Sędziowanie w Anglii

Pewnie to tutaj zadziałało. Widziałem, że VAR sprawdzał ( chyba ).

touches the ball with their hand/arm when it has made their body unnaturally bigger. A player is considered to have made their body unnaturally bigger when the position of their hand/arm is not a consequence of, or justifiable by, the player’s body movement for that specific situation. By having their hand/arm in such a position, the player takes a risk of their hand/arm being hit by the ball and being penalised

Tu masz link

Taka jak zawsze przy rece - „sedzia sie wybroni”, a druga „interpretacja sedziego”. :slight_smile:

Generalnie to czy sedzia gwizda reke czy nie to przeciez jego widzimisie.

1 polubienie

Rzygać mi się już chce tą sprzedaną ligą. Jeba** bandyci z gwizdkami.

8 polubień

Ja autentycznie do sprawdzania spalonego byłem przekonany, że w finale nie ma Varu :rofl::rofl:
Martwi, że sędzia chyba zapomniał , że ma żółte kartki.
To, że Enzo i Caicedo skończyli połowę bez kartek jest dla mnie zagadką.

1 polubienie

Może i zawodnicy chelsea nie dostali zasłużonych 3 zółtych kartek, ale za to caicedo nie dostał czerwonej.

5 polubień

Skurwysyny. Caicedo czerwo i kilku baranów z Chelsea zasługiwało na żółtko.

1 polubienie

2 polubienia

Brak czerwonej kartki dla Caicedo jest skandalem i jeśli nie bezpośredniej to za dwie żółte spokojnie mógł już opuścić boisko, bo mógł ich otrzymać nawet 3, a tymczasem nie ma nawet jednej. Sędzia sztucznie pompuje widowisko, przymykając oko na wyczyny Ekwadorczyka na boisku. I zupełnie niesłusznie, bo przez to Liverpool kolejny raz musi grać w osłabieniu.

Najlepszym momentem dla sprawiedliwości piłki nożnej będzie autonomiczny system sędziowania, bez tych pajaców, którzy swoją indolencję mogą przykryć kocykiem zwanym interpretacją.

3 polubienia

I to jeszcze całym ciężarem ciała się na nim zawiesił.

Z drugiej strony nasi jak to nasi w ogóle nie protestowali, nie doskoczyli do sędziego, nie nałożyli presji - standard.

2 polubienia

Nie ma szans żeby to wygrać przy takim sędziowaniu.

8 polubień

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Pięknie :star_struck: kocham ich.

Przy następnym wolnym najlepiej niech nasi stoją we własnym polu karnym.

7 polubień

Ej, ale tak sobie przypominam, że to dokładnie jak w którymś z ostatnich finałów z Chelsea, były identyczne wałki - nieuznany gol z rzekomego spalonego i brak czerwonej. Dobrze, że koleś którego tak strasznie zblokował Endo krył Van Dijka.

1 polubienie

Nie no Panowie, Endo zablokował gościa, który mógł teoretycznie skasować akcje głową, sędzia się wybroni.

Zablokował ? Żeby go jeszcze faulował, trzymał, gryzł, bił i kopał. A on po prostu stanął na drodze zawodnika Chelsea. Ten z kolei sam zrezygnował z pójściem za Virgilem…

2 polubienia

Dokładnie ten obrońca i tak nie miałby nic do gadania.
No, ale sytuacja będzie jak z ręką Ødegaarda czy wałkiem z Tottenhamem czy United .

Gramy dalej.

4 polubienia

Mecz sędziowany fatalnie, ale gol nieuznany prawidłowo. Endo celowo blokuje obrońcę.

3 polubienia

Spojrzcie co robi Endo od poczatku patrzal zeby skasowac obronce slupionego na van dijku, napewno czwiczone na treningach ale pech chcial zeby byl spalony.

Nie ma o czym mowic nieoczywista ale sluszna decyzja.

Zrezygnował, bo miał na drodze Endo.

Tu można gdybać, czy nie maiłby nic do powiedzenia i dlatego ta bramka została anulowana.

1 polubienie

Może i zawodnicy chelsea nie dostali zasłużonych 5 zółtych kartek, caicedo nie dostał czerwonej ale za to my dostajemy żółte za pierwsze faule i kradną nam bramkę. Good process.

2 polubienia