Sadio Mané

Kogo, oprócz Mendy;ego, nie było ?

Nawet ławka wygląda ubogo.

Ciekawi mnie, kiedy wstrzymają PNA z uwagi na covid.
Skoro w Afryce fala covidi, do tego zjeżdżają zawodnicy z całej Europy i nie tylko to tylko czekać, aż coś ‘wybuchnie’. Chociaż życzę chłopakom spokojnego dogranie turnieju zgodnie z planem.

Jeszcze zaczną przekładać mecze i się turniej rozciągnie w czasie :wink:

1 polubienie

Sadio zapłacił za 50 biletów lotniczych kibiców Senegalu na mecz półfinałowy, planuje powtórzyć to samo na finał. Fajnie, że mamy takiego gościa w drużynie, który zamiast łańcuchów na szyi jak Auba woli część swojego majątku przeznaczyć na pomaganie (nie wspominając już o tym co robi dla lokalnej społeczności).

9 polubień

Aż mi wstyd, że w fifie posadziłem go na ławce i zabrałem numer 10 :confused:
A tak serio… bramka miodzik malinka :smiley: Widać było, że Sadio polował na taką od paru spotkań.

On ma bzika na punkcie przewrotek xD

Ostatnio z Interem też próbował :wink:

4 polubienia

Przed wczorajszym meczem Liverpoolu z Norwich na Anfield klub chciał zorganizować mała ceremonię, aby pogratulować Sadio Mane wygrania Pucharu Narodów Afryki. Senegalczyk poprosił, aby nie robiono żadnej uroczystości, ponieważ mogłaby ona sprawić przykrość Mo Salahowi, który jako zawodnik Egiptu przegrał z nim w finale.

No no tego się nie spodziewałem. Brawo Sadio💪

9 polubień

Tak swoją drogą bardzo bym chciał, żeby podpisali z nim nowy kontrakt. Sadio co prawda swój prime miał w okolicach 2019 ale dalej trzyma wysoki poziom. Fajnie było by go oglądać jeszcze przez 3/4 lata w czerwonej koszulce.
Jest to mocny dysonans gdyż z jednej strony chciało by się transferów i młodej świeżej krwi. Z drugiej ciężko sobie wyobrazić Liverpool bez Sadio, Mo czy Firmino. Ciekawe jak to rozwiążą właściciele w najbliższych latach. Osobiście zostawił bym na dłużej pierwszą dwójkę gdybym miał możliwość.

2 polubienia

Tak zapewne będzie plus dojdzie Bowen, wtedy ofensywa będzie kompletna

Sadio całkiem ładnie szarpie na środku ataku, co by nie mówić.

1 polubienie

Mane po PNA ma już 3 gole i asystę, nie widać po nim zupełnie trudów tamtego turnieju.
Pod koniec roku ofensywa Liverpoolu stała na Salahu, Mane irytował przegranymi pojedynkami, Firmino niewidoczny, Jota czasami strzelił, ale bez Mo wypadlibyśmy już dawno z wyścigu o PL.
Teraz bramki strzela cała przednia formacja, i ze strony całej trójki jest realne zagrożenia dla bramki rywali. Z Leeds swoje zrobili i Salah, i Mane i Diaz, u którego widać jeszcze braki zgrania z zespołem ale chłopak nadrabia chęcią gry.

Drugie trofeum Sadio w ciągu 21 dni. Oby trzymał taką tendencję aż do 28 maja :wink:

Martwi mnie ostatnio postawa Sadio jeśli chodzi o integrację z zespołem. Nawet na Insight było widać, że wszyscy się bawili tylko nie Mane. Jakiś taki naburmuszony.
aż tak się wkurzył na Kloppa za zmianę w finale? Oby nam atmosfery nie zepsuł w szatni. Jak to kiedyś powiedział chyba Pep Guardiola masz tak zadowoloną drużynę i dobry klimat w niej jak masz zadowolonego ostatniego zawodnika “rezerwowego”.

1 polubienie

Mane jest mega religijiny, widziałem artykuły, które pisały, że w trakcie celebracji poszedł na bok i się modlił (link). Podobnie jeszcze na murawie - stanął z boku i poprosił stojącego obok niego Minamino, żeby nie lał szampana na niego, bo religia zabrania mu dotykania alkoholu (link).

Niedawno, po finale AFCON udzielił wywiadu, w którym bardzo miło nawiązywał do Salaha (link). Dodatkowo poprosił klub, żeby nie świętował jakoś wyraźnie jego zwycięstwa w AFCON, również z uwagi na Salaha (link).

To są mega miłe gesty i generalnie duża klasa widoczna, więc myślę, że wszystko jest git i Mane czuje się całkiem dobrze w zespole, do tego jest z natury chyba spokojny i bardzo religijny.

15 polubień

Do tego co napisał kolega Giotto dodał bym ze Mane wydaję się być piłkarskim introwertykiem. Było to poruszane dawno temu pod dyskusja czemu Sadio nie cieszy się tak z bramek jak inni nie leci sie obściskiwać, po porostu źle sie z tym czuje. Myślę że nasz Sadio jest podobny do Kante, lew na boisku po zanim spokojny, cichy, dobry człowiek. Nie doszukiwał bym się drugiego dna :slight_smile:

3 polubienia

Tak, zdecydowanie tylko Tobie.

3 polubienia

O ile nie należy do fundamentalistów to jest ok :slight_smile:

1 polubienie

I Sadio znów bohaterem Senegalu. Jadą znów na mundial kosztem Egiptu :slight_smile:

Co za brama Mane :dizzy_face: Wow!
Super gra dziś nasz Sadio :slightly_smiling_face:

1 polubienie