Sprawy pozasportowe

Sam stosujesz przemoc społeczną, skreślasz człowieka, który nie ma wyroku i któremu partnerka przebaczyła. Świat bez łaski to najokrutniejszy świat jaki sobie można wyobrazić.

2 polubienia

XD z pewnością, biedny Mason Greenwood

jeszcze się z tego cieszysz, wspaniale się wpisujesz w stereotyp internetowych linczów

Manchester na pewno chciałby zatrzymać u siebie Greenwooda, ale straty wizerunkowe dla klubu byłby zbyt duże.
Musisz zrozumieć że dzisiaj klub piłkarski to coś więcej niż drużyna grająca w piłkę - to marka która ma miliony fanów na całym świecie, a co za tym idzie ogromny biznes.

Mason poniósł już swego rodzaju karę za to zrobił i uważam że bardzo dobrze się stało! Nie życzę mu powrotu do piłki wg mnie nie ma miejsca dla takich ludzi.

1 polubienie

Mi tam zwisa co on robił w życiu prywatnym.
Bellamy czy inni gracze mieli swoje grzeszki i też mi to koło nosa latało.
Wiadomo jakby odwalił coś grubego jak właśnie gwałt ( który by udowodniono) to może miałbym jakieś obiekcje.

W głównej mierze liczy się poziom sportowy.
U masona niestety rozłąka była trochę za długa , a my w przodzie i tak już marnujemy Darwina.

Tygodniówkę trzeba by było płacić itd.

A chłop niech sobie wraca i gra.

@Kuj
Tam największym problemem była drużyna kobiet, która była z tego co się orientuję przeciwna jego powrotowi.

Lepiej poświęcić jeden Talent niż mieć na głowie damski zespół i być może także inne kobiety z poza klubu.

Zero damskich bokserów w klubie, conajmniej jednego już mieliśmy i wystarczy. Manchester United godnie się zachował, sport to też idea a nie tylko kopanie piłki do bramki. To, że głupia i pazerna dziewucha mu “wybaczyła” nie ma żadnego znaczenia, za rok-dwa sama od niego odejdzie jak się okaże, że jednak nie będzie brylować na salonach jako partnerka wielkiej “gwiazdy”, albo po prostu zacznie przyjmować kolejne lepy na twarz. Greenwood niech spada do Arabii, tam takie zachowania są bardziej akceptowane.

5 polubień

A znasz się na psychologii i problemach, jakie rodzą się w głowach w rodzinach przemocowych?
Zresztą sam fakt, że osoba publiczna dopuszcza się takich rzeczy, a potem to się zamiata pod dywan, to przepraszam bardzo, ale dla mnie zbyt blisko akceptacji tego typu zachowań i upowszechniania ich wśród “maluczkich”.

United ma zresztą długą historię wątpliwie moralnych zachowań wśród swoich piłkarzy. Nawet wśród tych stawianych na piedestale.

2 polubienia

Oczywiście sprzed komputera jesteś w stanie ocenić, że dziewczyna jest głupia i za jakiś czas to się powtórzy. Był taki film Raport Mniejszości, skazywano ludzi za przyszłe przestępstwa, wspaniały świat.

1 polubienie

Też tego tam nie czaje.
Powrót Ronaldo ok nie ma problemu, powrót Masona już problem.
Z Gigsem też nie było problemu.
Młody ma pecha, że trafił na fale popularności oskarżeń.

@Robertos ja nie toleruje żadnej przemocy w związkach czy rodzinie, czy to facet,kobieta, dziecko.

Po prostu życie prywatne nie ma nic wspólnego z jego pracą.

Od karania są sądy.

2 polubienia

Ma pecha, że jest damskim bokserem co najwyżej. To, że ty nie masz z tym problemu to tylko o tobie świadczy.

3 polubienia

życzę ci żebyś ty nie miał nigdy pecha

Simok dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała, że jesteś głupi.

Czego nie rozumiesz? Wyciekły nagrania plus zdjęcia z których jasno wynikało że Mason stosował zarówno przemoc fizyczny jak i psychiczną. Do tego dochodziły gwałty lub usiłowanie gwałtu - tak zaskoczę cię bez zgody partnera to gwałt.

To że partnerka do niego wróciła niczego nie zmienia…

Piłkarz ma być wzorem/idolem dla przyszłych pokoleńbi taki człowiek nie może nic zostać.
Nie można również pokazywać, że skoro jesteś sławny wszystko Ci ujdzie na sucho

3 polubienia

Ale co miała przebaczyć skoro nie ma wyroku więc jest niewinny :smiley: ?

Ma pecha, że conajmniej raz uderzył dziewczynę po twarzy tak mocno, że doznała obrażeń? Hahaha

Milioner to zawsze ma farta, że partnerka szybciej mu wybacza różne incydenty, a zespół prawników czuwa nad jego niekaralnością. Szkoda, że szary człowiek tak nie ma :slight_smile:

5 polubień

Być może mnie coś ominęło, bo jak sprawa była popularna to Z tego co pamiętam był jakiś filmik ,ale na nim nie było widać ani uderzenia, ani gwałtu.
Po jakimś czasie sprawa została umorzona/ czy tam wycofano się że sprawy, a sama partnerka wróciła do swojego ukochanego.

Jak mnie jakieś dowody ominęły to jak najbardziej zmienię zdanie.
Dalej już tego nie śledziłem, to może po prostu jestem w tyle.

Powrót Greenwooda gry w ManU byłby strasznie ryzykowny dla nich - raz, że kwestie wizerunkowe i zamieszanie wokolklubu i zawodnika, dwa, że nie wiadomo, czy po ponad roku przerwy Mason wróci do swojego topowego poziomu czy też powróci jako przeciętniak z latką damskiego boksera.

Dzisiaj mecz CP-Arsenal, ciekaw jestem jak się Armatki zaprezentują i jak pokaże się cel transferowy forum LFC.

Szary człowiek potrafi latami tłuc partnerkę, aż w końcu ona mu wsadzi kosę, albo on ją po prostu utlucze. Tak to się częściej kończy, niż pozwami…

W każdym razie niezły offtop, do wora to :sweat_smile::joy:

1 polubienie

Czyli ktoś komu przebaczono i nie powtórzył już tego czynu nie ma prawa do drugiej szansy? Jakoś nie tęsknie za ideałami którzy nigdy nie upadli, bo wiem, że człowiek może popełnić błędy w życiu których żałuje.

A teraz możesz dalej mnie przezywać od głupich, to tylko o tobie świadczy.

image

Nie ma nagrania to niewinny. Obrażenia? Pewnie sama sobie ćpunka je zadała spadając ze schodów :smiley:

Jaki offtop? Tutaj chyba się dyskutuje o zawodnikach innych klubów z premier league?

3 polubienia

A nie ?

Znam 2 sprawy z mojego otoczenia.

Była partnerka kuzyna oskarżyła go o pobicie jej nowego partnera. Na szczęście policja stwierdziła, że było brak obrażeń i sprawa umorzona.

2 kumpel z dawnej pracy.
Rozstał się z dziewczyną i ta go oskarżyła o gwałt, również brak dowodów, a co chłop opinie w mieście już miał to musiał wyjechać za granicę.

Zobacz sprawę Amber też miała zdjęcia podbitego oka, a później znaleźli zdjęcie z wywiadu krótki czas niby po podbiciu gdzie już tego nie było.

Nie masz pojęcia jak ludzie potrafią manipulować czy to kobiety czy faceci.
I to zwykli ludzie.
A gdzie kobieta która po rozstaniu z gwiazdą musiała by wrócić do szarego życia.

Sorry, ale ona by mogła dodać te zdjęcie i napisać, że to ja jej to zrobiłem.

Jak miała by dowody, świadków nagranie czy cokolwiek to będę go winił, a tak na razie chłop jest Oficjalnie niewinny.

P.s żeby rozluźnić napięcie w sumie problemu United nie naszego polecam film :

W temacie, a jako rodzic warto zobaczyć.

3 polubienia

tak tu tylko zostawie głośną sprawę z wysp:
https://www.theguardian.com/uk-news/2023/mar/13/barrow-men-falsely-accused-of-tell-court-they-tried-to-kill-themselves

z dedykacja dla tych co oskarżają ludzi przed wyrokiem