Sędziowanie w Anglii

Akurat Taylor nie jest takim znowu najgorszym wyborem, z tego co pamiętam
Jaki problem mają sędziowie z Liverpoolem??

Drugi sezon z rzędu władze ligi postawiły na Arsenal i drugi raz z rzędu się rozczarują, bo mimo pomocy z każdej strony i tak nic nie ugrają

5 polubień

A nie można po prostu anulować tego meczu i z góry ustalić wynik na 3-0 dla VARsenalu?

3 polubienia

Sędzia ma tłumaczyć decyzje VARu.
Zabawne jest to że w kobiecym footballu już to testują. I jedną z decyzji było “hanball - penalty”.

Gdyby nie to, że uważam, że there is no limit dla kompromitacji PGMOL, to uznałbym to za naplucie w twarz. Już pomijam ilość serious errors, które zafundował nam Coote. Koleś w pierwszym meczu z Arsenalem “popełnił błąd” wpływający na wynik meczu? Phi. Wstawmy go na rewanż. Toć przeprosiliśmy. Jeez, o co chodzi.

1 polubienie

Zgłosimy kiedyś ku3wa jakieś zażalenie i złożymy pismo z protestem do związku sędziów, żeby nam 3 konkretne nazwiska nie sędziowały meczów? Wiadomo, ze nie przyjmą, ale będzie świadomość wśród wszystkich kibiców, także postronnych drużyn, żeby patrzeć tym śmieciom na ręce.

Kibice mogą dziś śpiewac, przynajmniej po pierwszej połowie: im so glad that tiernay is a red :laughing:

Co jak co ale narazie pierwsza połowa bardzo dobra Tierneya. Oby tak dalej

1 polubienie

Dziwnie się to ogląda zwykle Tierney tak sędziuje ale przeciwko nam :exploding_head:

Aż człowiek dziwnie się czuje jak sędzia prowadzi poprawnie spotkanie.

Jak mąż który ma wredną żonę i wyjdzie do gości i ktoś jest do niego miły. :joy:

1 polubienie

Teoria apropos dzisiejszego sędziowania Tierneya i kolesi w pozostałych meczach sezonu: “Chopy słyszeliście, że ten wkurw… jący Klopp opuszcza Liverpool?”
Tak, tak potakują panowie w czerni.
To wiecie co, odpuśćmy mu po latach przekrętów a niech se wygrają tą ligę na koniec :face_with_hand_over_mouth::rofl:

3 polubienia

Moim zdaniem pierwszy kontakt Van Dijka przy Gallagherze nie ma mowy o karnym, natomiast teraz na Nkunku faul i karny.

3 polubienia

Nie no, ktoś z Liverpoolu na bank porwał rodzinę Tierneya i trzyma ich jako zakładników na czas meczu.

Ale Tierney nie siedzi na VARze

Mam podobne wrażenie. Nie mniej jednak w opinii wielu 2 karne dla CFC i z takich decyzji sędzia by się wybronił.

1 polubienie

Według kogo opinii ?!

Jedyny błąd w tym meczu to nie podyktowany karny na Nkuku.

Jak na standardy premier league to mimo tej błędnej dezycji dzisiaj czarna mafia nie najgorzej.

@Edum takich akcji to Salah ma po 5 w każdym meczu.

2 polubienia

Ta akcja z I połowy, to też mógł lekko być karny, był kontakt, Gallagher miał oddawać strzał. Gdyby nam tego nie gwizdnęli, to mogę się założyć, że płacz tutaj byłby kosmiczny.

Ta sytuacja z Gallagherem to był tak lekki kontakt, że wg mnie nie należał się karny. Pewnie sam widziałem z kilkanaście karnych za coś takiego, nawet może dla Liverpoolu, ale generalnie uważam, że takie karne to jest plaga. Zawodnicy są często dużo bardziej skoncentrowani na tym, żeby poczuć jakikolwiek kontakt i się przewrócić, niż żeby grać i strzelić. Taki Salah czy Messi nie raz byli mocno kopani, a mimo to utrzymali się na nogach i jeszcze strzelili. Osobiście wolę takie podejście :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Płacz pewnie byłby tu niesamowity, jak często jest płacz o decyzje sędziowskie - ale nie zawsze ten płacz jest sensowny i trafny. Wielokrotnie oceniam, ze jest nietrafny, kibice mają to do siebie, że przesadzają w emocjach
Tu jednak w obydwu sytuacjach ja bym karnego chyba nie dyktował. W pierwszej na pewno nie, w drugiej to tak pół na pół - dotkniecie było lekkie, piłkarz zareagował dużo mocniej, niż mogło z tego uderzenia wynikać - ten odruch sugeruje, że było tam udawanie. Jak powiedziałem - sytuacja taka ew. pół na pół, nie było dramatu, gdyby podyktował karnego, ale nie ma wg mnie też że karnego nie było. JA wiem, że najlepiej gdyby każda sytuacja była prosta do rozstrzygnięcia - ale nieraz są sytuacje na granicy po prostu - dyktować karne za każde dotknięcie doprowadziłoby do zniszczenia piłki.

4 polubienia

Dobrze czarni dobrze. Chociaż raz we ‘właściwą’ stronę :rofl: