Sprawy pozasportowe

Mnie to najbardziej zastanawia, czemu lewica cały czas jej daje nowe stanowiska, gdy ona ma tragiczna opinie publiczną po każdej stronie politycznej. Szczególnie w lewicy. Przecież to jest strzał w kolano. Wyborcy głosują na swoich kandydatów, a jakieś stołki i tak dostaje taka Żukowska, której nikt nie lubi
Już tyle czasu minęło, że powinni być świadomi opinii publicznej, w szczególności u swoich własnych wyborców

1 polubienie

Teraz to już jest pani przewodnicząca klubu Lewica.

Ja tam się cieszę. Protokół 1% wczytany jak u Konfy.

Ona ma taki wyraz twarzy oraz taki sposób wypowiadania się pod względem logicznym, że naprawdę, bez szydery ani złośliwości, zastanawiam się czy w wykształceniu nie powinna mieć dopisku ‘klasa integracyjna’.

Widzę już niezły odjazd jak niektórzy robią kabaret z tego incydentu. Trochę żałosne i słabe.

Ponieważ jest w stanie bez choćby mrugnięcia okiem i totalnie bezrefleskyjnie bronić każdego debilizmu generowanego przez lewicę i utożsamiac z każdą głupotą jaka przedstawiają. Dlatego tak lojalna i totalnie zindoktrynowana jednostka dostaje najwyższe stanowiska.

Co do samego zachowania Brauna to absolutnie nie popieram jego metody. Ideę rozumiem, ale metoda była całkowicie głupia i nastawiona tylko na wywołanie awantury/skandalu. Żydzi na każdym kroku przejawiają antypolonizm, więc nie rozumiem dlaczego na każdym kroku nasze władze próbują im wejść w dupę bez wazeliny. Nigdy nie powinno byc zgody na postawienie menory w polskim sejmie, bo nie jest to miejsce kultu i nie jest to symbol religii wyznawanej przez większość społeczeństwa. Niech sobie stawiają ją w synagogach, a nie w polskim parlamencie. Braun mógł spokojnie podejść i zdmuchnąć płomienie czy zgasić rękawiczką, ale nie byłoby wtedy tak dużego medialnego szumu. Niestety, ale działania takich skrajnych odłamów totalnie burzą obraz i kierunek w jakim podąża Konfederacja pod przewodnictwem Bosaka i Mentzena.

2 polubienia

Czy ja wiem czy tak burzą, Mentzen w swojej piątce dość dosadnie pokazał, że nie chce Żydów w Polsce, Braun to po prostu przekuł w rzeczywistość

Ale widzę jednak, że antysemityzm ma się w Polsce niestety bardzo dobrze

No tu chyba nie ma dużo do wyjaśniania, gdy o tak skandalicznym zachowaniu Brauna mówi się, że dobrze zrobił, tylko mógł wybrać łagodniejszą metodę

Zgadzam się z tym, w takim razie błędnie zinterpretowałem twój poprzedni wpis, który sugerował mi, że popierasz jego chęci, natomiast widziałbyś to w innej formie - mój błąd

Tu miałem na myśli, że niestety znajdują już się obrońcy Brauna, albo osoby chwalące właśnie idee
Pobić i przemocy na szczęście u nas nie ma, ale bierny antysemityzm widzę niestety. Wśród polskiego społeczeństwa przewija się dużo rasistowskich opinii, które niby nie są niczym złym, bo to tylko opinie w Internecie, ale jak widać po wczorajszym wydarzeniu, czasami niewiele brakuje, żeby z bierności przejść w czynność

Świetnie, jest się czym chwalić

to dokładnie jak te żydowskie świece w sejmie :wink:

1 polubienie

Co ma oznaczać, że antysemityzm ma sie w Polsce bardzo dobrze? Możesz rozwinąć ten slogan?

Gdzie się mówi, że dobrze zrobił? Braun chciał zrobic szopkę i zrobił. Nie mozna popierać ani jego metod ani działań. Zwłaszcza, że ten przykry zwyczaj trwa od iluś lat, więc tym bardziej to świadczy o chęci wywołania skandalu przez posła Konfederacji. Jeśli chciał zamanifestować swoje poglądy, to mógł to zrobic w bardziej stonowany sposób niz wypadac z gaśnicą, ale ogólnie znakomita większośc polskiego społeczeństwa nie popiera tego- nie tyle metody, co nawet samego faktu zgaszenia. Osobiście uważam, że po prostu zgody na wystawianie menory w sejmie nigdy być nie powinno, ale jesli już ktoś do tego dopuscił to trudno- trzeba to zaakceptować.

Dalej nie rozumiem co ma oznaczac ten slogan, że antysemityzm w Polsce ma się dobrze. Czy u nas szykanuje i bije się żydów na ulicach? Czy jest jakas forma systemowego antysemityzmu? Czy Braun zdobył poklask za swój czyn czy został ukarany najbardziej dotkliwą z możliwych kar i sprawa trafi do prokuratury? Gdzie ten antysemityzm w Polsce ma się dobrze? Antysemityzm jako taki występuje we wszystkich krajach w różnym natęzeniu, a u nas na tle nawet Europy ten antysemitym nie jest zjawiskiem powszechnym i nie wyróżniamy się na tym tle. Głownie to żydzi pieją o wyimaginowanym powszechnym polskim antysemityźmie, ale kierowani sa głownie toksycznym antypolonizmem. Dlatego uważam, że powinniśmy wprowadzić symetryzm w relacjach polsko-izraelskich

Byłem parę lat w Lublinie, żeby zwiedzić obóz na Majdanku. Akurat trafiłem jak przyjeżdżała wycieczka z Izraela. Idealnym przykładem żydowskiego antypolonizmu był fakt, że razem z wycieczką szli uzbrojeni ochroniarze z bronia nawet nigdzie nie schowaną. No ludzie, idzie facet z wywalonym gnatem na wierzchu bo wtłaczana jest w Izraelu polityka strachu jakoby w Polsce groziło im niebezpieczeństwo z samego faktu ich pochodzenia, jakby Polacy tylko czekali, żeby miec możliwośc upuszczenia żydowskiej krwi. Sorry, ale to właśnie czysty przejaw antypolonizmu

Gwarantuję, że na całej Ziemi nie znajdziesz kraju gdzie nie ma antysemityzmu, rasizmu, ksenofobii i innych takich pojęć. Społeczeństwa sa tak różne, że zawsze jakaś część populacji będzie przejawiała takie zachowania. Nie ma to jednak charakteru syustemowego, dlatego w żaden sposób nie jest to groźne. Sama niechęć do żydów jest obecna w Polsce tak samo jak w każdym innym europejskim kraju. Sam jestem niechętny żydom ze względu na ich postępowanie w świecie- obrzucanie mianem antysemity każdego kto robi coś co im się nie podoba. Słowo wytrych- krytykujesz Izrael to znaczy, że jestes antysemitą. Takie ich zachowanie daje zdrowy opór w innych społeczeństwach i nawet jestem skłonny stwierdzić, że w dzisiejszych czasach antysemitym jest głównie napędzany przez sam Izrael i Żydów

3 polubienia

Ja bym odpowiedział co o tym myślę ale dostałbym bana.

I to kolejne z niebezpieczeństw związane z Braunem - “można się pośmiać”, fajne memy potem są po Grześku itd., i w całej tej memizacji tego szura nie zauważamy, ze przesuwa się granica tolerancji już nie tylko dla niego, ale dla całej tej zbieraniu odklejeńców, patostreamerów kamratów czy innych agresywnych szurów jak Socha, bo przecież można się pośmiać.

W Stanach takie powolne przesuwanie granicy skończyło się najazdem szurów na Kapitol i śmiercią 5 osób. Braun jest niebezpieczny - nie, nie dlatego bo ma zdjęcie z bronią, ale dlatego, że jego brak kontaktu z rzeczywistością udziela się innym, którzy z tym kontaktem mają problem. Skoro poseł może strzelić kobiecie gaśnicą w twarz, to zaraz się okaże, że jakiś patus może to samo zrobić nauczycielce, wstawi na jutuba i jeszcze stanie się bardziej znany przez to, może coś zarobi. Inny pomyśli, że może wywinąć taki numer policjantowi bo przecież podpisał jakiś dekret online o samostanowieniu itd itd. Kolejne rządy przymykały oko na wybryki Brauna, ale zaszło to już za daleko. Trzeba zrobić z tym człowiekiem porządek.

6 polubień

Warto tez wspomnieć o tym ile ludzi padło ofiarą szurstwa BLM czy antify. W USA ogólnie jest kocioł

2 polubienia

Skoro w sejmie odstawiają judaistyczną szopkę to chętnie zobaczę coś dla uczczenia obrządków neopogan lub rodzimowierców, których zadeklarowanych w Polsce jest dwa razy więcej :slight_smile:

albo coś na chwałę Allaha, też by było zabawnie.

1 polubienie

Tylko czemu to ma dowodzić, nawet jak komuś nie pasują judaistyczne symbole w sejmie, to odpalanie gaśnicy na korytarzu i psikanie nią w twarz jakiejś losowej kobiecie jest dosłownie ostatnią rzeczą jaką powinno się z tym zrobić.
Braun to szkodliwy wariat, prawdopodobnie mający aktywne kontakty ze wschodnimi służbami, jego się powinno zamknąc w pokoju bez klamek, a nie wymyślać usprawiedliwienia dla kolejnych odpałów.

4 polubienia

No przecież masz chodzący pomnik neopoganizmu w osobie Józefaciuka

Patrz synu jak wygląda hipokryzja…

3 polubienia

Płaczący marszałek wyrzucił Brauna za wykłócanie się na mównicy, nie za gaśnice. Gdyby po całej akcji usiadł spokojnie w ławie i się nie wykłócał to obradowali by sobie dalej jakby nigdy nic.

Stary ty naprawdę nie widzisz różnicy w czynie zniewagi uczuć religijnych przez rozklejanie naklejek, a czynem przerwania trwających uroczystości na tle religijnym i naruszenia nietykalności cielesnej? JPRLD.

Sam jestem za zakazem organizacji takich eventów w sejmie, ale jeżeli ktoś popiera nawet częściowo czyn brauna to jest podludziem

1 polubienie

No i gdzie ta hipokryzja? Kwestie religijne powinny być rozpatrywane co najwyżej z oskarżenia prywatnego i rozbijać się o jakieś ograniczenie wolności czy inne banalniejsze rozwiązania jak pracę społeczne na rzecz danego związku wyznaniowego.

Twarde więzienie to po prostu przesada.

Jest dokładnie na odwrót. Żukowska gada bzdury, ale nieszkodliwe. Można czasem się uśmiechnąć, czasem załamać. Zachowania Brauna takie jak wczoraj bezpośrednio szkodzą Polsce

2 polubienia

+1

Tym bardziej wydaje się to szokujące jeśli się przypomni awantury o krzyż w polskim sejmie. Chrześcijaństwo jest częścią naszej historii oraz kształtowało w pewnym stopniu naszą kulturę i tożsamość. A jednak przedstawiciele lewicy chcieliby układać nasza kulturę na nowo. Teraz ich przewodnicząca o aparycji lekko upośledzonej osoby, wysuwa się na czoło obrony obrzędów religijnych cudzych wyznań. Gdzie tu konsekwencja.
Braun natomiast to betonowy katol, w najgorszym tego słowa znaczeniu. Idealny partner Korwina na odpalanie protokołu 3%.

1 polubienie