Sędziowanie w Anglii

Albo karny dla Srok, ten karny to śmiechu warte.

1 polubienie

Wolves 1 - [2] Newcastle - Callum Wilson penalty 45+4' nie wiem czy dobrze wkleiłem linka ale karny 100%

Przecież w powtórkach (0:27) wyraźnie widać że Hwang wyhamował stopę zanim doszło do kontaktu. Ten karny to kpina, nie wiem jak VAR to puścił (ale się domyślam). Dobrze że Wilkom udało się wyrównać.

@ludek karny jest jak się kopnie kogoś w polu karnym, tutaj albo nie było w ogóle kontaktu albo jakieś minimalne muśnięcie które nie spowodowałoby upadku. Schär to stary cwaniak, wbiegł przed niego i przyaktorzył bo widział że Hwang bierze duży zamach nogą, widać że zaczyna się wywracać zanim jeszcze doszło do domniemanego kopnięcia. Sędzia mógł się dać nabrać bo to było dynamiczne i dobrze zagrane ale VAR powinien zweryfikować że Hwang zatrzymał nogę na murawie.

2 polubienia

Puk Puk panie Adamie właśnie wysyłałam pana w kosmos razem z kolegą Tisg tam panów miejsce, tam sobie wyłączcie hamulce i wyobraźnie, jak to nie jest karny to już nie wiem co nim jest

Przesada z tymi kartkami to juz w hiszpańskiej tak nie sypią za byle co, naprawdę coraz bardziej odechciewa się oglądać tą ligę i gdyby nie to że jestem kibicem LFC to z pewnością przerzuciłbym się juz na jakąś inną ligę

city jak zwykle faworyzowane przez sedziów…karny jak zwykle z dupy i VAR cofnięty o dobrą minute

Raczej głupota Hojlunda.

Karny dla City ewidentny, ciekawe ile meczów zawieszenia dostanie Hojlund :rofl:

Jeśli to nie jest jakiś dziwny rodzaj sarkazmu, to proponuję wizytę u okulisty, bo faul Hojlunda był z tych bardziej oczywistych.

Moze i tak. Szkoda, ze tylko dla City takie gwizdaja. :slight_smile:

7 polubień

Rodri nie miał szans dojścia do wrzutki…rozumie,że Hojlund przytrzymywał Hiszpana ale bez przesady

Nie mam problemu z tym, że to jest karny- mam problem z tym, że wyłącznie City takie dostaje xD
I jest to historia z kategorii regularnie się powtarzających.

W każdych innych warunkach, gdyby to nie było bezpośrednie ściągnięcie zawodnika tuż przed oddaniem strzału- sędzia traktowałby to jako klasyczne przepychanki w polu karnym.

4 polubienia

Nie ważne, jak obrońca zagra piłkę ręką we własnym polu karnym, gdy rywale sa 20 m od niego to będzie karny.
Hojlund faulowal, karny oczywisty.

1 polubienie

No Rodri nie miał szans dojść do piłki, bo go Hojlund trzymał w pas.

Hojlund zwyczajnie został w blokach i jedyną szansą na zatrzymanie Rodriego było złapanie go w pasie i maksymalne spowolnienie jego biegu, co zaskutkowało przewróceniem Rodriego. Oliver na VARze będzie zawsze lizał poślady City, ale tu nie było żadnej kontrowersji. Rodri wykorzystał debilizm Hojlunda.

Inna sprawa, że to doskonale wydane 65 mln - napastnik, 10 meczów, 3 gole. W PL jeszcze bez gola.

Biedactwo

Na jaki czas, jedna - dwie kolejki i wraca do PL?

Na ten moment tylko na najbliższą kolejkę.

Dlaczego varowców nie ruszają? Sędzia główny ma prawo do pomyłki, varowiec tego prawa mieć nie powinien.

3 polubienia

A co tam było kontrowersyjnego? Hwang się zagapił i kopnął Schara, dla mnie karny słuszny, dymy to by były gdyby nie podyktował.

Co najmniej dziwna sytuacja, zważając na to, że Hooper po naszym meczu z Totkami nie poniósł żadnych konsekwencji.

2 polubienia