Sprawy pozasportowe

Byłoby to nawet śmieszne, gdyby nie było tak żałosne. Nie wiem, czy dla was przylutować kobiecie to norma jak wypić piwo, czy może po prostu duży może więcej, albo to że fajnie piłkę kopie to mu daje jakiś bonus albo sprawia, że nie obejmują go zasady współżycia społecznego. Problemem tego durnia jest to, że on tak właśnie wcześniej myślał.

2 polubienia

Może tak myślał a już nie myśli, pojednał się z ofiarą, z tego co wiem to czynu nie powtórzył, wyroku nie ma. Są za to internetowe święte aniołki którzy swe uniesienie moralne mają na poziomie inkwizycji ze średniowiecza.

Kończąc temat, to staram się oddzielać haniebny czyn od człowieka, bo może się zdarzyć, że jest dobrym człowiekiem ale działał w afekcie. Od tego jest sąd, psycholodzy czy też inni specjaliści by ocenić jak było i czy warto mu dać szansę. Zaś internetowi wzmorzeńcy haniebny czyn utożsamiają od razu z człowiekiem i wyrzucają go do kosza.

Oni obydwoje są siebie warci.
Czy to ona coś kręci, czy to on naprawdę coś odwalił to koniec końców ich sprawa wyszła na jaw, a w sprawę już była nawet zaangażowana policja.
Jak po czymś takim można do siebie wrócić?
To już dla mnie jest niepojęte.

@mazi masz rację, mój ostatni post

2023 rok a ludzie dalej powtarzają takie puste slogany

Ogólnie skoro go pierw oskarżyła, a potem wróciła to moim zdaniem coś sobie przeskrobał. Wrócił do niej albo dla PR, albo to jakiś patozwiazek. Skoro baba go oczerniała(a jest młody, znany i bogaty, wiec ma w czym wybierać ) i wrócił do niej to albo jest idiota, albo po prostu wie, ze przeskrobał, ale mu się udało w miarę sucha stopa przez to przejść, a jej pieniądze jego tez nie przeszkadzają…
Jak dla mnie obydwoje są siebie warci, skoro po takiej aferze są ze sobą.

Tak czysto teoretycznie i oczywiście nikomu tego nie życzę - gdybyś miał córkę, której chłopak jej kilka razy przylutował i zgwałcił, a ona by mówiła, że nadal chce z nim być i mu wybacza to dałbyś jej jako ojciec dalsze błogosławieństwo na taki związek? No bo wiesz, każdy zasługuje na drugą szansę.

1 polubienie

Po pierwsze używasz w przykładzie jakiegoś zwyrodnialca, który zrobił to kilka razy, dlaczego uważasz, że takim zwyrodnialcem jest Mason?

Po drugie sprawa dotyczyła by mnie osobieście, nie siedziałbym za komputerem i oceniał czyjeś czyny

Ciekawe kiedy się zorientujecie, żźe krytykuje przede wszystkim zjawisko internetowego linczu które staje coraz bardziej toksyczne i niebezpieczne?

Naprawdę chcecie takiego świata w którym każda taka sprawa będzie się kończyła wyrokiem winny lub rzadziej niewinny. Swiat zero jedynkowy, żadnego niuansowania, żadnych okoliczności łagodzących tylko jak łomem prosto w twarz?

Wiesz ja mogę zadać ci pytanie na koniec co byś czuł jakby twój syn został oskarżony o gwałt przez koleżankę, a on sam mówiłby tobie że jest niewinny. Ale jest już za późno bo internet na niego wydał wyrok, sąd nawet nie zdążył się wypowiedzieć.

simoku drogi! Po pierwsze sądy nie są nieomylne, po drugie brak wyroku nie oznacza braku winy (winę trzeba udowodnić, a jeśli pozostaje cień wątpliwości to dobry prawnik załatwi uniewinnienie). Usprawiedliwianie taki rzeczy jak przemoc na słabszych do niczego nie prowadzi. Takie zachowania należy piętnować zawsze i wszędzie bo to jedyna droga, żeby ten 1/10 zwyroli zastanowił się zanim użyje pięści.

2 polubienia

ja uważam zgoła inaczej i trzeba być naprawde śłepym, zeby uważać iż on był miły, czy kulturalny. JA swoje posty usunąłem, nie mam zamiaru się wykłócać z osobami, z klapkami na oczach i szukającymi tylko zwady. Wasze zgłoszone do moderacji. Bo ta rozmowa moim zdaniem nic nie wnosi poza biciem piany.

Ja pierdole nie wierze xd nie wiem co bierzesz ale bierz polowe.

Typowy dzień w dżungli.

Black lives matter :sweat_smile:

Natychmiastowe alimenty. Ja w szoku, że we wrześniu 2023 roku, gdzie mamy nowoczesną technikę ktoś ma pomysły tego typu bęc.

Sorry ale nie znamy całej historii. To ino wycinek.

1 polubienie

Ukraina idącą na wojnę handlową z Polską? To już stało się faktem, skarga złożona do światowej organizacji handlu oraz na dniach ma zostać wprowadzone embargo na niektóre Polskie produkty.
Szczerzeto nie wiem o co chodzi Ukrainie w tej chwili, co chcą osiągnąć tą zagrywką, jak tak dalej pójdzie to zostaną skazani sami na siebie.

1 polubienie

Niestety ale taka jest ich wdzięczność za wszystko co zrobiliśmy. Przecież to my obywatele za wszystko płacimy. Może czas skończyć z tą całą pomocą.

Jaką wdzięczność chcemy od nacjonalistycznego rządu czczącego esesmanów i organizacje zbrodnicze xd

Mam nadzieję, że ta pomoc zakończy się wydaniem stosownego rachunku o równowartości naszego wkładu. Za darmo nic nie ma. Nie będą mieli kasy? Oddadzą w koncernach, w hektarach, w surowcach.

@everlast

Ja na nich głosowałem? Po moim trupie. Głosują na nich idioci, a jak Sz.P. Korwin stwierdział, idiotów jest zdecydowana większość i to w dużej mierze oni decydują kto rządzi krajem.

“Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest pięciominutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą”

głosujcie nadal na nich. Najpierw się płaszczą i rozdają pół naszego sprzętu za darmo, a teraz jak idą wybory zaczynają wojnę handlową - bo to jednak my zaczęliśmy. A zaraz jak wygrają znowu zaczną się płaszczyć i rozdawać. Prowadzenie polityki zagranicznej level mistrz. najlepiej się pokłócić ze wszystkimi sąsiadami.

Pomoc powinna się skończyć co najmniej rok temu.

Wojna na wyniszczenie zwykłych obywateli innych krajów gdzie wszystko można przecież zrzucić na sytuację za wschodnią granicą.

Szkoda tylko, że ta cała pomoc była zdecydowana przez bandę wzajemnej adoracji na wiejskiej a nie przez głos Polaków.

Wojna na wyniszczenie Rosji to nasza racja stanu.

Ale po wojnie wystawienie rachunku i przejęcie dzięki temu aktywów państwowych Ukrainy - to racjonalna i chłodna polityka. A w polityce nie ma przyjaźni, tylko interesy.

1 polubienie