Sędziowanie w Anglii

Chyba na słuchawce kazali mu odpalić protokół Liverpool :joy:

My już byśmy grali w 10.

2 polubienia

No to tyle w kwestii obiektywizmu sędziów i niefaworyzowania City.

3 polubienia

To samo mi przyszło na myśl, że jak sędziowie chcą być konsekwentni to bezdyskusyjna czerwona.
Chodź moim zdaniem to była żółta i Jones też żółta.

Tu zdecydowanie bardziej czerwona niż dla Curtisa.

2 polubienia

To jest jakiś nieśmieszny żart patrząc na faul Kovacica, a na to za co my dostaliśmy czerwone kartki.

7 polubień

Hahahahhahahah to jest żart

1 polubienie

W przypadku Jonesa była okoliczność łagodząca bo najpierw był kontakt z piłką a potem dopiero noga się pechowo prześlizgnęła po niej i trafiła przeciwnika. Kovacic nie był nawet blisko piłki.

3 polubienia

A teraz faul Kovacicia na drugą żółtą kartkę - w sumie ma już na koncie czerwoną i żółtą, a nadal biega po boisku. Takie rzeczy tylko w City :wink:

Gdzie jest VAR? Przecież mogą sprawdzać drugą żółtą kartkę nie? Wydaje mi się że w poprzedniej kolejce w którymś meczu tak było.

6 polubień

Przeciez to sa jawne zarty

1 polubienie

Kovacić robi wszystko, żeby wylecieć, ale wsytarczy zmienić koszulkę na czerwoną :slight_smile:

2 polubienia

Nie no nawet ta 2 sytuacja mogłaby się skończyć czerwoną jakby się sędzia uparł.

To jest tak niesprawiedliwe i smutne. Sędziowie na boisku powinni mieć nakaz oglądania prawdopodobnych czerwonych kartek nie mogą opierać się na opinii innych, bo to ostatecznie oni podejmują decyzje.

4 polubienia

Liverpool miałby już 3 czerwone w tym meczu.

4 polubienia

8 polubień

Proponuję naszym przedstawicielom żeby jeszcze raz próbowali odwołać zawieszenie Curtisa i we wniosku załączyć te zdjęcia meczu City jako uzasadnienie :slight_smile:

7 polubień

Ja proponuję wszystkim klubom (pewnie poza City) złożyć jakiś pozew zbiorowy i zażądać jakichś zmian, bo to już przestaje być śmieszne.

Taka jeszcze ciekawostka.

4 polubienia

Taka raczej miękka sprawa w porównaniu z tym co nas ostatnio spotkało, ale przerywanie akcji dlatego że koleś dostał skurczu, w doliczonym czasie i to chyba 2 razy???
Bez możliwości szybkiego wznowienia?
Obowiązek przerwania to jest jak jest uraz głowy…
Słabe to było.

2 polubienia

Dwie czerwone kartki dla Kovacica tu by były, gdyby w Liverpoolu grał.

Wymiotować się chce od tego drukowania.

2 polubienia

A tak wracając do naszego meczu nie uważacie, że należał nam się jeszcze jeden karny za faul Marcha na Salahu? Wg mnie Mo wygrał walkę o piłkę i został wycięty i były duże podstawy do jedenastki.

2 polubienia