Sprawy pozasportowe

Ja za napisanie, ze we wrześniu 2023 roku kogoś jeszcze dziwi zachowanie josifa tez zostałem usunięty, wiec nie jesteś sam xD Ale, że dobry lewak martwy lewak to spoko :slight_smile:

1 polubienie

W sensie, że jakie zachowanie.

Nie ja usuwałem.

Ktos chyba zaczął ale machnął ręka i stwierdził „bijcie się chłopaki” :sweat_smile:

Nie będę robił wyliczanki, ale na każdym forum takie rzeczy są usuwane. Lewica to dla mnie żadna opcja, ale pisanie takich rzeczy nawet w żartach nadaje się do usunięcia w trybie natychmiastowym. Ale co ja tam wiem

6 polubień

Oho, fajnie się chłopaki żrecie o politykę, która hehe jest tutaj “zakazana”.

Brawo dla autora całego wątku, brawa dla administracji, która toleruje ten wątek bo “na pewno nie będą się kłócić o politykę”. Na starym forum w wątku polityka BYŁO IDENTYCZNIE.

Skasujmy proszę ten cały temat w pizdu, zwłaszcza, że coraz bliżej wybory i będzie tylko gorzej. Nikt nie straci a każdy skorzysta! Jest tysiące lepszych miejsc do dyskusji o polityce - lewicowy facebook, prawicowo-elonowy twitter, youtube, reddit, karaczany, sadistiki i tysiące, tysiące innych forów. Zostawmy tutaj sportowy charakter strony.

I nie “jak się nie podoba to nie wchodź albo sobie wycisz” tutaj nie zadziała, nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego, jak ktoś jest inteligenty to zrozumie. Ta gangrena i zaraza dyskusji politycznych wylewa się potem na inne wątki i rzutuje na nasze wzajemne stosunki i zamiast duskutować o sporcie i Liverpoolu, mamy w głowie potem, "aha, ten to lewak, to jest nasz, a ten to obcy i prawak (albo odwrotnie).

Proszę, proszę, proszę usuńmy to gówno z naszego forum. Rękę z gangreną się amputuje, żeby nie zabiła całego organizmu.

Najgorszy temat to i tak był o szczepieniach na covid. Tam to dopiero były emocje :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: a ja tam lubię wszystkich których lubię bez względu na poglądy polityczne. Kumpli i kumpele mam wśród lewaków prawakow religijnych fanatyków ateistów pisowcow kodowcow konfederatów etc i kompletnie nie przeszkadzają mi ich poglądy. No chyba, że ktoś naciska na mnie. Wtedy możemy się pogniewać.

A piwa bym się mógł nawet napić z wariatem co marzy o totalitarnym reżimie, chociażby po to co by poznać źródło jego chorych poglądów.

Klopp stygmatyzujący niezaszczepionych, Henderson biegający z tęczowa opaska, UEFA dobierająca sędziów na podstawie ich preferencji politycznych, klękanie przed meczami, araby wykupujące najlepszych europejskich piłkarzy (głównym celem na pewno nie jest podniesienie poziomu sportowego ligi), a ludzie dalej myślą ze jak zamkną oczy i trochę poudają ze czegoś nie widzą to problem zniknie. Piłka nożna to chyba obecnie jeden z najbardziej upolitycznionych sportów jakie istnieją a przykłady pierwsze z brzegu

Klopp nie tylko stygmatyzował niezaszczepionych ale także stwierdził, że niezaszczepiony zawodnik nie będzie biegał w koszulce LFC. Ciekawe czy Klopp jako polityczna chorągiewka dalej podtrzymuje to, co powiedział dwa-trzy lata temu??

Przecież już przed powstaniem tego wątku ludzie wrzucali swoje wysrywy polityczne, które moderacja musiała usuwać, bo były offtopem. Teraz przynajmniej jest spokój w innych działach. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego mamy nie dyskutować o polityce skoro to ONA ciągle zaczepia ten sport. Mamy już nie dyskutować o działaniach FIFY, o rosnącej roli państw OPEC w piłce? Zgadzam się co to tego, że to forum nie jest najlepszym miejscem do dyskusji o POLSKIEJ polityce, ale światowej czemu nie?

Jego obawy co do niezaszczepionych były bardziej organizacyjne. W tamtym czasie istniało wielu przepisów, które utrudniały życie piłkarzom niezaszczepionym i całej drużynie. Polityka Kloppa była jak najbardziej racjonalna

1 polubienie

jak można szanować typa co od 30 lat gada o niewidzialnej ręce rynku, wolności gospodarczej i tym całym pierdololo, a źródłem jego majątku jest olbrzymi spadek - czy on w ogóle kiedyś normalnie pracował?

Dokładnie. Nie byłoby tej całej sprawy, gdyby nie wybory. Kaczyński musi się jakoś łasić do rolników. Sprawa z Ukrainą jest prosta: mieliśmy wspólne interesy, to je robiliśmy. Dzisiaj Zełenski potrzebuje zarabiać na prowadzenie wojny (a raczej bronienie się przed Rosją), a partia rządząca w Polsce potrzebuje głosów, każdy działa w swoim interesie. Po prostu prawaki już uniosły się honorem, na sarmatometrze brakuje skali no i standardowo: grzejemy Wołyń. Prawda jest taka, że Polska to punkt przerzutowy zaopatrzenia, oraz schron dla uchodźców wojennych, każdy kto myślał, że stajemy się jakimś “ważnym graczem”, łyknął ten sam bajer, co loszki na dyskotece, jak im obcokrajowiec po godzinie znajomości obiecuje wspólne życie na Półwyspie Iberyjskim. Trzeba zdawać sobie sprawę z realiów, a nie żyć baśniami. Szkoda tylko tych Ukraińców, którzy żyją w Polsce - teraz pato nacjonaliści i inni wszechpolacy będą im jeszcze bardziej życie uprzykrzać

xddd dogadać się z Białorusią i Rosją o ku&wa xdddd
Rosja to kraj bandycki, z którym nie należy się dogadywać, tylko dogadywać się z wszystkimi do okoła, żeby jakoś wspólnymi siłami trzymać tą dzicz za mordę na tyle, na ile się da. A Białoruś to przedłużenie Rosji, Łukaszenka pewnie nawet szczać nie chodzi bez zgody Putina

Niby kiedy Polska dbała o czyiś interes, bez dbania o swój xdd?

6 polubień

ciekawe co byś powiedział jakby jacyś piłkarze poumierali na covid. Teraz każdy mądry jak to sie zakonczyło. Tylko pytanie ,czy jakby w wiekszosci krajow 60% albo wiecej społeczenstwa sie nie zaszczepiła, czy to by się skonczyło jak Hiszpanka czy tak jak teraz.
Więc tylko brakuje, żeby ktoś tu pisał jacy ludzie byli głupi, że te wszystkie lockdowny były bez sensu.
Zawsze antyteze łatwo postawić juz po fakcie.

1 polubienie

Nie przejmuj się. Z tego się wyrasta.

10 polubień

Korwin to nie ma szans wygrać, bo on zawsze mówił, że jak ktoś nie pracuje to nie powinien dostawać kasy.

I bardzo dobrze robił. Gdyby w społeczeństwie pojawiało się więcej takich głosów- to Polska nie skończyłaby z 200 tys. nadmiarowych zgonów.

4 polubienia

@PyrkaLFC

Polityków pytasz o normalną pracę? Powodzenia. Po to idą do żłobu by mieć taką a nie inną pracę. Pytanie retoryczne: kto by na tym nie skorzystał jakby miał taką możliwość…

@Flymf

Ja nie głosowałem nigdy na Korwina, jestem z tych biernych obserwatorów, ale twoja teza jest zaprzeczeniem prawdy patrząc na rosnące poparcie Konfiarzy i że nawet kobiety na nich głosują xd

@AquerdationLFC

Nadmiarowa ilość zgonów wynikała z chu#owej służby zdrowia, a nie braku szczepień. Kiedy wprowadzono powszechne procedury leczenia objawowego za pomocą sterydów wziewnych? Miałeś covida to kazali czekać i brać ibuprom XD

No chciażby Zandberg czy Tusk pracowali. Zandberg z tego co się orientuje wykładał na uczelni, oraz projektował aplikacje mobilne, Tusk miał chyba nawet jakieś epizody jako fizol

Przecież głównym zadaniem szczepień było niedoprowadzenie do zatkania się służby zdrowia. Dzisiaj jak większość społeczeństwa jest po min. dwóch dawkach widzimy, że już działa to w miarę normalnie. Antyszczepom zawdzięczamy tyle, że opóźnili ten proces, choć fakt służba zdrowia mogłaby działać lepiej - szkoda, że Prezydent zdecydował zasilić pieniędzmi tubę propagandową tvp, zamiast szpitali

2 polubienia

Nie wiem, ale jak było już gorąco to po prostu brakowało leków. Ja próbowałem dla mamy zdobyć miflonide - i zjechałem pół miasta i nie było.

Szczepienia miały pierwotnie rozłożyć w czasie liczbę zakażonych, potem przede wszystkim zmniejszyć liczbę koniecznych do hospitalizacji.

Służba zdrowia w Polsce jest chujowa, ale gdyby zaszczepiło się szybciej i więcej osób- to problem by nie było tak dużego. Zatriumfowała głupota i tyle. Nie pierwszy zresztą raz xD

Polska od zawsze miała kompleks Ameryki, więc zawsze po czasie ściągamy od nich najgorsze fazy: antyszczepionkowość, anty5G oraz bardzo mocno rośnie polska społeczność plaskoziemcow xD

Jak to mówią: Poland Strong

5 polubień

W ogóle mnie to nie dziwi. Społeczeństwo co roku jest coraz głupsze więc wiadomo że osoby kierujące się chłopskim rozumem zyskują popularność. Jeśli znajdzie się ktoś kto “potrafi” wytłumaczyć coś w prosty sposób to ludzie mu ufają i podążają za nim. Cięzkie i skomplikowane odpowiedzi, które nigdy nie są czarno białe są tylko zrozumiałe i oczywiste dla wąskiego grona ludzi.

Własnie z tego powodu takie osoby jak Dziki Trener, Stanowski czy Mentzen są takie popularne w Polsce.

5 polubień

Ale co się skończyło?? COVID się skończył? Teraz dopiero szaleje, tylko media o tym milczą bo temat stał się mało medialny, ludzie mają już tego dosyć, są tym zmęczeni i mało podatni na medialne doniesienia. Teraz w modzie jest co innego. Co chwile zamykane są oddziały w szpitalach bo jest kwarantanna. Także moim zdaniem szczepienia g… dały.

Znasz przypadek piłkarza, który umarł na COVID? Ja nie, ale znam takiego, który zginął w katastrofie lotniczej. Zamykamy lotniska czy zakazujemy lotów?

Ja uwielbiam to jak środowiska regularnie krzyczące o populizmie- same kochają się nim posługiwać.

Mentzen z Korwinem to najlepsze tego przykłady w kontekście podatków. Ja mialem takiego Petru za absolutnie skompromitowanego trupa, który się co najwyżej nadaje do pisania felietonów do gazetki E-Gospodarka-, a Mentzen nawet na jego tle jawi się jako niemerytoryczny błazen, który nie ma kompletnie pojęcia o funkcjonowania państwa.

Ale tak to już jest; jak polityk mówi, ze coś da- to wiadomo, populista, cham i pieniacz.

Jak powie, że zrobi fikcyjne obniżki w podatkach, ewentualnie zlikwidują te mające zerową rolę- to merytoryczność pełną gębą xD

7 polubień