Sędziowanie w Anglii

Coś czuję, że będą to tłumaczyć, że zagranie ręką było efektem poślizgnięcia się Odegaarda.

Loguje się, żeby napisać je*ać tych wszystkich sędziów, nie mam już nerwów do tych patałachów, naprawdę nie jestem jednym z tych którzy węszą jakieś spiski, ale to co robią przeciwko nam to jest jakiś skandal. Druga połowa nasza.

9 polubień

Dziwi mnie tylko brak żółtej kartki dla Klopa za faul na Tsimikasie.

3 polubienia

Jaki ten sędzia to dramat

Nowa zasada w piłce nożnej - jak się poślizgniesz to wszystko można. Ręki w polu karnym, łamanie nóg przeciwnika, no ogółem wszystko bo ślisko.

4 polubienia

Powinien byc dla nas karny, ale kiedyś tez podobnie uniknelismy jedenastki przeciwko West Hamowi, gdy Thiago odbil pilke ręką

Mam dość :slight_smile:

Nie mam siły do tych szmaciarzy :smiley: daję sobie rękę uciąć, że w meczu np Burnley LFC taka ręka np Konate to od razu 11 bez żadnego varu

Nie rozumiem też czemu nie ma większych nacisków ze strony naszych zawodników na szmaciarza po przerwaniu gry

1 polubienie

Odegaard sięgnął po piłkę niczym po grzyby w lesie, a sędziowie nie widzą. Wstyd.

Jestem w stanie zrozumieć wiele ale nie rozumiem jak ten pan na varze może dalej sędziować nasze spotkania. Dwie największe kontrowersje z udziałem tego pana to: atak Pickforda na VVD zerwane więzadła, nic nie było bo spalony i dzisiaj ewidentny karny (znowu ten pan na varze). Ręce opadają.

image

3 polubienia

Zatrzymał piłkę, która Salah sobie wysunął. Nie ma usprawiedliwienia, ten sędzia to kolejny mem, który nie daje rady w ważnych meczach.

1 polubienie

Jeszcze w tym samym meczu z Evertonem cofnęli nam bramkę w doliczonym czasie na 3-2, bo wg Davida Cootafona Mane był na spalonym mimo, że powtórki wyraźnie pokazywały coś innego. To jest niesamowite ile ten gość druknął przeciwko nam.

2 polubienia

Virgil zadaje idealne pytanie sędziemu…
https://twitter.com/LFCTransferRoom/status/1738647650495287567?t=6qAHBlKKQh6ClIaMFxxqKA&s=19

5 polubień

Jestem zdania, że takie sytuacje powinno się nagłaśniać do granic możlwości… Być może 3 pkt z Tottenhamem, być może dzisiaj 2 z VARsenalem to daje już 5pkt straconych tylko przez same błędy sędziowskie. Nie musze mówić ile razy zabrakło nam punktu, dwóch trzech… Co z tego, że na koniec sezonu w takiej sytuacji temat wróci jak niczego to już nie zmieni.

1 polubienie

To chyba Darren England był wtedy na VARZE, a nie Coote.

Masz rację, mój błąd usunięte.

Teraz to już pewnie nawet nie przeproszą za tego karnego bo głupio im że już któryś raz nas przekręcili i znowu w takim meczu. Zastanawia mnie jak ktoś z PGMOL spróbuje w ogóle racjonalnie wytłumaczyć tę sytuację.

1 polubienie

Powiedzą, że ręka była skutkiem poślizgu i to przypadek, to akurat jest pewne. O ile w ogóle się odniosą.

Karny w tej sytuacji jest oczywiście ewidentny i nie ma znaczenia, że Odegaard się pośliznął, czy nie.

1 polubienie

lorca_mallorca
27 minut temu

Wszystko fajnie, ale to bynajmniej nie jest klarowna sytuacja. Ruch Odegaarda był naturalny - a cofnięcie ręki było ewidentnie próbą uniknięcia kontaktu z piłką. Innymi słowy, trudno byłoby to zagranie nazwać celowym.

Takie cos znalazlem. Chyba ewidentna próbą kontaktu, bo kto naturalnie tak szeroko rozkłada ręce :smiley:

Znaczy celowości bym tu nie szukał, chłop się pośliznął, ale zagarnął piłkę, którą Salah sobie wypuścił + dzięki temu zagraniu zdobył kontrolę nad piłką. Takie zagranie to powinien być karny i koniec.

Jeżeli zdobędziemy w tym sezonie mistrzostwo, to ten zespół powinien dostać dodatkowy order za mental. Kolejny gruby przekręt w wyrównanym meczu na szczycie. Przecież to się odechciewa wszystkiego. Nie ma żadnego uzasadnienia dla braku karnego za tą rękę.

5 polubień