Sędziowanie w Anglii

Zrób zrzutkę z kibicami i daj sędziemu :roll_eyes:

O co wam chodzi, faul jest jak sędzia gwiźnie.

3 polubienia

Niech płaci klub jeśli im zależy na sukcesach. Proste.

Nie no to już przechodzi pojęcie, dlaczego tym razem nie dostaliśmy karnego ???

1 polubienie

Ktoś wytłumaczy decyzję po faulu na Jotcie? Może ktoś umie wyjaśnić :slight_smile:

Ale nas dymają, to jest niesamowite.

1 polubienie

Bo w meczach Liverpoolu gramy według innych zasad, nie wiesz? :wink:

Osiedlowe.

Przelew nie dotarł bo Henry ma węża w kieszeni :smile:
Nie no to już przechodzi ludzkie pojęcie co to się odpierdal@
Śmiem twierdzić że gdyby nasi rywale używali pił mechanicznych podczas naszych meczów i nam obcinali nogi to by za to kartki nie dostali. Co najwyżej nasi bo chcieli sie poskarżyć.

Odechciewa się oglądać po tym co robią te patałachy

2 polubienia

Gol Joty? Ja bym anulował przecież tam Darwin zagrał piłkę ręką czemu var nie interweniuje?!!!

Oczywiście to ironia na to co się odpier w tym meczu.

PGMOL uznał ze faul na Jonesie nie był poważny. Podobno kibice szykują już jakiś protest

https://twitter.com/JamesPearceLFC/status/1749128149286174816

Myślę że na VAR kombinowali jeszcze, ale Darwin był faulowany ręką na ziemi i sędzia zastosował korzyść. Chyba stwierdzili że nie będą się jeszcze dalej ośmieszać.

Mam pytanie czy VAR w ogóle analizował czerwona kartkę i tego karnego? Nie widziałem żadnej informacji.

Pearce podawał, że tak. Stwierdzili, że to nie było niebezpieczne wejście.

No tak nie złamał mu nogi w trzech miejscach, a więc bezpiecznie :thinking:

Marzy mi się żebyśmy zdobyli mistrzostwo, a w ostatniej kolejce nasi zawodnicy po końcowym gwizdku jak już będzie wszystko rozstrzygnięte, podbiegli do sędziów i ostentacyjnie przed nimi zaczęli świętować.
Coś al’a Suarez przed Moyesem gdy ten go posądzał o nurkowanie.

4 polubienia

Najlepiej jakby to była trójka Tierney, Hooper I Cooper

1 polubienie

A mi się marzy, że któregoś pięknego dnia ktoś rozpie*doli ten beton FA i rozgoni te kulawe psy z PGMOL i powoła do Premier League nie ludzi po układach, tylko ludzi, którzy naprawdę potrafią rzetelnie sędziować.

4 polubienia

Ogólnie to wesoły dzień w Premier League u sędziów, ale nie ma co się dziwić, dzień z meczem Liverpoolu :slightly_smiling_face: Bez kontrowersji nie może się obejść. Oczywiście na naszą niekorzyść bo jakże by inaczej.
Sędziowie z premier league wychodzą chyba z założenia “nie ważne jak o nas mówią ważne że o nas mówią”. Cwelebryci zjeb@ni, jeb@na banda idiotów.
Pragnę zauważyć jeszcze jedną rzecz.
Ryan Christie w 92 minucie brzydko fauluje Mac Allistera i nie dostaje kartki, Darwin 5 minut później faul taktyczny i kartka, o drugim karnym w tym meczu przekręconym na Clarku już chyba szkoda wspominać…

1 polubienie

A mi się nic nie marzy, bo jak tylko będziemy cwaniakować to jeszcze bardziej nas będą dymać - tak wygląda sprawa. Nic nie zrobimy, takie decyzje podejmują i musimy z tym żyć, a im więcej będziesz do nich skakał to tym bardziej będą nas robić w ciula. Póki co nasza gra jest tak dobra, że nawet ich kontrowersje nie są w stanie nas powstrzymać, no chociaż mielibyśmy kilka punktów więcej gdyby nie ich idiotyczne decyzje.

No i to jest niepojęte, by w najbogatszej lidze świata, gdzie walczymy o zwycięstwo nie móc powiedzieć słowa, bo “będą nas bardziej dymać”. To jest przecież bez sensu i ja tego tak nie widzę. Klub powinien otwarcie przekazać, że nie chce sędziów, którzy regularnie nas okradają by prowadzili nasze mecze, a jeśli będą prowadzić i znowu będą popełniać błędy, to robić wszystko by to nagłaśniać i domagać się od Webba wyciągania konsekwencji.

4 polubienia