Southampton - Liverpool

Bije się w pierś. Pięknie to Takumi zapakował.

Jota przytomnie, jak widać też potrafi dawać asysty wbrew panującej tu opinii

Miałem flashbacki z gola Aguero w meczu na Etihad w sezonie 18/19 xD

no to co, gomez znowu pol roku przerwy?

Kurde źle to wygląda z Joe. Mam nadzieję że jednak Tiago nie Hendo po przerwie.

Moze nie. Oby to tylko zle wyglądało na powtórce.

Źle wyglądało ale chodzi, więc jest dobrze

Van Dijk też chodził po wiadomym zdarzeniu…

Van Dijk miał uraz kostki czy kolana? Ja z zerwanym ACL też chodziłem, ze skręconą kostką nie dałem rady
Oczywiście to tylko przypuszczenia, ale jestem dobrej myśli.
E. Mi wyglądało na coś ze stopą, która mu się nienaturalnie ustawiła.
E2. Ok to nie wiem bo trochę mi się mecz zacina, słyszałem o kostce

Ale przecież Gomez ma ewidentnie uraz kolana a nie kostki, to komentatorzy coś o kostce powiedzieli.
Pytanie czy sobie tylko mocno naciągnął, czy trzasnęło. A jesli trzasnęło to które.

A mi bardziej na jakieś obciążenie kolana właśnie, bo nogę miał wyprostowaną. Ale zobaczymy.

Widać świeże nogi i energię do gry, te dwa aspekty zdecydowanie na plus. Powoli zaczynało nieco irytować nasze szybkie granie do przodu z dużą ilością niedokładnych podań i przejęć po stronie Soton. Brakowało chwili zastanowienia i więcej strategicznego myślenia, ale z drugiej strony po jednej z tych akcji wypracowaliśmy remis, a po strzelonym golu widać było mniej nonszalancji w grze.

Ogólnie mecz mi się podoba i myślę, że wciśniemy tę drugą bramkę. Minamino świetny gol! Firmino dzisiaj wykazuje się bystrością w grze, że aż miło popatrzeć. :slight_smile:

Cóż, rezerwy, więc tak to się skończy - remisem. Nie mam o to pretensji, szansę na ligę są znikome a na LM dobrze mieć wypoczęty pierwszy skład. Także dzisiaj oficjalnie City Mistrzem Anglii. Szkoda.

Oglądam Hendersona ledwie 15 minut a już mam ochotę sobie oczy wydrapać patrząc na te kwadratowe podania.

A mi po raz kolejny podoba sie gra Tsimikasa, charuje na boisku ciagnie zespol do gry.

1 polubienie

Wszystko perfekcyjnie oprócz kontuzji Gomeza.
PS. sedzia parówa niemyta przeszkadzał jak mógł

Po co ludzie piszą takie posty?

2 polubienia

No i wszystko rozstrzygnie się w niedzielę :wink: Na prawdę musi się stać cud żeby City to wypuściło z rąk ale dopóki jest ten 1% szans to musimy wierzyć :slight_smile: Osobiście uważam że no jednak to Obywatele będą mistrzami, ale kto wie, piłka nożna lubi zaskakiwać, może jakiś cud sie wydarzy :wink:

Weź ty się schowaj do szafy tfu pluje na takich kibiców sukcesu.

Jest 33% szansy na wygraną City, 33% na remis i 33% na przegraną City. Także statystycznie jest 66% szansy na dobry rezultat :wink:

1 polubienie