Sprawy pozasportowe

Nie jest to zabronione. Już lepiej prawą stronę niż wisieć na dupie w odległości 3cm i mrugać światłami jak bałwan.

1 polubienie

@Lapaino no to właśnie o to mi chodzi, że nie wbijam się komuś przed maskę bo tak, tylko wtedy, gdy wiem że nie zmusza to kogoś do gwałtownego hamowania. Ale nie będę jechać 160-170 wyprzedzając np. dwa tiry, bo mi jakiś kretyn miga długimi, tylko będę ich wyprzedzać 140.

Btw - udanego meczu :wink:

2 polubienia

Od siebie dodam, że nigdy nie wykonuję manewrów wyprzedzania z prawej na drogach szybkiego ruchu bo liczę się z tym że auto przede mną może zacząć zjeżdżać na prawy nie spodziewając się mnie tam totalnie a to jest bardzo duże zagrożenie na drodze, więc jak ktoś przede mną wyprzedza ale wolniej albo dużo wcześniej wyjeżdża na lewy albo dużo później zjeżdża na prawy po wyprzedzaniu, nie robię ryzykownych manewrów bo mam wyobraźnię, a 10 sekund mnie nie zbawi…
A nie zdarzają mi się sytuacje żeby ktoś notorycznie jechał tym lewym pasem drogą szybkiego ruchu przy pustym prawym ale tutaj widzę panuje opinia, że jak ktoś w ciągu sekundy po wyprzedzaniu nie zjedzie na prawy to trzeba go opierdolić prawym pasem bo blokuje lewy :wink:

1 polubienie

Swój chłop xD

Mike Tyson jeszcze chwilę temu był na gali Fury’ego, a chwilę później udał się do Polski, żeby kupić od polskiego handlarza 100 gołębi. Uwielbiam typa. Przy okazji polecam przeczytać książkę o nim.

Zastanawiam jaką logiką kierują się ekoaktywisci, którzy zniechęcają do siebie społeczeństwo w najbardziej upierdliwy sposób, czyli utrudniając im życie. Nie wiem kto wymyśla te akcje, ale PRowo to jakaś porażka. .Jest milion różnych sposobów, a oni wybierają najgłupszy.

Widze, że nie tylko w temacie piłki nożnej pie**olisz głupoty, to nie byli żadni “ekoaktywiści”, tylko ludzie protestujący przeciwko przyznaniu koncesji na wydobycie miedzi zagranicznej korpo, która ma zamiar zniszczyc lokalne srodowisko w imie łatwego zysku.
Zresztą kim ci ludzie by nie byli, to nie usprawiedliwia to zabójstwa bo ktoś blokuje droge

1 polubienie

Czyli protestowali przeciwko wydobywaniu surowców. A surowce wydobywa się tam, gdzie leżą. To jest dokładna definicja aktywistów ekologicznych.

Protestuje połowa Panamy, bo wyprzedaje się tamtejszy majątek narodowy i ziemie zagranicznej korporacji na czym skorzystają jedynie Panamscy politycy. Słowa “climate change activists” używają szmatławce typu daily mail wlasnie, bo ludzie jak to slysza to dostaja małpiego rozumu

5 polubień

Aktywista to także osoba działająca lokalnie, w ramach lokalnych zmian środowiskowych lub wręcz przeciwnie, przeciwko zmianom. Każda osoba, która bierze czynny udział w protestach jest nazywana aktywistą klimatycznym. Jak najbardziej słuszne określenie tych osób. Poza tym jakie znaczenie ma czy nazwie się ich aktywistami czy protestującymi? Niby słowo aktywista ma negatywne znaczenie? Skoro tak to pytanie dlaczego tak jest.

Trochę współczuję naiwności współczesnych fajnopolaków. Liczyli na europejską Polskę, a będą mieli konserwatywną Polskę. Nie dziwi mnie to. Aborcja to doskonały temat zastępczy, który będzie wałkowany przez kolejne 4 lata, a pomysłu na gospodarkę jak nie było tak nie ma. Normalny układ pisowsko-peowski. Teraz demonstrację będą robić ci drudzy. PO, które tak pięknie mówiło o zakończeniu mowy nienawiści będzie robiło ją dwa razy mocniej. I tak to się żyje w tym mafijnym kraju.

2 polubienia

Nie wypowiadam się w tym wątku, ale no… sytuacja jest wyjątkowa xD

https://twitter.com/SallyMayweather/status/1726372448986366021
https://twitter.com/stillgray/status/1726386355717251408
https://twitter.com/EndWokeness/status/1726382287405588566
https://twitter.com/ShotGun_Bonnie/status/1726582824600535070
https://twitter.com/Angelo4justice3/status/1726812347019481491

Na pewno będzie interesująco.

1 polubienie

8 najbogatszy kraj świata z przed 100 lat jak widać w dalszym ciągu z uporem maniaka kontynuuje kurs wprost do ciemnej dupy :innocent:

1 polubienie

Lepszy prawicowy, niż Lewicowy jak całą Unia Europejska, która wprowadza glupie pomysly.

Najlepsze, że socjalistyczne pisiory się cieszą ze zwycięstwa Milei’a. Im się już wszystko pomieszało, ale takie są skutki myślenia w kategoriach lewak-prawak.

Przecież to Turbo - Korwin jest.

Przecież PiS to partia lewicowa ze światopoglądem populistyczno-prawicowym

3 polubienia

Niesamowite są te lewackie media. Najpierw przez kilka lat robiły kobietom pranie mózgów, że ciąża to jest choroba, że w sumie to lepsze jest życie bez dziecka, że najpierw kariera, a potem rodzina. A teraz wracają do konserwatywnych wartości jak dom i rodzina. Może i fajnopolacy nie będą mieli aborcji, ale za to będą mieli za sąsiadów Syryjczyków.

4 polubienia

Media bez różnicy jakie to zawsze piszą to co jest popularne/kontrowersyjne i się klika.

Sam udostępniasz ich artykuły, więc mogą sobie ogłosić sukces :wink:

5 polubień

Bardzo populistyczne spłaszczenie tematu, tak jakby to dotyczyło tylko “lewackich” mediów i tylko Polski. Tymczasem to dotyczy całego zachodniego świata - niski poziom urodzeń, kariera ponad rodzinę i jest obiektywnie trudne do przeskoczenia, jeżeli chce się zachować wysoki standard życia do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Bo w jaki sposób? Nagle kobiety mają rodzić w wieku 20-25, a potem wychowywać kosztem kariery, w konsekwencji często wypaść z obiegu zawodowego do którego potem trudno wrócić, i być przez ten czas na utrzymaniu partnera, który aby zachować wysoki standard musi zarabiać około 15k na rękę?
Także… To nie są żadne “lewackie” media, tylko problem całej cywilizacji zachodu.

8 polubień