Premier League 2024/2025

na moje to on jest w CP :smiley:

1 polubienie


Rozumiem, że wg niektórych kule, opinie lekarskie są częścią pewnego planu, aby zmylić Totki i zaskoczyć ich cudownym ozdrowieniem kostki Odegarda.

3 polubienia

No tak, z jednej strony, ale z punktu medycznego brak ortezy, zabezpieczenia świadczy o tym, ze to nic wielkiego. Pożyjemy zobaczymy…

E.
No chyba że do arsenału poszli ludzie od nas, no to luz.

Już tak odbiegając od tematu to ładnie w tym propagandowym dziadostwie odpływają.
Od kiedy to przypierdolenie w brzozę i ląduj dziadu było zamachem?
No chyba że chodzi o zamachnięcie ręką w kokpicie przez Błasika jak gadał: zmieścisz się…

1 polubienie

No większego idioty na tym forum nie widziałem, faktycznie bardzo śmieszne wstawiać zdjęcie jakiegoś poszkodowanego, któremu nie wiadomo co się stało. Człowieku zastanów się następnym razem co piszesz i co wrzucasz.

15 polubień

Co za kretyn.
x znaków.

5 polubień

Ten De Ligt to taki nieudacznik. Dobrze wpasował się w politykę United. Przepłacony, duża tygodniówka i chujowy. Same minusy, plusów brak.

Holandia na ten moment straciła 3 bramki podczas tej przerwy reprezentacyjnej. 3 zawalił holenderski Harry Maguire - de Ligt.

5 polubień

Smutno jest patrzeć na zjazd piłkarza którego jeszcze kiedy grał w ajaxie chciałem w lfc, a teraz kiedy jest w united to już go nie chce xd.

Ake kolejnym kontuzjowanym po zjeździe reprezentacji. Oby nasi piłkarze wrócili cali i zdrowi.

Leki przestały działać?
Nawet nie wiem, czy tu jest co skomentować, sam sobie wystawiasz opinię takimi wrzutkami. Nie po raz pierwszy.

Wracając do tematu - u nas chyba bez strat, Mac Allister OK, zagrał pół godziny z Kolumbią.

4 polubienia

A jednak Elliott kontuzja i to poważna. Szkoda, przydałby się na ten maraton który przed nami. Na szczęście poczyniliśmy latem odpowiednie zakupy i mamy dużą głębię na tej pozycji, więc nie ma zmartwienia.

5 polubień

https://www.youtube.com/watch?v=ePKwqiPVkv4 No i zobaczymy co z tego będzie…

No wiadomo co z tego wyniknie. -8 pkt dla Evertonu XDDDD

9 polubień

U buków jest dość niski kurs na spadek City. Zastanawiające.

Zabezpieczenie na wypadek jakiejkolwiek kary, to nie jest coś co ludzie normalnie by obstawili, więc tracą niewiele, a zabezpieczają biznes.

Taki kurs jest od samego początku sezonu.

Nie wierzę w delegację. Za dużo kasy liga straci. Poza tym, czy to jest duża kara dla City? Jeden sezon w Championship I jeden (kolejny) bez europejskich pucharów?

Większość składu i tak zostanie bo dostanie ekstra kasę. A nawet jeżeli odejdzie Holland czy Silva to Championship I tak wciągną nosem.

Delegacja do League 2 czy League 1 i narzucenie ich reżimu finansowego - to byłoby coś. Do tego ban na transfery albo cap na wydatki przez 5 lat to też by zabolało. A tak? Business as usual. Rok nacieszy się Slot czy Arteta z mistrzostwa a potem znów Łysy wróci i będzie garnki zgarniał.

Łysy wielokrotnie mówił, że jeśli się okaże że go okłamali ( zapewniali go, że nie ma żadnych nieprawidłowości finansowych) to opuści klub w trybie natychmiastowym. Pytanie tylko czy byłby słowny, jeśli taka sytuacja miałaby miejsce.

1 polubienie

Ja nie wierzę w żadną dotkliwą karę dla $ity. Z tego co pamiętam ostatnio jak było śledztwo przeciwko nim to przeciągali, zażądali jakichś dodatkowych dokumentów, kurier który je wiózł się spóźnił i sprawa się przedawniła. Teraz chyba będzie podobnie, Tofiki już zdążyli kilka razy ukarać a sprawa Manchesteru jeszcze nawet się nie zaczęła.

4 polubienia

Wiem, bo sam postawiłem, tylko wtedy kurs był trochę wyższy. Nie liczę jednak, że coś się stanie City. Koperty pójdą w ruch.