Premier League 2024/2025

Ależ brzydki naskok Martineza w meczu z Crystal Palace, spokojnie na czerwoną kartkę i 3 mecze zawieszenia, szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Nie ma znaczenia, że to gracz ManU, gracza Liverpoolu czy innego zespołu też bym nie bronił.

Jedyne co go ratuje to fakt tego, że nie trafił ostatecznie, ale idiotyczne zachowanie.

1 polubienie

Obejrzałem. Co za idiota. Gdyby trafił, to piłkarz CP miałby po sezonie, a może i po karierze. Oby się odwołali i chociaż postarali się o zawieszenie tego debila.

https://x.com/NoisyPod/status/1837551486261203347

9 polubień

To ten sam idiota, który w meczu z nami sfaulował bodaj Maca i van Dijk do niego doskoczył ?
Tego gościa z urzędu należy zawiesić na kilka spotkań. W tym MU same debile.

Piszesz "piłkarz memnited " myślisz człowiek o ograniczonej inteligencji bo inaczej nie chciałby tam grać.
Pewnego słonecznego majowego dnia w roku…spadną do Championship i będziemy mieli z tymi idiotami spokój :smile:

A gdy widmo spadku było by na prawdę realne, pierwszy byś krzyczał na forum, że “Derby Anglii muszom być” tak jak miało to miejsce w przypadku rzeźników z Evertonu, których tak gorliwie wspierałeś w walce o utrzymanie.

4 polubienia

Nie ma takiej opcji i w dupie mam te derby!
Niech spadają( tak wiem, że to utopia ale jest parę bardzo znanych klubów, które doświadczył tego) i nigdy więcej nie wracają :muscle:

A dlaczego jestem za DERBY MERSEYSIDE MUSZĄ BYĆ to już tłumaczyłem tyle razy… :smiley:

Brighton, Forrest i City jeszcze nie przegrało w tym sezonie… , Brighton z Forrest już sledze, potem musze jechac po jakies piwko zeby zbić cisnienie i liczyc ze City zgubi punkciki, co ciekawe Forrest juz ma 0-1…

Jak myślicie jak będzie wyglądał mecz pomiędzy Arsenalem, a City ?
Znowu bunkier kanonierów i liczenie na remis czy tym razem będą starali się powalczyć?

Raczej bunkier i liczenie na remis. Jeśli wyjdą z nastawieniem na grę, to City ich zniszczy. Padnie albo remis, albo wysoka wygrana City. Tak to widzę.

Haaland znowu strzela kapiszonom

No Haaland jest nie do zatrzymania, niesamowita szybkość jak na jego gabaryty, idealne wyczucie czasu i wykończenie z zimną krwią.

Jego bramki wyglądają na łatwe, ale Nunez w analogicznej sytuacji do tej sprzed chwili stałby na metrowym spalonym, a nastepnie uderzył panicznie prosto w bramkarza

Dobry ten Calafiori, może i nie jest za szybki ale przynajmniej łamie linie spalonego.

Jaki ten Arsenal jest obrzydliwy

1 polubienie

Ale skurwysy…. Od początku mieli misję wyeliminowania Rodriego. Śmiecie. Jeszcze gwałciciel to zrobił

Ale ten arsenal jest słaby…

Jeżeli więzadła to koniec sezonu. Mogliby nie okraść chłopa przynajmniej ze złotej piłki

Gdyby to był mecz Liverpoolu z Arsenalem to chyba bym rozwalił TV

A jakie bramki sadzi!

gwałciciel któremu nic nie udowodniono. rzucasz gównem bo może się przyklei. Może zgwałcił może nie, ale zgłaszać gwałt po tygodniu albo po latach to masz słowo przeciwko słowu. Ale w dzisiejszych czasach jesteś gwałcicielem i juz się tego nie pozbędziesz.

2 polubienia