Sprawy pozasportowe

Arsenal po opublikowaniu zdjęcia swojej kobiecej drużyny spotkał się z ogromną krytyką z uwagi na “małą różnorodność” zawodniczek! W składzie Kanonierów nie ma piłkarek z ciemniejszym kolorem skóry i stąd ta krytyka… !

W efekcie zostało wystosowane oświadczenie, w którym Arsenal obiecuje “większą różnorodność” w swoim zespole.

3 polubienia

Myślę, że należy zorganizować protest ludzi poniżej 175cm i oprotestować nadreprezentację ludzi wysokich w NBA. To skandal, że kogoś dyskryminuje się że względu na wzrost. Przecież nikt nie ma na to wpływu podobnie jak na kolor skóry.

7 polubień

Jezus Maria… mój mózg właśnie wchodzi w 4tą gęstość

Ja Sam sprawdziłem czy to nie działa Humor i to jakiś artykuł na zasadzie żartu.

Lewica to więksi odklejency niż Konfederacja. Biedroń bijący własną matkę, Dziemianowiczowa nazywana nazistką i bolszewiczką przez własnego ojca. Ale przynajmniej będzie aborcja, z której skorzysta te 30 000 - 40 000 Polaków, więc wszystko się zgadza. Przyszli naprawiać Polskę. :wink:

2 polubienia

Bez jaj, największym odklejeńcem to tutaj jest p. Remigiusz. Wystarczy prześledzić co wstawia i pisze na FB, jak odpowiada. Od razu widać, że to chory psychicznie typ.

I truskawka na torcie:
image

Edit: Tak, Żukowska to moja ulubienica. Nikt tak nie kompromituje urzędu posła jak ona, zwłaszcza w tygodniu powyborczym.

5 polubień


Ta też jest dobra. :wink:

1 polubienie

Ale mógłbyś może się szerzej rozpisać o co Ci chodzi? Jeśli ktoś ma konflikt z ojcem, to z automatu ma odejść z życia publicznego, nie może zajmować publicznych stanowisk i jest “odklejeńcem”, czy jak?

7 polubień

Oj, znalazłbym większych. Braun, Suski, Jachira. Aczkolwiek ona też w czołówce :). I jak każdy poseł zmienia zdanie i koalicje kiedy jest wygodnie i zapach korytka czuć. Moja faworytka to posłanka Lewicy ( nie pamiętam imienia ), która przeszła w jednej kadencji z Lewicy do parii Gowina i potem do PIS. To jest dopiero fikołek.

Ale i tak wolę ją, niż takie mendy jak Mejza lub Czarnek.

2 polubienia

O Żukowskiej chodziły ploty, że ma romans z Czarzastym i to by się spinało, bo naprawdę nie mam pojęcia, kto mógł wpaść na pomysł, żeby zrobić z niej rzecznika klubu Lewicy xD

No dobra, masz rację :slight_smile: aczkolwiek ją najbardziej widać w mediach, dlatego od razu przychodzi na myśl :wink:

Chyba chodzi o to, że dużo mówi. Nieważne jak, ważne że dużo - czyli nadaje się na rzecznika.

To była Monika Pawłowska - tym razem (co za nieszczęście!) nie weszła z listy PiS.

2 polubienia

To akurat jest często powielany fake news, bo już kilka lat temu sprawa została wyjaśniona przez Biedronia i jego matkę. Do uderzenia nie doszło, a matka była wielokrotnie zastraszana i bita. Jego ojciec był alkoholikiem i przemocowcem

Ale za Biedroniem sam średnio przepadam, ale to akurat z powodu jak się kilka lat temu wypiął na partię i poszedł do europarlamentu

1 polubienie

No nie wiem. Wg ustaleń dziennikarzy Biedroń stanął przed sądem w sprawie o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu i znęcania z powództwa własnej matki. Z tym, że doszło do porozumienia w czasie rozprawy i matka wybaczyła mu i sprawę warunkowo umorzono. Oznacza to tyle, że do takiego zdarzenioa doszło i to żaden fake news. Ponoć miała złamaną szczękę, więc ten uszczerbek na zdrowiu był dośc poważny. Co ciekawe, akta sprawy z sądu wyparowały.
A to, że jego ojciec stosował przemoc i był alkoholikiem to zupełnie inna sprawa.

Najlepszym komentarzem do Żukowskiej są słowa Millera, że w jej przypadku milczenie nie jest złotem, jest szansą :smiley: Niestety ona swoich szans nie wykorzystuje i musi dołożyć swoje wysrywy

Serio, kobieta gwałci logikę twierdząc, że biologiczny mężczyzna zachodzi w ciążę i rodzi dzieci bo ma macicę. Przeciez gdyby głupota latała to Pani Żukowska zostałaby Concordem (Concordinią?)

Ja tam nie wybieram nikogo z nich. Mejza to szarlatan, który powinien siedzieć w pace a nie w ławach sejmowych, a Żukowska za swoją bezdenną głupotę również powinna posiedzenia sejmu oglądac co najwyżej w telewizji

1 polubienie

Concordiszczem XD tak odmieniamy

2 polubienia

No jak mam wybierać między odklejoną lewicową posłanką, a gnojem, który żerował finansowo na chorych na nowotwory czy stwardnienie rozsiane, to również wolę Żukowską.

A dla odmiany zapytam, kto zrobił na was pozytywne wrażenie z osób, które dostały się do sejmu i senatu? Jak dla mnie to chyba najlepsze do tej pory robi Magdalena Biejat, choć Kosiniak-Kamysz również dobrze wypada (choć światopoglądowo raczej daleko mi do niego)

No wywiady u manipulanta Mazurka zazwyczaj mają to do siebie, że się na nich wypada mniej korzystnie, no ale trudno wypaść dobrze u kogoś, kto przez pół wywiadu próbuje wkładać gościom swoją tezę w ich usta, po czym daje 3 sekundy na odpowiedź

Kosiniak to już dzień po wynikach zaczął się wykręcać z obietnic w RMF FM, że w sumie to nie dobrowolny ZUS tylko wakacje od zusu i źle zrozumieliśmy xdd

Oczywiście. Wiesz, gdyby brać pod uwagę logiczne myślenie to 3/4 osób w sejmie nie powinno być. A porównując ją i jej głupoty ( niegroźne ) z Mejzą, który robił wałki na chorych osobach czy Czarnka i jego przemyślenia co do szkolnictwa bądź Sasina jest trochę bez sensu. Ale to moje zdanie.

To tak jak z transferami, zobaczymy za parę miesięcy. Ale ciekawią mnie ludzie Hołowni i on sam. Czy będzie wchłonięty przez PO czy będzie się stawiał. Póki co to ciężko powiedzieć, bo mnie jednak bardziej interesują działania niż to o czym mówią. Tym bardziej, że jeszcze nawet nie wiadomo jak ten rząd będzie wyglądał i czy zaraz znowu wyborów nie będzie.

2 polubienia

Na mnie na razie największe wrażenie zrobił Donald Tusk. Naprawdę to wielki mąż stanu. Pojechał do Brukseli i odblokował zablokowane pieniądze dla Polski. Niewielu jak widać jest w stanie dokonać niemożliwego.

3 polubienia

Wiedzieliście, że prezydentowi doradza Breivik? xD

Mówisz o zaciągnięciu kolejnego kredytu w UE? Kiedyś trzeba będzie je oddać, a same pieniądze i tak pewnie przewalą na bzdury albo wezmą do kieszeni.