Saudi Professional League

E tam kto to wie. Fabinho i Henderson zostali, a i tak zaliczają zjazdy. Niekoniecznie jest to spowodowane odejściem z Liverpoolu. Torres i Wijnaldum podobnie jak Mane ostatnie miesiące u nas też mieli już zniżkę. Tylko Coutinho zaskakuje słabą grą, bo miał odpowiedni wiek żeby wskoczyć na jeszcze lepszy level.
Suarez po odejściu już wymiatał.

Nie kupuje tego, że Senegalczyk grałby u nas dobrze.

3 polubienia

Nie no, bądź poważny… Oni mają 3 względnie dobrych choć wiekowych graczy. Pozostali to pachołki. A ty mówisz, że to drużyna na poziomie LFC (5 drużyna EPL)…

Drużyny z ligi Saudyjskiej gdyby były w EPL to kilka może by się utrzymało bo spadają tylko 3. Gdyby grały w Championship, to wydaje mi się, że żadna by nie awansowała z 1 miejsca. 2-3 graczami z topu nie wygrasz. Pozostali są na poziomie ² giej lub 3ej klasy rozgrywkowej w Anglii.

To co powiesz o Interze Miami, który ma Inieste, Busquetsa, Messiego a pozostali są o co najmniej 2 klasy lepsi od pozostałych kolegów Mahreza z drużyny? Idą na mistrza EPL?

Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że pisałem o napadzie, nie o całej drużynie…

Ale trochę zabawne, że toczysz walkę na argumenty ze zmyślonym przeciwnikiem :smiley:

6 polubień

image
ci to sie dopiero bawić chcą :stuck_out_tongue:

Napoli odrzuciło ofertę bo De Laurentiis chce jeszcze więcej, ale sam Osimhen podobno nie jest zainteresowany graniem tam. Pensja z kosmosu więc ciekawe czy długo by się “opierał” jak by Napoli klepnęło ofertę.

Możto e Napoli nie klepneło bo Osimhen nie chce sie tam przenosić.
I tak lepiej wygląda to w odniesieniu do innych chętnych.

Czyli legendarne trio Mane Kane i Sane nie dojdzie do skutku

Kto wie, może cała trójka pójdzie do arabów :joy::joy:


I to jest poziom Kessiego, a nie Liverpool…

1 polubienie

Trochę śmiechłem z tego że Gerrard mówi do nich coś na treningu a Ci piłkarze nie mają pojęcia co on gada, bo nie znają angielskiego.

Według Romano Wilian również wybiera się do Arabów.

Czy on przypadkiem nie przedłużył ostatnio kontaktu z Fulham o kolejny rok?

Przedłużył. Ale potem poczuł większy pieniądz.

1 polubienie

Ale w sumie Fulham dzięki temu coś zarobi, czyli w sumie win-win, jakby nie podpisał to by mógł z wolnego transferu dołączyć :smiley:

I to jest pewnie pomysł FSG na wzmocnienia. Jeśli dostaną za Salaha ponad 100 M i trochę dołożą to może uda się pozyskać ze 3 solidnych zawodników do pierwszego składu. Tylko kto zastąpi Mo, Doak albo Elliot? Bo na rynku kandydatów brak a jeśli są to klubu nie stać.


Kolejny ciekawy zawodnik ładuje u Saudów i to nawet przed ukończeniem 25. Roku zycia….

Firmino z opaską kapitana i hattrickiem już w pierwszym meczu. Mahrez mu asystował przy drugiej bramce. Fajnie widzieć, że Bobby nie przestaje się uśmiechać.

O niskim poziomie Saudi Pro League może świadczyć chociażby bramka na 2-1 po mega podstawowym błędzie bramkarza.

Al Ahli mocną ofensywę sobie zbudowało z Saint-Maximin, Mahrezem i Bobbym. Dla Firmino super sprawa, bo będzie miał z kim grać z przodu i pewnie trochę bramek nastrzela. I zakładam, że powalczy ze swoim zespołem o mistrzostwo.


Neymar prawdopodobnie wyląduje w Arabii. To dopiero niespełniona kariera, ale w sumie na własne życzenie.


ci tez maja sposób na FFP

@Hanys jak na jednego z najlepszych zawodników w bieżącej historii to wiele nie wygrał, do tego ostatnie znaczące tytuły to La liga 15/16 i LM rok wcześniej

@Hanys przerastaja budżetem każdego rywala wielokrotnie, to tak jakby facetów z kobietami dopuścić do rywalizacji w jakimkolwiek wymagającym fizyczności sporcie :crazy_face:

Dlaczego? Wygrał wszystko co się dało, może czuć się spełniony. Jednie na polu reprezentacji może czuć niedosyt. Teraz odcinanie kuponów, swoje w Arabii zarobi. Ja bym nie narzekał na emeryturę w wieku 31 lat :wink:

@Loku64 ponad 20 pucharów, wiele nie wygrał :rofl: Nie rozumiem, dlaczego umniejszasz francuskim pucharom. PSG ma przewagę, ale samo się nie wygra :slight_smile: