Rozważania transferowe (dyskusja)

Kibice Brighton skandowali do Alexisa - We want you to stay, Alexis Mac Allister, we want you to stay

Ogólnie moim zdaniem właśnie o klasie zawodnika na boisku i poza nim dużo mówi to, w jaki sposób kibice reagują na jego odejście. W przypadku właśnie Alexisa to skandowanie, namawiające go do pozostania. W przypadku Rice’a to gdziekolwiek się nie wejdzie na strony/artykulły z WHU to tak jakby lament\próba zanegowania nieuniknionego :smiley:
Jakbyśmy ich 2 zgarnęli, ja byłbym wniebowzięty :smiley:

@everlast
zaczynał w Chelsea i jest ponoć kibicem ich. Z czego czytam, to jego rodzinna miejscowośc jest oddalona o 7km od SB. To pewnie się skończy jednak na Chelsea, jeśli wykażą oni zainteresowania. Bo zapewne prędzej, czy później wróca do walki o najwyzsze cele i taki transfer może ich do tego mocno przybliżyć.

1 polubienie

Na Rice nie ma szans niestety. FSG nigdy nie wyda tyle siana na zawodnika. Po drugie nie będzie wchodzić w żadne licytacje przecież to jest nie do pomyślenia w naszym wypadku. U nas to tylko my możemy się interesować danym zawodnikiem nikt inny.

1 polubienie

Rice od dawna mówi, że chce zostać w Londynie, wiec nie wiem po co w ogole dyskusje na jego temat. prawdopodobieństwo prawie żadne

1 polubienie

100 % racji. Mac Allister jest o niebo lepszy technicznie od Hendo czy Millego (którysz bardzo cenię).

Co Ci takiego zrobił Mac Allister, że pozwoliłeś sobie na tak krzywdzące porównanie?

12 polubień

Jak FSG zapłaci za Mac Allistera ok 60 mln funtów to pamiętaj że musi przynajmniej 10-15 bramek strzelić. Cena podobna do ceny bazowej za Nuneza więc trzeba wymagać podobnych liczb. :grin:

Czytam i oczom nie wierzę…
McAllister sposobem gry przypomina Hendo i Milnera…" a my potrzebujemy kogoś innego"
Jak ktoś coś takiego pisze to już wiem , że jest totalnie bez mapy.

MacAllister to będzie świetny ruch. Gość jest silny i wybiegany. Dorzucić do tego kreatywnego, bardziej ofenywnego pomocnika, jakiegoś młodego kocura, który zrobi zamieszanie i o środek w nastepnym sezonie sie nie martwię. Nie można skreślać tych grajków zanim nie wyjdzie na boisko w naszej drużynie. MacAllister zebrał w tym sezonie świetne recenzje grając w Brighton. Pomyślcie jak może sie rozwinąć na Anfield pod okiem Kloppa.

3 polubienia

Ufff całe szczęście.
Mamy się wzmacniać, a nie wracać do czasów, gdzie za przeciętniaków płaciliśmy krocie.

Nunez Alisson Van Dijk.
Ci na górze to co?
Błąd w matrixie?

Jezeli Allister to najmocniejsze nazwisko tego lata u nas to serio, nie jest kolorowo…

4 polubienia

Philippe Coutinho cos Ci to mówi?
Sadio Mane, Neco Williams, Tacumi Minamino?

Jeśli nie to Ci przypomne, że dzięki SPRZEDAŻY owych zawodników, pokryliśmy w znacznym stopniu jak nie całość transferów wymienionej trójki.

7 polubień

Bez przesady. Obydwoje w swoim prime byli świetni. Inna sprawa, że prime Hendo był trochę krótki.

Co to ma do rzeczy?
Nie obracaj kota ogonem.

Dodaj do listy zaraz nazwiska Kelleher, Tsimikas. Jak ktoś nie widzi różnicy pomiędzy kupowaniem piłkarzy poprzez warunek wcześniejszej sprzedaży piłkarzy, a kupowaniem piłkarzy bez konieczności spełnienia tego warunku i kibicuje Liverpoolowi od ponad roku, to nie ma dla niego już ratunku.

7 polubień

Nie bójcie się. Wzmocnimy pomoc a to że przy okazji rozsprzedamy naszych rezerwowych to szczegół :joy:
Tez coś czuje, że solidne okienko będzie oznaczać sprzedaż Tsimikasa, Kellehera czy Fabio oraz mniej przydatnych Phillipsa i Gordona, Mortona etc.

Potem zajedziemy pierwszą jedenastkę i będzie cacy.

1 polubienie

No właśnie tego się obawiam. Że zaczniemy sprzedawać potrzebnych nam rezerwowych, by coś kupić. Mam nadzieje, że się mylę i faktycznie z własnej kieszeni tym razem wyłożymy pieniądze.

Mountem interesują się Arsenal i United, a sam Anglik podobno jest przychylny diabełkom. Ciekawe jak to się skończy i z czym skończymy my.
The Athletic

Ty wiesz lepiej niż praktycznie cały futbolowy świat. Dzięki, za opinie. Może chętny na Declana to przeczyta🙃

1 polubienie

Declan w WHU wygląda dobrze. Declan w Anglii wygląda świetnie. Co ich różni? W Anglii ma lepszych kompanów, dzięki którym on sam wygląda lepiej. Dlatego sądzę, że kto go weźmie, to sporo zyska i dlatego marzył mi się duet Rice-Bellingham. Nawet kosztem transferu obrońcy w tym okienku czy trzeciego pomocnika.

3 polubienia

Skąd bierzecie te twierdzenie: wpływy ze sprzedaży zawodników to niewielka część przychodów klubu, a koszty transferów to niewielka część wydatków, które ponosi klub.

Ja rozumiem uproszczenia, rozumiem jakieś skróty myślowe, ale kluby te największe wydają co sezon: nawet setki milionów- „zarabiają” również setki.