Sędziowanie w Anglii

Niestety jak to w zyciu juz bywa ludzie,a w tym przypadku pilkarze,sami sobie “zrobili kuku”
Szlachetna idea gry fair-play i posylanie pilki na aut w momencie kiedy gracz rywali lezy na murawie zostala wypaczona,poniewaz stala sie elementem taktyki majacej na celu wybijanie przeciwnika z rytmu.

Czestokroc lezacy na murawie nie odniosl zadnego uszczerbku na zdrowiu i po prostu w bezczelny moim zdaniem sposob oszukuje.Ilez to razy obserwowalismy juz obrazki kiedy brak reakcji arbitra na taka sytuacje powodowal “cudowne” ozdrowienie-sedziowie powinni to w kazdym przypadku bezwzglednie karac zolta karta.

Osobiscie nigdy nie bylem zwolennikiem tego samoistnego przerywania gry przez zawodnikow z pominieciem pana w czerni.To rozjemca powinien podejmowac takie decyzje czyli brak gwizdka oznacza kontynuacje meczu.

1 polubienie

Co do k dziś sędziowie odwalają ? Newcastle powinno dostać karnego. Wejście Kane’a na czerwoną wreszcie faul na Jocie brak reakcji. Przecież gdyby to było przed 16 to byłby tam faul.

1 polubienie

Szejki posmarowały i sędziowie wiedzą jak mają gwizdać. Za identyczne wejście Pogba obejrzał czerwoną. Karnego nawet nie komentuje, bo to jakiś absurd. Najlepiej zakneblować Kloppa żółtą kartką i pajacować ile wlezie

2 polubienia

A moim zdaniem zółtko prawidłowe, faul, ale nie na czerwo. (rozumiem ze chodzi o czerwo Pogby w meczu z Nami, tam tak czerwo, tutaj, nie)

Poziom sędziowania w tej lidze to skandal. To jest po prostu skandal. Pamiętam jak Real ciągnęli za uszy w każdym meczu LM. Tutaj tak jest w każdym meczu. Ręce opadają

Wyprostowane nogi, niebezpieczny atak - to jest czerwo z urzędu.

1 polubienie

Centymetr nizej lub wyżej i mógł mu złamać nogę tym impetem i wyprostowaną nogą, wtedy by Ci starczyło?

1 polubienie

A czym te faule niby się różniły? Prosta gira ponad kostką rywala, jakby Andy nie oderwał nogi od ziemi to by ja stacił.

Wślizg przeważnie robi sie wyprostowana nogą :wink:

A wślizgi te 2 różniły sie między innymi tym, że Pogba atakował 2 wyprostowanymi nogami i trafił powyżej kostki (Keity z tego co pamiętam), a Keane atakował 1 i trafił w śródstopie Andiego.

Tak wiem, że Robertson podskoczył, ale z mojego doświadczenia na boisku takie zagranie jest bardzo czeste i zółtko tutaj jest odpowiednia kara tak ja to widze.

I teraz mnie zjecie, ewidentne Czerwo Robertsona :slight_smile:

hahahahahahaha a kane z zolta

1 polubienie

Czerwona może i zasłużona ale NIE jeśli Kane dostał żółta za podobne zagramie

Nie rozumiem czemu powtórka z var jest przyspieszona. Przecież to ewidentna manipulacja.

Dramat. Kane dawno powinien być w szatni potem my powinniśmy mieć karnego za faul na Jocie, dał balansu Tottki nie dostały karnego za faul Matipa. Ale ostatecznie to i tak nas wydymali wywalając zasłużenie lub nie Andiego.

Edit:
Faul Konate = żółta kartka, faul Kana = żółta kartka. Faktycznie nie było różnicy w tych wejściach. Miał VAR rozwiązać problem, ale jak widać można i przy użyciu VARu odwalać akcję jakby w monitor patrzył Steve Wonder.

1 polubienie

Śródstopie:

Obejzyj powtórke do konca a nie stopklatke :wink:

Negrys idź już na swoje forum do totków

1 polubienie

Typie, jesteś jakiś niewidomy?

2 polubienia

Gość powinien odpocząć od sędziowania, to była kpina. Jeśli nie dajesz czerwonej dla Kane po takim wejściu (co już jest co najmniej naciągane) to nie dajesz czerwa dla Robbo, jakaś konsekwencja. Karny dla nas po faulu na Jocie też ewidentny, nie wiem czemu Var bez interwencji, czekam na konferencje Jurgena ciekawe co powie mam nadzieję że nie będzie gryzł się w język.

2 polubienia

Trochę szacunku, Nie jesteśmy na Ty i nie pisz do mnie “Typie”

Faul ostry na pograniczu zółtko / czerwo.

Karny na Jocie, tak uwazam powinien byc.