się nie obudzi to będziemy się bić ale o pozostanie w lidze

Z devilpage :joy:
Desperacja “level hard”.No to oby ich zarzad sie nie obudzil a Kasandra z “memnited” miala racje.
Championship nadchodzimy :rofl: :sweat_smile: :joy:

I jeszcze to:
SonofSparda: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.09.2024 20:45

Poważnie? Myślisz, że bez skrzydeł i napastnika oni załapią się do top 10. Nie zauważyłeś, że wiele zespołów z ligi zrobiło krok do przodu? A United albo stoi w miejscu albo nawet się cofa w rozwoju. Nikt w lidze już nie boi się przyjeżdżać na Old Trafford, ewentualnie kibice, że im się dach na głowy zawali.

No wlasnie! zamknac ta ruine,gzie sa wladze PL?! :sweat_smile:

Junajted zrobiło kilka ciekawych transferów (De Ligt, Ugarte, Mazraoui), po raz pierwszy od lat to nie są tylko jakieś odpady czy ogórki i jeśli ci nowi zaczną grać na swoim poziomie to MU mogą powalczyć o top6 czy top8.

A te Pogby czy Sancha to byly ogorki? Po prostu taka dziejowa sprawiedliwosc,ze po okresie prosperity za “gumozuja” teraz sa w czarnej d… i oby tam pozostali do konca swiata i 3 dni dluzej :joy:

5 polubień

Mazraoui przez ostatnie 7 lat tylko raz przekroczył 1200 minut w lidze czyli facet od 7 lat nie jest podstawowym obrońca swoich zespołów. Ja tu wzmocnienia nie widzę. De ligt tutaj jest lepeij, ale pamiętajmy że mówimy o gościu który:
-w juve mimo olbrzymiej kwoty za niego wydanej nie przekonał nikogo na tyle żeby chcieli go zostawić i sprzedali że strata, a on nigdy nie wygryzł chelliniego i bonu. Bremer na starcie wyglądał lepiej
-w Bayernie też przegrał rywalizację z kimem i upamecano mimo że ci zawodzą i zostal sprzedany że strata

  • w reprezentacji też jest za vvd, de vrijem, ake, a przed urazem też za timberem.
    Jeśli chodzi o ugarte to też został bardzo szybko odpalony z PSG.
1 polubienie

Wg mnie jak van Nisterlooy przejmie pałeczkę to może coś z tym united ugrać. Wygląda na całkiem ogarniętego, a w Holandii też cośtam chyba osiągnął. Ale to tylko moje gdybanie, mam nadzieję, że się nie sprawdzi jednak jeżeli Eryczek dalej będzie pitolił takie kocopoły i dalej będzie poza top4 to poleci, a wtedy ich były napastnik zajmie jego miejsce bo chyba po to został zatrudniony.

https://x.com/TransferSector/status/1831345501825843660?t=7s9AmBu1yc8X2Nh3fiKV2g&s=19

Koperty poszły w ruch :joy:

1 polubienie

Jak ktoś się zastanawiał jak to możliwe, że Chelsea czy City spełnia wymagania finansowe fair Play to mamy odpowiedź.

Ciekawe kiedy Newcastle zacznie robić obrót handlowy między swoimi firmami żeby sobie trochę budżet zwiększyć bez łamania :hand_with_index_finger_and_thumb_crossed: przepisów :hand_with_index_finger_and_thumb_crossed:

1 polubienie

nawet nie wiem jak to skomentować no po prostu hańba

Przecież to było wiadome od dawna. Dają długoe kontrakty graczą i to rozkłada się na lata. Taki Jackson przedłużył bodajże do 2034 czy cos takiego, a gracze tacy jak Enzo lub młodzi z Ameryki Południowej dostają kontrakty na 8 lat

Skąd Chelsea i City mają kasę na transfery hmm ciekawe :thinking::thinking::thinking:

Liverpool jest na 3 miejscu, a jakoś na transfery nie mamy :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

1 polubienie

Wątpię, że to przez ograniczenia FFP😝

1 polubienie

Apropo składu na West Ham w Pucharze jak to widzicie?

Kelleher, Bradley, Quansah, Van Dijk, Tsimikas, Endo, Graven (jeżeli nie gra dla repry), Elliott (jak się wyleczy) albo Jones, Gakpo, Nunez, Chiesa.

Jak wy to widzicie?

Graven jest w kadrze z tego co mi się wydaję. Van dijk niech odpocznie w jego miejsce Gomez. A tak to skład jak najbardziej możliwy.
Dodatkowo Elliott chyba wrócił z kadry z powodu kontuzji. Ciekawe jak długo będzie poza grą.

Kolego Beol, to chyba nie mamy więcej opcji na środku obrony aby dać odpocząć Ibou oraz Virgilowi. No chyba że sięgamy do akademii jak wspomniałeś.

Dokładnie ja bym dał Joe. Vvd będzie niezwykle potrzebny, a Joe dzięki swojej uniwersalności może być przydatny wiec lepiej dawać mu minuty żeby nabrał ogrania. Szkoda mi jonesa i jego zdrowia bo jako tani w utrzymaniu mógłby być solidny, ale przez jego zdrowie trzeba się chyba będzie pożegnać po sezonie i kupić kogoś na kogo będzie można liczyć