Sędziowanie w Anglii

Arsenal i Arteta cały czas skarżą i płaczą na sędziów co wcale nie wpływa na korzystna sędziowanie pod kanonierów, piłkarze City też potrafią się rzucić na sędziego w trakcie meczu i zmusić go do zmiany decyzji i także krzywda im się nie dzieje.

Dokładnie, klub powinien z nimi jechać ostro, bo i tak już mamy z nimi dymy i tego się nie odwróci, jak wszyscy będą przymykać oko bo tak wypada żeby nie mieć gorzej to coraz większa ujnia będzie z sędziowaniem w tej lidze i coraz więcej kontrowersji. Nastały by czas polski lat 90/2000 gdzie to sędzia decydował by o meczu, Tam wszyscy powinni powiedzieć jak jest. Dlaczego sędzia nie ponosi żadnej odpowiedzialności za złe decyzje a piłkarz już tak i to czasami od jakiegoś widzi mi sie sędziego co ma wyrąbane na przepisy i interpretuje to tak jak ma posmarowane, powinni ich jechać ostro, ja nie jestem za przemocą ale jak widzę to co się odpierdziela w premier league, niby najlepszej i najbogatszej lidze świata to mam dość, to już powinno się zadziać tu tak co się odwaliło ostatnio w Turcji, może te debile przejrzą na oczy że nie są bezkarni.

2 polubienia

Kluby, które często są ofiarami sędziowskich przekrętów bo tak to trzeba nazwać! my przecież nie jesteśmy jedyni, powinny wynająć prywatnych detektywów aby postarali się o dowody brania łapówek przez Tierneyów itd a potem pójść z tym do prokuratury i złożyć pozew zbiorowy.

I w ten sposób rozje… ć ten system-tak mi się marzy :blush:

4 polubienia

W zasadzie to mamy coś do stracenia żeby pójść na otwartą wojnę? W sumie mogą w każdym meczu być przeciwko nam potem, a nie, czekaj…
Powinni jechać ze śmieciami, i na boisku i po każdym meczu wytykać te błędy. Tak jak bez cienia wątpliwości w meczu z Tottenhamem okradziono nas z 3 punktów przez nieuznanego prawidłowo gola Diaza, tak kartkę Jonesa z bólem serca ale wtedy jeszcze zaakceptowałem, ale to co się wczoraj wydarzyło, jeszcze bardziej podniosło poziom mojego wqrwienia. Taka sama sytuacja, tam była czerwona, tutaj nie, wielki chvj do dupy tym wszystkim sędziom

1 polubienie

przypominam, że tam graliśmy w 10, więc to nie takie pewne te 3pkt ale 1 to myslę, byśmy dowiezli, bo w 9 pechowo go nie zdobylismy, z Arsenalem też duże prawdopodobieństwo, że bysmy mieli 2pkt wiecej.

1 polubienie

Oczywiście ja zakładam 3pkt bo dlaczego nie? Gol był na 1-0 potem byśmy murowali i dowieźli więc dlaczego mam zakładać 1 pkt albo 0?
Oczywiście możesz powiedzieć, że w sumie sytuacja nie miała znaczenia bo nawet jakby uznali to byśmy przegrali.
Dla mnie kradzież 3 punktów.

2 polubienia

2 polubienia

No tak qurwa. To jest jawne rzucanie nam kłód pod nogi.

image

Klopp po raz kolejny na konferencji.

1 polubienie

To mozna byc pewnym,ze:

  • Chelsea moze uprawiac pilke reczna we wlasnym polu karnym
  • VAR nie bedzie istnial bo mister Tierney wszystko wie lepiej
  • nie daj Boze bedzie sytuacja jak z Curtisem to nasz gracz wyleci z boiska
  • itd,itp

Pierdzielona,sedziowska mafia! :rage:

4 polubienia

Tierney z Chelsea, ale już jutro Simon Hooper show. Przypominam, że nie ma varu, więc każda jego idiotyczna decyzja będzie ostateczna

Przydałby się inny rodzaj reakcji na tym forum. Jest tylko serduszko. W tym przypadku się mocno z Tobą zgadzam, ale jakoś ciężko kliknąć tak pozytywnie kojarzoną reakcję :sweat_smile:

HahahhahahhaahhahahahahahahhahHahahahhahahHahahahh ta pała nam sędziuje jutro?

Historyczna i przełomowa decyzja sądu otwierająca nam drogę do walki o sprawiedliwość. Będziemy na prawdę ciężkimi frajerami jeśli nie skorzystamy z tego wyroku i nie pójdziemy do sądu. Mecz z Tottenhamem powinien zostać powtórzony, chwila prawdy czy w klubie mają jaja. Bo jeśli zabraknie nam 1,2 czy 3pkt a nic z tym nie zrobimy… Powiem tak, będzie źle dla klubu.

1 polubienie

Jaki niby sąd ma nam to rozpoznać, Rada Dyscyplinarna ds. Piłki Nożnej Zawodowej w Belgii? XD
Przecież to odpowiednik angielskiego PGMOL gdzie już skarżyliśmy

1 polubienie

Nie wiem, nie znam sądów a Anglii ale nie wierzę, żeby nie było organów do których można się zwrócić, oprócz tego PGMOL

Po pierwsze jakakolwiek decyzja podjęta w Belgii nie będzie w żaden sposób wiążąca w Anglii. Poza tym to nie jest sprawa dla sądu, więc żadna tego typu instytucja nie weźmie takiej sprawy do rozpatrzenia, a przy brytyjskim PGMOL i tak wiemy, że taka decyzja nie zapadnie.

1 polubienie


Znowu będzie ciekawie

1 polubienie


ciekawe jest kto to na varze, bo ostatnio też sedziował mecz z Arsenalem i nie widział reki odegarda xD

4 polubienia

Znowu chcą przepchnąć Arsenal. Mówię od początku niech im dadzą od razu mistrza z gory. Na początku mnie to nawet bawiło, potem przestało śmieszyć, a teraz czuję mega zażenowanie. Ale Klopp w tym meczu na pewno się nie będzie hamował, bo i tak odchodzi.

6 polubień