Sędziowanie w Anglii

Tak, propsuje się z drugiego konta, no przecież nikt inny nie może znać przepisów i trochę pomyśleć. Wiesz, to, co Ty tu wypisujesz, to tanie populizmy, które nawet były śmieszne, ale to się już zmienia w bycie żałosnym tbh

1 polubienie

Wskaż te kontrowersje, słucham. Bo jeśli ktoś tu szuka kontrowersji, to jesteś to Ty. Kolejny raz obracasz kota ogonem. Ciężko prowadzi się dyskusje z chłopem, który nawet nie zna przepisów, a swoje tezy opiera na tym, że nawet na devilpage piszą, że to był wałek XD.

1 polubienie

Nie będę Ci wskazywał Twoich kontrowersji z ostatnich 2 dni bo musiałbym podać 20 Twoich kłótni, nigdy nie potrafisz przyznać się do błędu nawet jak całe Twoje komentarze to całkowita prowokacja i jeszcze masz tupet pisać komuś ze się z nim ciężko rozmawia xd Nie będę tego kontynuował bo już mi czasu braknie w pracy na odpisywanie na twoje bzdety

Rozumiem, wiem, ale nie udowodnię xd.

Gość Ci tu wstawia przepis, a ty dalej brniesz w swoje pozbawione merytoryki i logiki wywody i jeszcze masz czelność komuś pisać, że nie potrafi się przyznać do błędu. Nie dość, że jesteś tanim populistą, to jeszcze hipokrytą.

Btw jestem ciekaw tych kłótni, gdzie postawiłem kontrowersyjne tezy z ostatnich dwóch dni, bo osobiście sobie nie przypominam. No, ale jak wspomniałem wyżej, ty wiesz, ale nie pokażesz, bo Ci braknie czasu, ale żeby samemu stawiać kontrowersje to czasu masz aż nad to.

Żałosne.

1 polubienie

Wstawiłem Ci wiele odpowiedzi wcześniej i do niczego się nie odnosisz. Jesteś kłamca, żałosnym manipulatorem i hipokrytą, co pokazałeś np wyśmiewając moja odpowiedz o dp, kiedy sam to robiłeś. Rzucaj sobie dalej ogólnikami i zakładaj więcej kont XD

Ale co wstawiłes wczensiej, przecież komentarz wyżej napisałeś, że nie będziesz szukał, bo musiałbyś wstawić tutaj 20 kłótni, Ty sobie każdym kolejnym postem przeczysz.

Jakbyś z uwagą przeczytał mój komentarz, gdzie są te screeny z dp, to może byś zrozumiał, że napisałem tam, że jest tam parę głosów rozsądku. A wyśmiewam to, że Ty swoją tezę opierasz na wywodach z devilpage a nie przepisach, człowieku Ty naucz się czytać ze zrozumieniem. To Ty tu rzucasz ogólnikami i populizmem, nie ja.

I te Twoje insynuacje, że pisze z dwóch kont, tylko potwierdzają jakie Ty masz w sobie ograniczenie.

1 polubienie

Nie wstawię nic więcej bo i tak nie odpowiadasz tylko brniesz w manipulacje. Pozdrawiam ślicznie i smacznej kawusi

Ale Ty nic nie wstawiłes XD

1 polubienie

Przecież, to Ty się powołałeś na forum DP i Barcelony XD, a on to tylko zweryfikował, to co pisałeś. Twoje manipulacje zamiast argumentów potwierdzają fakt, że nie masz pojęcia o przepisach i szukasz jedynie sensacji.

@Mude Smacznej kawusi. Nie będę tlumaczyl dalej Twoich manipulacji. Załóż jeszcze dwa konta

Oprócz tego, że nic nie wstawiłes, to w dodatku nic nie tłumaczyłeś. Ty jesteś jakimś ewenementem w pisaniu rzeczy, które się nie wydarzyły XD.

Śmiałeś się, ze podaje się na dp samemu to robiąc. Żyj w swoim świecie dalej, miłego dnia przyjacielu

Ale czego Ty nie rozumiesz w tym, że zrobiłem to w celach weryfikacji tego co Ty napisałeś XD

Ja na tych komentarzach nie bazuje, tak jak Ty. Ja piszę na podstawie przepisów i opinii ekspertów, nie anonimów z devilpage, litości chłopie, bo Ty się chyba pogubiłeś w tym co piszesz.

1 polubienie

Ale hola,hola Mosci Szlachta czyli po kolei :smiley:
Idiota w czerni razem z cymbalem na VAR-ze odgwizdali spalonego naszemu Wataru dochodzac do wniosku,ze bral on czynny udzial w akcji robiac “wyblok” na typie z Chelsea.
I tu tkwi moim skromnym zdaniem szkopul! Otoz wedlug mnie to nie nasz waleczny samuraj blokowal tylko obronca sie w niego “wpierdzielil”.
Tak wiec nasz gracz nie uczestniczyl aktywnie w akcji co oznacza,ze byl na pasywnym spalonym a to prowadzi w konsekwencji do tego,ze GOL BYL PRAWIDLOWY

Lecz wczoraj sedziowska mafia robila wszystko aby przeszkodzic nam w wygranej i zrobili swoja interpretacje zdarzenia.
Ja natomiast mam moja i jestem absolutnie przekonany o jej slusznosci :joy:

1 polubienie

Bzdury. Endo robi ruch w kierunku Colwilla, chwyta go (obustronnie, ale to Endo jest na pozycji spalonej), a przede wszystkim swoim ruchem wchodzi w ruch Colwilla, a wiec odnosi korzysc z pozycji spalonej. Aktywny udział, świadoma korzyść z pozycji spalonej = spalony.

Manipuluj faktami dalej, dobrze Ci idzie.

@ynwa19 obejrzysz powtórkę, bo bredzisz

@el_pistolero jesteś skrajnie niepoprawny, żeby już nie pisać skrajnie odklejony od rzeczywistości.

Nie tylko czytanie, ale i kolejność chronologiczna też Cię przerasta? Wystarczy przewinac i zobaczyc, ze to Ty sie powolujesz na devil page. Po czym kolega to zweryfikował. Nie masz pojęcia o przepisach, więc nie masz zamiaru o nich dyskutować, pozostaje Ci droga obrażania innych, ale nie spowoduje to, że masz racje.

Nie obchodzi mnie opinia skrajnego, odklejonego manipulanta

Ty już zaczynasz mnie powtarzać XD

1 polubienie