Sprawy pozasportowe

Moim zdaniem Stano jest napewno zawzięty i umie szukac informacji itp. Za to jakąś inteligencja nadzwyczajna nie grzeszy. Było to widać szczególnie po tym odcinku z tym calym oswieconym konwentem. Próbował na siłę pokazac w złym świetle/ośmieszyć tą laskę “Pocahontas”, a ona ładnie go wymanewrowała, dużo lepiej od niego w tej rozmowie wypadła.

Jakiego fawelarza? Caicedo jest z Ekwadoru to po pierwsze, a po drugie to było przezwisko Richarlisona, który pochodził z tej dzielnicy. Przepraszam za offtopic, ale nie da się przejść obok czegoś takiego obojętnie. Zwłaszcza, że to któryś już raz w tym temacie kiedy ktoś o Moisesie pisze per fawelarz xD

1 polubienie

Przecież w Ekwadorze są tak samo fawele jak w Brazylii. Tutaj każdy jest raczej nazywany fawelarzem kto pochodzi z tamtych regionów. Dlaczego niby brazole tylko mogą być fawelarzami?

Wiadomo o co chodzi.

@everlast Widok Na Fawele W Guayaquil Ekwador - zdjęcia stockowe i więcej obrazów Bieda - Problem społeczny - Bieda - Problem społeczny, Ekwador, Architektura - iStock a to jest w Brazylii?

Fawele to są po prostu dzielnice biedoty i gangów. Nie tylko w Brazylii występują. Ale fakt że w Rio De Janeiro jest największa i najbardziej znana, więc sama nazwa jest szczególnie związana z Brazylią.

Ok niech ci będą slumsy/dzielnice nędzy xD

2 polubienia

własnie nie ma, bo fawele sie odnosi do Brazylii. Ale zaraz kazdy z Ameryki południowej będzie fawelarzem.
@LiverpoolJestCzerwony
wziąłeś jakies stockowe zdjęcie, które przypomina Brazylijskie fawele i ktos sobie podpisał fawela w Ekwadorze - nijak to sie ma do terminologii

1 polubienie

Odnosze wrazenie jakbym byl na forum , Dzielice biedoty w Ameryce Poludniowej , :slight_smile:

4 polubienia

iStock jako źródło wiedzy xD

Ziomeczku nie kompromituj się.

I nie nazywa się tak wszystkich Brazylijczyków tylko jednego Richarlisona.

Moderatorzy pewnie zaraz i tak to skasują, bo nie na temat. Co z tego że można sobie zwyzywać byle kogo od fawelarzy aby tylko post dotyczył transferu xD

@LiverpoolJestCzerwony no to w takim razie podsumowuje tylko to forum i jego poziom. Tak też mi się wydawało że widziałem to w innych postach, ale przy tym Twoim już nie wytrzymałem i musiałem to sprostować. Po prostu aż skręca z żenady jak się coś takiego czyta, a już “hehe” na Hendersona było wysoko w rankingu cringe’u :smiley:

1 polubienie

Przecież inne osoby z forum też tak opisują tutaj latynosów z Ameryki Południowej xd

Czyli dzielnica nędzy z Ekwadoru nie może być fawelą, bo fawele to nazwa dzielnic biedy w Brazylii.

W Meksyku to już trzeba jakoś inaczej nazywać bo fawela to słowo narodowe Brazylii. A Barriadas w Peru. Przecież to wszystko są synonimy dotyczące jednego. Moim zdaniem zwykłe czepialstwo językowe.

Tymczasem United po raz kolejny bez zaskoczeń pokazuje brak jajec. Żegnają Greenwooda, życzą sukcesów, ale z dala od Old Trafford. Tym samym Mason wystawiony na sprzedaż. Klub mem.

To co bierzemy go? :wink:

imo Przywrócenie Go do składu po całej tej akcji, prawie dwuletniej przerwie i wobec sprzeciwu wielu ludzi, byłoby mega słabe dla samego Greenwooda, zresztą czytając Jego dzisiejsze oświadczenie, to raczej sam sobie z tego zdaje sprawę, w United jest za duża presja.
Po drugie, On nie jest wystawiony na sprzedaż, tam najprawdopodobniej dojdzie do rozwiązania umowy za porozumieniem stron.
Po trzecie, wątpię, że On trafi do topowego klubu, a na pewno nie od razu.
Po czwarte, tak jak wyżej wspomniałem - On prawie dwa lata nie grał w piłkę, nie wiadomo co z Jego psychą po całej tej sytuacji. Ten chłopak na ten moment, to kot w worku. W dodatku każdy topowy klub by ryzykował wizerunkowo zatrudniając Go. On to najprędzej trafi do jakieś Turcji. Jak tam się odbuduję i wypali, to za dwa/trzy lata, gdy sprawa ucichnie, to United Go kupi za 200 mln XD :joy: :joy:

Czemu chciałbyś, żeby piłkarz, który lał swoją kobietą- trafił do naszego klubu?

6 polubień

oni już się zeszli, a nikt nie jest aniołem

Zeszli się, bo panna jest w ciąży. Albo już nawet urodziła.

No i dobrze, niech wraca do piłki.

ale ona zaszła w ciąże juz dawno po oskarżeniach, przeciez 2 lata temu go oskarzyli a albo urodziła niedawno albo jeszcze jest w ciązy

1 polubienie

Czyli przemoc można tolerować bo “nikt nie jest aniołem”? Niezłe wartości wyznajesz

2 polubienia

Wg mediów wrócili do siebie pod koniec zeszłego roku, dziecko urodziło się w lipcu, a w lutym sprawa o usiłowanie gwałtu i napaści na tle seksualnym została umorzona z powodu wycofania się świadków. Zdjęcia i filmy każdy widział.

Każdy powinien mieć drugą szansę tym bardziej, że panna mu wybaczyła. Nie bądź taki moralnie uniesiony panie święty.

Nie trzeba być moralnie uniesionym, żeby nie tolerować przemocy xd

1 polubienie

No i co już skreślasz człowieka, sędzio Dredd?

Ponieważ bił swoją partnerkę.

Jeżeli się zmienił to dobrze i prawidłowo

Ale nie będę tego tolerować i udawać że się nie wydarzyło bo przemocowcy w związkach to ściek, który należy tępić

4 polubienia