Premier League 2024/2025

Nie będzie żadnej kary, można się rozejść. Prędzej ukarają kogoś z dolnej tabeli, niż City.

3 polubienia

Swoja drogą nie pamiętam przypadku, żeby karać zespół z jednego śledztwa ujemnymi punktami w kilku sezonach z rzędu. Więc jeśli doszłoby do najsurowszej z możliwych kar, czyli anulowanie ich pucharów w rozgrywkach krajowych za badany okres + relegacja z ujemnymi punktami, to spodziewałbym się jednorazowej kary ujemnych punktów.

Jestem bardzo ciekaw jak potoczy się śledztwo. Majac 115 zarzutów az cięzko uwierzyć, żeby mieli wyjśc obronną reką ze wszystkich i ciekawe ile zarzutów ich ostatecznie obciąży i z jaką kara będzie to się wiązało. Mimo wszystko relegacji niue spodziewam się, co do odebrania tytułów to zobaczymy

Obstawiam -9 punktów w tym lub przyszlym sezonie i tyle. :slight_smile:

2 polubienia

Ja tez nie ale jak pewnie zauwazyles chce ich “udupic” tak mocno jak sie da nawet jezeli trzeba byloby do tego stwarzac precedensy prawne.
Jestem zwolennikiem surowego karania przestepcow a takim wedlug mnie jest ten klub a nie poblazania bo ktos mial do szkoly pod gorke a pani z chemii go nie lubila :man_facepalming:

Jeżeli stwierdzą, że były jakieś naruszenia to ostatecznie jakąś karę City dostanie i będzie pewnie wyższa od tej które były już przyznawane, aczkolwiek ja w to nie wierzę.

Skończy się albo na jakimś polubownym zakończeniu postępowania i śmiesznej karze w postaci kilku milionów funtów albo prawnicy City po prostu ich wybronią.

1 polubienie

Albo dostaną zakaz transferowy na dajmy 2 letnie okienka, plus w zawieszeniu kolejne. Mnie smieszy to, że liczą im przedział lat… do 2018. To że po 2018 nie musieli już oszukiwać bo mieli kadrę i trochę zyskiwali sprzedażą tych piłkarzy których kupili oszukując ( jak to śmiesznie brzmi) to już uj… To tak jakbym ukradł milion euro w latach 2020-2021 i był karany tylko za ten przedział lat… A to, że już tym milionem dorobiłem się kilku kolejnych to już tam nic…
Nie ma szans na jakąś karę dla city w postaci utraty WSZYSTKICH tytułów od początku rządów szejków do dnia dzisiejszego. Pewnie zapłacą karę, dużą bo dużą, ale sobie poradzą. Nie zabija się kury, która znosi złote jaja…

Cofnięcia mistrzów się nie spodziewam. Otwiera to drużynom z kolejnych miejsc drzwi do dochodzenia roszczeń związanych z brakiem gry w Europie, delegacja itd. EPL ni pozwoli sobie na to. Dostaną karę ujemnych punktów i bana transferowego. Z tym, że zapewne City w ostatnim momencie pójdzie na giga zakupy i uzupełni kadrę przed banem.

Mam nadzieję - drobną - że w Anglii będą mieli jaja jak we Włoszech, gdzie nie bali się spuścić do Serie B największą drużynę.