Rozważania transferowe (dyskusja)

Przecież on gra regularnie po 90 minut, jest starterem i ponoć ciągnie Juve za uszy(mowa o poprzednim sezonie). Daj spokój. To dobre uzupełnienie naszego składu. Koszt żadny, ryzyko niewielkie.

To może inaczej. Skoro jest taki dobry i ciągnie zespół, to dlaczego wypychają go na siłe z kubu i nawet na ławce nie chcą zostawić ?

Nie cieszę się, ale uważam, że lepsze takie transfery niż żadne. Wolałbyś, żebyśmy nikogo nie kupili?

Nie jest w planach nowego trenera. Został mu rok kontraktu i chcą jeszcze na nim coś zarobić.

LFC have enquired about Coman.
@Plettigoal

Jemu się kończy kontrakt w 2025 roku, a nowy trener Juve gra dość specyficzną taktyką.

Wolałbym, by klub poczynił wzmocnienia na pozycjach, które tego wymagają. Znowu idziemy w bylejakość w sensie, nie ważne kto, byle kogoś kupić.

Tego nie wiesz może klub za kulisami dopina transfer pomocnika a nic nie dostaje sie do mediów? Jeśeli nie ściągniemy DM to byłby to jawny sabotaż

BREAKING: Negotiations are ongoing between Juventus and Liverpool for Chiesa.

@FabrizioRomano

NEW: Federico Chiesa to Liverpool is really concrete.

@FabrizioRomano

Dlatego piszę odnosząc się do pojawiających się informacji. Jeśli klub zrobi jakiś transfer na pozycje, które tego wymagają, nie będzie to paniczny ruch w tylu Kabak czy Melo to naprawdę będzie można się cieszyć.

Moi mili :smiley: tak zebralem troche Wasze argumenty w sprawie Chiesy:

  • jest tani
  • lepiej kupic chocby jego niz nikogo
  • moze sie przydac jak sie NIE! polamie
  • odciazy Mo :man_facepalming:

Wy tak na powaznie czy tez dopadla Was skrajna desperacja :thinking:

1 polubienie

A to nie jest permanentny stan psychy kibica Liverpoolu xd?

Nic mi o tym nie wiadomo,lekarz mnie o tym nie poinformowal jak ostatnio u niego bylem…a nie to byla pani dentystka i byla zachwycona moim stanem uzebienia w moim wieku :rofl:

Nie no zlitujcie sie z tym transferem Chiesy-to jest tani psychologiczny chwyt FSG i Edka wraz ze spolka!

A jak można nie narzekać ? Ludzie wy chcecie by ten klub walczył o mistrzostwo czy potrzeba wam znów okresu 2008-2012. Stop ściąganiu starych Słowaków.

W zeszłym roku zrobiliśmy przebudowę w środku i miałem nadzieję że to będzie trwało i w tym oknie. Jak mamy rywalizować z City i Arsenałem jak za chwilę wylądujemy na półce z MUtd i innymi Tottkami.

Salzburg ma kadrę 30 zawodników na transfermarkt, 4 pomocników defensywnych, swoich na wypożyczeniach i akademie. Dodanie tam Bajcetica nie ma sensu.

Czy popierasz transfer Federico Chiesy?
  • Tak
  • Nie
0 głosujących

Nie tak brzmiało moje pytanie. Czy wolałbyś, żeby nie kupili nikogo czy kupili Chiesę? Jestem naczelnym “narzekaczem” na to okienko i uważam, że nie sprowadzenie ŚPD / ŚO to sabotaż. Pytanie brzmi czy wolałbyś, żeby nie przyszedł nikt czy Chiesa.

Wolałbym, żeby nikt nie przyszedł niż byle kto. Kwota za niego i Gruzina zawsze mogła pójść na kogoś kogo potrzebujemy.

Jeżeli Chiesa faktycznie przyjdzie za 15 mln to prawie nie widzę minusów.

W zeszłym sezonie w samej tylko lidze 9 bramek i 3 asysty. Jest dość szklany, ale też poza jedną długą przerwą te urazy nie wykluczały go z gry na więcej niż kilka spotkań.
Byłby dobrym i tanim zmiennikiem Mo. W porównaniu do Diogo, Diaza czy Gakpo to prawe skrzydło to jego koronna pozycja.

Jeżeli się jakoś szczególnie nie sprawdzi to po roku czy dwóch nie powinno być problemu ze sprzedaniem go za podobną kwotę (transfermarkt wycenia go na 35 mln, a przecież 2-3 lata temu mówiono o 70-80).

Jedyny minus to to, że nie wiemy co sztabowi siedzi w głowie. Jeżeli miałby to być zastępca Salaha i przygotowanie się na jego odejście to jedynym komentarzem mogłoby być “XD”. Jeżeli jednak ma być uzupełnieniem kadry i graczem wchodzącym na ostatni kwadrans albo grającym w pucharach - daję okejkę.

Wiadomo, że wolałbym konkretnego DM i ŚO, ale Chiesa sam w sobie złym ruchem by nie był.

6 polubień

Wg transfermark jest prawonożny. W trakcie całej kariery:
image
najwięcej grał jako prawy napastnik, ale łącznie są to 93 mecze na 324.
W ostatnich dwóch sezonach najwięcej grał jako cofnięty napastnik i lewy napastnik.
Więc ok, oczywiście może grać na prawej stronie, ale na pewno nie jest to zmiennik dla Salaha jeden do jednego, bez modyfikacji taktyki.