Puchar Narodów Afryki

Przecież Mali było zdecydowanym faworytem, a nie RPA.

A oglądasz? Jak ogólnie to wygląda? Mecze ciekawe?

Ja szczerze wybrałem Puchar Azji :). Nie ukrywam, że przez wygodę bo mecze są na Youtubie. Ale też fajnie się ogląda.

Obszerne fragmenty bo na cale mecze nie mam aktualnie czasu-moze jak bedzie runda pucharowa to obejrze cos w calosci.

W kazdym badz razie przynajmniej Maroko wywiazuje sie z roli faworyta i pokonalo wczoraj pewnie swojego rywala.

1 polubienie

Salah schodzi z boiska, jakiś uraz…

uraz mięśnia udowego…

Ja pierd… ę!!! Mo z jakimś urazem mięśniowym bo tak to wyglądało-oby to nie było coś groźnego!

A potem Kudus usiadł na bandzie reklamowej po golu dla Ghany-dla Egiptu to… plagi egipskie😬

Interesujące spotkanie w 2 połowie. Egipt będzie musiał pokonać Republikę Zielonego Przylądka tak samo jak Ghana Mozambik aby myśleć o awansie do rundy pucharowej.

Rui Vitória [Egypt manager] on Salah’s injury:

“I think it’s not dangerous but let’s see.

Wow!
Gwinea Równikowa rozbiła gospodarzy turnieju 4:0!
To “Słonie” mają poważny problem ponieważ z 3 punktami ale różnicą goli - 3 mogą w ogóle nie wyjść z grupy.

Ciekawe jak poradzi sobie Egipt bez Mo?

Narodzie uspokójta się :rofl: Faraonowie przegrywają do przerwy 1:0 i jeżeli nic się nie zmieni to odpadną z turnieju.

Mogą wyjść z trzeciego miejsca.

Wątpię!
Już byliby za WKS, 2 punkty raczej-95% nie dadzą takiego wyjścia.

A tymczasem Egipt wyròwnał i sytuacja w tabeli jest już nieco inna.
Mo się cieszy na trybunie :grimacing:

Na ten moment remisują i mają 3 punkty, mogą nawet z drugiego miejsca awansować.

Narazie są na 3 pozycji ale już lepsi od WKS w tabelce 3 zespołów.

Pytanie co sie najpierw liczy zwyciestwa czy bramki

A dobra niewazne xD

I gol dla Faraonów a Mozambik wyrównuje co oznacza 2 miejsce dla kolegôw Mo.
Jeszcze Wyspy wyrównały co nie zmienia faktu, że Egipt kończy fazę grupową na 2 pozycji.

Ghana traci zwycięstwo w doliczonym czasie gry, Egipt z kolei swoje spotkanie chyba wygrywa awansując z drugiego miejsca. Sporo się dzieje w końcówce.

Jednak remis, niezależnie od tego Egipt na drugim miejscu, z awansem. Ale trudno w nich upatrywać faworytow PNA.

do półfinału i tak nie dojdą z taką grą. Nie ma szans

Grecja się kłania :grimacing: więc wstrzymałbym się z takimi definitywnymi stwierdzeniami.

Mi to bardziej przypomina Portugalię w 2016 r., kiedy wyszła z grupy z 3. miejsca po 3 remisach.

Tegoroczny AfricaCup… Emocje, interesujące mecze pełne zwrotów sytuacji, gole, porażki i kłopoty faworytów czyli jednym słowem : dzieje się :blush:

Onana na ławie i od razu Kamerun wygrywa :joy: