Sędziowanie w Anglii

Dla mnie również brak karnego, ale już teraz mogę się założyć, że będzie jakiś mecz gdzie właśnie za taką nabitą rękę z bliska 11 będzie odgwizdana. Byle nie trafiło na nas.

Mnie właśnie najbardziej boli brak konsekwencji w decyzjach.

6 polubień

Każdy sędzia niestety sędziuje jak mu się podoba. Nie ma tu konkretnych wytycznych kiedy jest ręka w polu karnym, kiedy jest faul na czerwoną kartkę, interpretacja zdarzeń boiskowych jest zależna od konkretnego gościa z gwizdkiem. Podobnie ma się sytuacja do idiotów na varze, każdy inaczej interpretuje akcje. Jeden zasygnalizuje rękę, drugi powie, że to noga, jeden ukaże zawodnika za duszenie w parterze (mecz Arsenalu) drugi powie, że piłkarz sprawdzał puls gościa na murawie.
Trzeba się przygotować na mocno wykręcane mecze.

1 polubienie

Zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Uuu, to już całkiem nie będą nam gwizdać przewinień gdy przeciwnik zagra ręka…

1 polubienie

Znowu się zaczyna

1 polubienie

Łysy nie powinien wrócić do sytuacji z faulem w polu karnym ?

Powinien, ale lepiej niech w takim meczu przy takim wyniku robią takie błędy przeciwko nam, bo to że kolejny raz będą cyrki z sędziowaniem było pewne.

Teraz tylko liczyć , że będą właśnie w takich momentach, a nie jak z Arsenalem i graniem w siatkówkę gdzie mieliśmy stratę punktów.

1 polubienie

W ten weekend w meczu Chelsea Bournemouth padł rekord ilości żółtych kartek. Aż 16 kartoników pokazał … Anthony Taylor. :joy:

1 polubienie

Jak przeczytałem o 16 kartonikach od razu wiedziałem o kogo chodzi.

1 polubienie

Sędziowanie w premier league z roku na rok jest co raz bardziej żenujące. Skąd oni biorą tych gości ?

Z ulicy biorą, a co?

Panie, ale co się (staneło) ? :thinking:
Bo nie każdy ogląda mecz na ten moment.

Podobno w tej kolejce sobie odpocznie. Jak to przeczytałem, to myślałem, że to zawieszenie za źle sędziowanie. A to ma być dla niego odpoczynek, ponieważ spotkał go hejt.

Zawodnik West Hamu łapany za nadgarstek w polu karnym nawet nie przeszedł przez var. Ewidentny karny moim zdaniem, nie wiem jak wg innych co oglądali.

1 polubienie

Chyba wiem dlaczego ten sędzia pierwszy raz sędziuje nasz mecz. Po prostu jest dobry i nie ma się do czego do niego przyczepić.Fajne dziś sędziowane.

9 polubień

Tez to zauważyłem. Gdzie były kartki to dał. Tak samo faule. Zero pajacowania i grania szefa

4 polubienia

W meczu TOT v BRE bramkarz sobie podbija kilka razy piłkę ręką przed polem karnym na VARze nic nie widzieli :smiley:

ah-OFF-PLATFORM-vicario-hand-ball

https://twitter.com/GoonerTaIk/status/1837513553927864781

1 polubienie

To samo chciałem napisać. Że kojarzę go tylko z nazwiska, a gość naprawdę w porównaniu do innych stworów w tej lidze bardzo dobrze poprowadził to spotkanie.

1 polubienie

Ale ten Olivier to jest wrak sędziego od 2 sezonów. Już się nawet nie kryje ze wspieraniem City. Gwiazdorzy. KOMPLETNIE nie panuje nad meczem i nad emocjami piłkarzy. I pomyśleć, ze kiedyś go nawet ceniłem i uważałem, za jednego z lepszych w PL. Dziś i w kilku ostatnich spotkaniach to był prawdziwy dramat.

4 polubienia

Mam podobnie. Też kiedyś go ceniłem. Dzisiaj nie udźwignął meczu.

1 polubienie