Puchar Narodów Afryki

Lepiej żeby się nie zakwalifikowała, bo znowu będzie balonik pompowany, a w grupie 3 mecze i do domu.

Jak widać w każdej grupie społecznej trafi się ‘wioskowy głupek’, bez obrazy dla wsi.

1 polubienie

6 luty, a ludziom już się rok w kalendarzach skończył.

3 polubienia

Za takie teksty i wcześniejsze fejki o transferach typowi należy się ban jak psu kość.

2 polubienia

Mane i Salah znaleźli się w najlepszej XI turnieju.

LINK

https://twitter.com/KeiferMacd/status/1490759577138302981?s=20&t=ZsB94wiwa626_Eykr8N9sA

1 polubienie

To ze bramkarzem turnieju został Mendy a nie Gabaski to śmiech na sali.

Co do tematu ZP to uważam ze w tym roku ani Messi ani Krystyna nie mają szans. Skończyły się czasu gdzie grali we własnej lidze (dosłownie ale tez w przenośni). Teraz każdy ma w tej samej lidze kogoś, kto jest niezaprzeczalnie lepszy: Mo >> CR7, Mbappe >> Messi, Lewy >> Haaland. I to między tą trójką (plus ewentualnie Benzema) wszystko się powinno rozstrzygnąć. Kluczowa będzie LM.

Nie ma co się śmiać bo jeśli będziemy niewdzięczni to się już nigdy nie dowiemy z pierwszej ręki że znajomy znajomej ciotki wujka męża który zna sprzątaczkę na anfield która podsłuchała, że w klubie planują zakup nowej 7ki za Milnera. Nie będzie nam mógł napisać wprost ale kalambur będzie brzmiał : éppabm nailyk

2 polubienia

Gabaski był znakomity, dla mnie nr 1 w tym turnieju i razem z Mo dociągnął Egipt do srebrnego medalu, ale zagrał chyba 3 mecze, więc pewnie dlatego Mendy wygrał, Onana nie wiem co robi jako zmiennik.

Mendy opuścił dwa pierwsze mecze, Gabaski trzy i znaczna cześć kolejnego. Egipt grał sporo dogrywek, wiec sumując minuty wychodzi ze ten drugi zagrał ich tylko 120 mniej. W tym czasie obaj zachowali po 3 czyste konta; Senegal stracił 2 bramki, a Egipt tylko jedną. Nie mówiąc już o całej masie karnych jakie wybronił Gabaski w tych trzech konkursach (+ jedenastka Sadio). Wyjdzie z 5 w sumie. Jak dla mnie nic nie broni takiego wyboru.

Nie wiecie czy to gdzies w TV bedzie?

Szkoda, że nie na Viaplay :pensive:

W Niemczech pokazują oba Puchary na Sportdigital w necie.
Właśnie wykupiłem dostęp za jedyne 4,99 € na miesiąc.
Nie wiem czy na terenie Polski to zadziała.

W MEGOGO w polu “wpisz kod poromocyjny” można wpisać kod “pepper” i się zyskuje dostęp do pakietu optymalnego (98 kanałow). Jest w tym PNA oraz takie kanały jak Eleven. Jest to tylko na 20 dni, ale lepsze to niż nic.

1 polubienie

Działa jeszcze kod “QESEK2024”, kolejne darmowe 3 dni

Dobra wiadomość dla nas😊
Następny turniej już za… półtora roku w Maroko lecz tym razem ma być rozgrywany w czerwcu i lipcu.

Ogólnie docelowo każdy PNA od 2019 miał być orgaznizowany w lecie, tegoroczny też miał, ale przez zmianę gospodarza przesunięty został na zimę przez niekorzystne warunki pogodowe w lecie na WKS.

Np. PNA w 2027 też odbędzie się w lecie.

Ale jaja! Mozambik prowadzi z Faraonami 2:1🤣

Szkoda, że na tym turnieju ciężko jest nie wyjść z grupy, bo przy ewentualnej porażce dzisiaj i drugim meczu z Ghaną, Egipt miałby mega trudno, ALE gdyby wyszli z 3 miejsca, to w 1/8 graliby zapewne z kimś z dwójki Algeria/Senegal (raczej Senegal, chyba że Kamerun wyjdzie z pierwszego miejsca z grupy C), byłaby szansa na powrót Salaha na mecz z Arsenalem, a nawet z Chelsea.

Salah z karnego w 97 na 2:2

Myślisz, że jak przegra PNA to będzie super grał w klubie? Przypadkiem po porażce w finale poprzedniej edycji nie zjechał totalnie z formą?

ale to bytla przegrana w finale a nie po drodze.Po drugie zjechal z formą, ale i tak praktycznie nie tracilismy wtedy punktow. i w ostatnim meczu po wejsciu strzelil bramkę, gdzie sie caly czas męczylismy.
Inna sprawa, że AV sprzedali mecz, bo za mistrza dostawali bonus za Grealisha :smiley: