Premier League 2024/2025

Nieprawdopodobne, Brendford z kolejną bramką w pierwszych minutach.

4 mecz z rzędu w Premier League :smiley:

Fulham mogło mieć 3-0, to za karę 1-1.

Niestety Kovacic potrafi uderzyć precyzyjnie zza pola karnego. Nie są to petardy, ale dobrze ułożone strzały. Nasi niestety bardzo rzadko decydują się na takie rozwiązania.

Ale Southampton popełnia dziecinne błędy przy wyprowadzaniu piłki.

1 polubienie

Adama Traore to taki Sławomir Peszko Premierleague. Spokojnie mógł mieć hattricka, a nie ma nawet jednego :smiley:

1 polubienie

Arsenal wcisnął,szkoda

To akurat było do przewidzenia. Za szybko Święci stracili pierwszą bramkę i to w taki głupi sposób.

1 polubienie

Ogólnie oglądam na telefonię i tak super nie widziałem, ale tam Havertz nie był na spalonym przy bramce Martianeliego?

Brał on udział w akcji , bo bramkarz nie wiedział kto odda strzał.

Nie wiem czy w tym sezonie już tylko liczy się strzelec czy może w ogóle tam zawodnik nie był na spalonym.

1 polubienie

Nie pokazali,ale wydaje mi się że nie był na spalonym

Miałem takie samo wrażenie. Nie Havertz, a Merino był na spalonym i IMO przeszkadzał bramkarzowi

Ja pie…najpierw słupek Świętych teraz poprzeczka

Raya jakiś dziś taki niepewny w swoich interwencjach

Southampton samo się zaorało od 1-0.

1 polubienie

Nam tak nie uznali kiedyś bramki bo któryś z naszych “absorbował” uwagę sędziego a tu bez problemu, pff.

Gwiżdzą ja chca, oczywiście, że był Havertz na spalonym i skakał do główki.

1 polubienie

Wygrana Arsenalu nie zmienia faktu, że jakiś amator ośmieszył najlepszego obrońcę w historii- Salibę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz van Dijka ktoś tak zniszczył, ale to było wieki temu

Zapowiada się ogólnie fajny sezon.
Każdy dobrze punktuje z (faworytów) .
I tak jak City wiadomo to reszta nawet nie może być pewna top 4 z nami włącznie.

2 polubienia

Nie wiem czy też zwróciliście na to uwagę. W tym sezonie nie mamy remisów, co mi zawsze działało na nerwy gdy patrzyłem na tabelę na zakończenie sezonu, zwłaszcza tych, które wymienię. Manchester City i Arsenal są niepokonani, my mamy jedną porażkę, ale to nie ma znaczenia, bo na fotelu lidera znajdujemy się my. To co mnie denerwowało w sezonach, w których przegrywaliśmy mistrza, to ta duża ilość remisów. Co z tego, ze przeciwnik przegrał więcej spotkań, skoro my traciliśmy pkt remisując.

Weźmy na tapetę kilka sezonów, w których o włos przegrywaliśmy mistrza.

08/09

13/14

18/19

21/22

Do tego dwa sezony, w których ilość nierozstrzygniętych spotkań dała nam 4 i 3 miejsce.

17/18

23/24

Wiem, że to dopiero początek i dalsza część sezonu zweryfikuję, ale wydaje mi się, że jesteśmy bardziej stabilni w grze i ze Slot w dłuższym czasie może nam stworzyć solidną zdyscyplinowaną drużynę. Rozumiem, że statystyka taka o, bo równie dobrze mogliśmy te spotkania przegrać i mieć jeszcze mniej punktów, ale podoba mi się to rozstrzyganie meczów i na tą chwilę nie obawiam się przyszłości.

6 polubień

Ważne jest aby Slot nauczył zespół przeciskania meczów kolanem. Nie musi być pięknie, byle 3 punkty wpadną.

Eric narobil transferów, a w meczu w ktorym prawdopodobnie gra o swoją łysą glowę, znowu wystawia ciamajdę Maguire’a do pary z 36 letnim Evans’em, przed nimi Eriksen który mimo, że byl juz 1 nogą na tamtym świecie, to ciągle jest lepszy od wielu ich pomocników. Pokazywali fajną statystykę na viaplay, eth ma teraz 30% zwyciestw, najgorzej ze wszystkich trenerów po SAF-ie, a 1 sezon mial najlepszy 66% . Już powoli chyba zwija manatki.

Chłop jest tam chyba już 3 rok, a tam nie widać zupełnie pomysłu na zespół.
Serio ciężko określić co oni mają za taktykę.
Do tego wydają co okienko nie małe pieniądze, a na wielu pozycjach brak jakościowych piłkarzy.

Szkoda, że pewnie to ostatni sezon łysola z wybujałym ego, bo przy ich budżecie jak przyjdzie ktoś ogarnięty to w 2/3 lata może mimo wszystko zrobić klasowy zespół.

P.s podobają mi się stroje United