Puchar Narodów Afryki

Nigeria sensacyjnie odpada w 1/8 z Tunezją.

Tunezja w 1/4 zagra z Burkina Faso.

Ja bym chciał, żeby Egipt wygrał PNA. Salah miałby większe szanse na ZP

1 polubienie

Za 20 min Gwinea gra mecz w 1/8 a w składzie brakuje Keity, nawet na ławce. Ktoś ma jakieś info co się stało?

Wypadł za kartki.

1 polubienie

Zuch, 3 mecze dwa żółtka?
Dla nas lepiej, ciekawe jak sobie Gwinea poradzi bez Keity.

No to pierwszy Afrykańczyk wraca do klubu, Gwinea bez Nabiego poległa z Gambią 0:1.
Przynajmniej chłop odpocznie porządnie i o dziwo (odpukać) bez kontuzji.
Nie oglądałem meczu ale sądząc po relacji Gwinea miała szanse to ogarnąć w końcówce, od 87. minuty grali w przewadze, w doliczonym czasie mieli strzały w słupek i poprzeczkę. Z Keitą może by przeszli, trzeba było nie faulować Sadio :slight_smile:

6 polubień

W reprezentacji Komorów w 1/8 w bramce gra obrońca, jeden bramkarz kontuzjowany, dwóch kolejnych z covidem. Szkoda, że nie dopuszczono do dołożenia do składu dodatkowego bramkarza.

Nie pochwalam takich decyzji, można by dowołać dodatkowego bramkarza, przecież ich reprezentacja sobie tego nie wymyśliła kontuzji + covida. Uważam, że i tak zaprezentowali się nieźle, przegrali tylko 1:2 grając prawie cały mecz w “10” i z obrońcą na bramce oraz niepełną ławką rezerwowych.

Ktoś ma jakiegoś linka do meczu Senegalu z WZP?

Włączyłem licząc na wpadkę Senegalu ale akurat w tym momencie bramkarz wje*ał się w Sadio i dostał czerwo :slight_smile: Cape Verde gra w 9 po dwóch czerwonych.

Mane z jakimś urazem po starciu z bramkarzem, schodzi z boiska.

Wstrząs mózgu. Co ciekawe strzelił gola po tym incydencie

Niezły skład ma WKS. Typuję pożegnanie Salaha

Salah dziś wieczorem prawdopodobnie będzie się pakował na samolot do Liverpoolu. O 17 czasu polskiego Egipt podejmie WKS. Przeglądając składy nie widzę za dużych szans do awansu Mo. Jedyne co może uratować jego reprezentację to jego przebłyski geniuszu i magii. W składzie WKS między innymi: Haller, Pepe, Kessie, Bailly i Aurier.

A co z Zahą, już kolejny mecz na ławce, trener go nie lubi?

WKS słabiutkie, Egipt może to wygrać.

Ciekawe czy Mo podejdzie do ostatniego karnego jak coś?
Życzę Egiptowi wygranej choć nie mam nic do WKS-u.

WKS niczym się nie wyróżnił, nawet był słabszy, jeśli zamiast Trezegueta byłby ktoś lepszy ktoś kto ma oczy i potrafi oddać piłkę Egipt już by to wygral.

Viaplay padło przed karnymi. Nowy sezon będzie bardzo ciekawy skoro oni mają takie niskie standardy transmisji

1 polubienie

U mnie wszystko śmiga dalej