Sprawy pozasportowe

Słyszeliście o sprawie Janoszek? Stanowski wygadał się, że temat rzucił mu przyjaciel. Ten przyjaciel to Rudzki a jego żona nie dostała się do finałowej czwórki Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dalej przeszła Janoszek.

Stanowski wykonał kawał dobrej, dziennikarskiej roboty demaskując tą mitomankę. Zrobił coś czego przez lata nie potrafili zrobić inni dziennikarze. Polecam ten materiał, trwa prawie 3 godziny, ale naprawdę warto

2 polubienia

Stanowski strasznie polaryzuje ludzi, równie dużo fanów co hejterow ma, wiec tak jak dużo osób materiał chwali, też pełno ludzi wyjeżdża na Stana, ze to mowa nienawisci i gnębienie…
I to chyba w tym najsmutniejsze, że kogoś nie lubiąc, ludzie sa w stanie bagatelizować i bronić jakąś kapletną oszustke. To nie ziomek co przy piwie koloryzuję, tylko babka w tv i reklamach zarobiła dzieki tym historyjkom. A po filmie nie bylo jej wstyd czy glupio, tylko ogłosiła pozew i wyparła sie wszystkiego. Ciekawe ile jeszcze takich janoszek ogladamy

Jak Stanowskiego lubię, gada ciekawie, jest dobrze przygotowany i ogarnięty i jak się za coś bierze to grilluje kogoś do końca, to tak ciężko tam szukać obiektywizmu, czego przejaw dał w momencie gdy Czesio prowadził kadrę, ale czy to coś dziwnego?

Każdy ma zawodnika, celebrytę czy kogoś innego którego darzy sympatią mniej lub więcej, w tym pierwszym przypadku łączy się powiedzmy “przyjemne z pożytecznym”, nie przepadasz za kimś, jest szansa na “zgrillowanie” to z tego korzysta.

Janoszek to ma farta i powinna podziękować Robertowi Karasiowi, bo jego temat w zasadzie całkowicie przyćmił jej lkarierę i ludzie bardzo szybko przerzucili się z “hejtowania” Janoszek, na Karasia. Sama Janoszek w mojej opinii aktorką jest bardzo dobrą, ale jej kreację nie podziwia się w filmach, tylko poza nimi, właśnie na galach, wywiadach etc. tam pokazała klasę i świetną grę aktorską :grin:

Sama tez jest sobie winna, bo jej reakcja, pozwy, zakazy tylko i wyłącznie nakręciły do działania, gdyby podeszła do tematu w stylu Karasia, czyli “mam to w dupie” to by się to tak nie niosło, nie klikało, a i może sam Stano by nie kontynuował widząc że bardzo jej to nie rusza.

Karasia też zaatakował, w dniu hejt parku, gdzie był gościem W JEGO “firmie”, ale ten w ogóle na to nie zareagował i kontynuacji nie widziałem, także wszystko to też jest kwestia klikalności, tam gdzie można zrobić biznes, pieniądze, tam się klika, akurat z Janoszek to wyszło inaczej, ale ten Jaś Kapela, to była osoba która dzięki Stano zaczęła robić zasięgi, a co z tym idzie stała się klikalna, a to w dzisiejszych czasach wystarczy by robić “karierę”.

Moim zdaniem Stano jest napewno zawzięty i umie szukac informacji itp. Za to jakąś inteligencja nadzwyczajna nie grzeszy. Było to widać szczególnie po tym odcinku z tym calym oswieconym konwentem. Próbował na siłę pokazac w złym świetle/ośmieszyć tą laskę “Pocahontas”, a ona ładnie go wymanewrowała, dużo lepiej od niego w tej rozmowie wypadła.

Jakiego fawelarza? Caicedo jest z Ekwadoru to po pierwsze, a po drugie to było przezwisko Richarlisona, który pochodził z tej dzielnicy. Przepraszam za offtopic, ale nie da się przejść obok czegoś takiego obojętnie. Zwłaszcza, że to któryś już raz w tym temacie kiedy ktoś o Moisesie pisze per fawelarz xD

1 polubienie

Przecież w Ekwadorze są tak samo fawele jak w Brazylii. Tutaj każdy jest raczej nazywany fawelarzem kto pochodzi z tamtych regionów. Dlaczego niby brazole tylko mogą być fawelarzami?

Wiadomo o co chodzi.

@everlast Widok Na Fawele W Guayaquil Ekwador - zdjęcia stockowe i więcej obrazów Bieda - Problem społeczny - Bieda - Problem społeczny, Ekwador, Architektura - iStock a to jest w Brazylii?

Fawele to są po prostu dzielnice biedoty i gangów. Nie tylko w Brazylii występują. Ale fakt że w Rio De Janeiro jest największa i najbardziej znana, więc sama nazwa jest szczególnie związana z Brazylią.

Ok niech ci będą slumsy/dzielnice nędzy xD

2 polubienia

własnie nie ma, bo fawele sie odnosi do Brazylii. Ale zaraz kazdy z Ameryki południowej będzie fawelarzem.
@LiverpoolJestCzerwony
wziąłeś jakies stockowe zdjęcie, które przypomina Brazylijskie fawele i ktos sobie podpisał fawela w Ekwadorze - nijak to sie ma do terminologii

1 polubienie

Odnosze wrazenie jakbym byl na forum , Dzielice biedoty w Ameryce Poludniowej , :slight_smile:

4 polubienia

iStock jako źródło wiedzy xD

Ziomeczku nie kompromituj się.

I nie nazywa się tak wszystkich Brazylijczyków tylko jednego Richarlisona.

Moderatorzy pewnie zaraz i tak to skasują, bo nie na temat. Co z tego że można sobie zwyzywać byle kogo od fawelarzy aby tylko post dotyczył transferu xD

@LiverpoolJestCzerwony no to w takim razie podsumowuje tylko to forum i jego poziom. Tak też mi się wydawało że widziałem to w innych postach, ale przy tym Twoim już nie wytrzymałem i musiałem to sprostować. Po prostu aż skręca z żenady jak się coś takiego czyta, a już “hehe” na Hendersona było wysoko w rankingu cringe’u :smiley:

1 polubienie

Przecież inne osoby z forum też tak opisują tutaj latynosów z Ameryki Południowej xd

Czyli dzielnica nędzy z Ekwadoru nie może być fawelą, bo fawele to nazwa dzielnic biedy w Brazylii.

W Meksyku to już trzeba jakoś inaczej nazywać bo fawela to słowo narodowe Brazylii. A Barriadas w Peru. Przecież to wszystko są synonimy dotyczące jednego. Moim zdaniem zwykłe czepialstwo językowe.

Tymczasem United po raz kolejny bez zaskoczeń pokazuje brak jajec. Żegnają Greenwooda, życzą sukcesów, ale z dala od Old Trafford. Tym samym Mason wystawiony na sprzedaż. Klub mem.

To co bierzemy go? :wink:

imo Przywrócenie Go do składu po całej tej akcji, prawie dwuletniej przerwie i wobec sprzeciwu wielu ludzi, byłoby mega słabe dla samego Greenwooda, zresztą czytając Jego dzisiejsze oświadczenie, to raczej sam sobie z tego zdaje sprawę, w United jest za duża presja.
Po drugie, On nie jest wystawiony na sprzedaż, tam najprawdopodobniej dojdzie do rozwiązania umowy za porozumieniem stron.
Po trzecie, wątpię, że On trafi do topowego klubu, a na pewno nie od razu.
Po czwarte, tak jak wyżej wspomniałem - On prawie dwa lata nie grał w piłkę, nie wiadomo co z Jego psychą po całej tej sytuacji. Ten chłopak na ten moment, to kot w worku. W dodatku każdy topowy klub by ryzykował wizerunkowo zatrudniając Go. On to najprędzej trafi do jakieś Turcji. Jak tam się odbuduję i wypali, to za dwa/trzy lata, gdy sprawa ucichnie, to United Go kupi za 200 mln XD :joy: :joy:

Czemu chciałbyś, żeby piłkarz, który lał swoją kobietą- trafił do naszego klubu?

6 polubień

oni już się zeszli, a nikt nie jest aniołem

Zeszli się, bo panna jest w ciąży. Albo już nawet urodziła.

No i dobrze, niech wraca do piłki.

ale ona zaszła w ciąże juz dawno po oskarżeniach, przeciez 2 lata temu go oskarzyli a albo urodziła niedawno albo jeszcze jest w ciązy

1 polubienie

Czyli przemoc można tolerować bo “nikt nie jest aniołem”? Niezłe wartości wyznajesz

2 polubienia

Wg mediów wrócili do siebie pod koniec zeszłego roku, dziecko urodziło się w lipcu, a w lutym sprawa o usiłowanie gwałtu i napaści na tle seksualnym została umorzona z powodu wycofania się świadków. Zdjęcia i filmy każdy widział.