Sprawy pozasportowe

A mimo to na dzień dzisiejszy zachowanie Brauna miało już dużo większy wpływ na politykę i ludzi niż Żukowska

Zgadzam się z przedmówcami, że Żukowska znikomy wpływ na istotne decyzje bedzie miała, natomiast Braun wczorajszą akcją zdążył już wpłynąć na naszą politykę zagraniczną, piszą już o nas wszędzie
Stworzył również zagrożenie dla zdrowia innych i przede wszystkim tej kobiety, psikając jej z bliska w twarz gaśnicą.
A to wszystko pomimo tego, że głosy konfederacji się nie liczą

2 polubienia

No i dobrze. Niech piszą. Te lizanie dupy Izraelowi które robimy od lat jest bezsensowne bo i tak nas obgadają i zniszczą pod byle pretekstem. Za te teksty o polskich obozach śmierci i sojusznikach Hitlera nie powinniśmy z nimi w ogóle prowadzić żadnych dialogów. No ale to kraj trzęsący całym systemem światowym, a my? Sługi.

2 polubienia

No ja bym wolał żeby pisali o nas z innych powodów niż takie wybryki

Śmieszy mnie jednak, jak zachód doszukuje się w jego zachowaniu wsparcia Palestyny - Braun z pewnością by był zachwycony gdyby się dowiedział jak to niektórzy interpretują XD

Oczywiście. Izrael całe życie jedzie na holocauście. Ciekawe czy o polskich ofiarach wojny i obozów tak ochoczo wspominają u siebie. Poza tym to co robią w gazie przy przyzwoleniu świata, to im powinno być wstyd za ostatnie 70 lat. Nawet te żałosne gadanie że dla.polaka smierc to była.smierc natomiast dla żyda jest to metafizyka. To jest kuriozalne wszystko

Komuniści wszystkich Żydów, którzy żyli w Polsce i umarli w obozach nazwali Polakami. To trwało do lat 80 i do dzisiaj jest powodem sporu…

Wiesz ile Żydów nie uznaje Państwa Izrael? Sporo. Jeżeli nie masz dobrej wiedzy w danym temacie to go nie poruszaj :+1:

2 polubienia

Mnie przeraża, że takim X konfy wszyscy jadą po Memtzenie, a chwalą Brauna. Serio? Jak bardzo intelektualnie ograniczonym trzeba być by chwalić takie zachowanie? Bo rozróżnijmy dwie kwestie - jak zachowuje się człowiek dojrzały i inteligentny? Podejdzie, poprosi, żeby zgasić, może sam zdmuchnie, będzie starał się prowadzić rozmowę, ze należy zgasić.
A wziąć gaśnicę, w Sejmie, i odpalić dla zgaszenia kilku świeczek? I robi to jeszcze poseł? Przecież trzeba być skrajnie ograniczony, żeby pochwalać nie cel zachowania Brauna, a sposób jego zachowania. Przeraża mnie, że ktokolwiek mu bije jeszcze brawo za to.

Co do samej zaś Gazy - po pierwsze Palestyńczycy sami wybrali sobie Hamas w wyborach, jak również na początku lat 2000 w znacznej mierze przyklaskiwali zamachom. Czy 15 latek jest temu winny? Nie. Ale czy Palestyńczycy sami chcą wojny z Izraelem i popierają Hamas? Tak. Czy powinno ich zatem dziwić, iż po ataku Hamasu przyszła bardzo silna odpowiedź Izraela? Ani trochę.
Pomijam oczywiście już okoliczność, że nikt jeszcze nie wymyślił skuteczniejszego sposobu, z pominięciem ofiar wśród cywilów, na walkę z terrorem niż zrównanie wszystkiego z ziemią.

Nergal podarł biblie i to był performers.Braun też jest artystą i to był performers.Problem jest taki ,że mógł to zrobić jak nikogo nie było przy tych świecach.
A zrobił to przy innych ludziach i to jest zagrożenie zdrowia i podlega karze.

No perfomers jak 150 nic tylko żałować że nie zrobił tego po cichu

Jedyny performance jaki zrobił, to swojego żałosnego i agresywnego zachowania ukazując wszystkim jaki jest bezpośredni w swoich radykalnych poglądach i brak mu jakichkolwiek skrupułów

Nic mnie to nie obchodzi ile nie uznaje nie pouczaj mnie, zarzucisz akieś przekłamane statystyki i co? Ważne jest to że np ten żyd ambasador już się sprul że jest antysemityzm w Europie i narasta. No widocznie żydzi sobie tak zapracowali zabijając prawie 20k ludzi w półtora miesiąca. On myśli że może sobie tak wszystko mówić i robić bez konsekwencji. Ostatnio gdy mieliśmy tam ambasadora to go jakiś prostak na ulicy opluł i takiego halo nie było jak tutaj się robi. Żyj dalej w tej bance i udawaj przed sobą samym że Izrael “tylko się broni”- przed Hamasem który walczy o niepodległość. Metody ma wątpliwe ale walczyć moze. Żadne uroczystości nie powinne mieć w parlamencie państwa świeckiego miejsca i koniec. Mówię, ciekawe czy tak ochoczo wymieniają polskie ofiary wojny ci którzy zrobili z holocaustu biznes, plują na groby swoich przodków, podli ludzie. Pomine że podczas wojny w sensie militarnym byli totalnymi uselesami w 2RP. Później ochoczo wprowadzali nowy system… :slight_smile:
Dlaczego w ogóle miałby być jakikolwiek antysemityzm, kogo normalnego obchodzi jakiś kraj tysiące km stąd ? Ładnie przewrażliwieni są ci ludzie, i nie nie chodzi im o ten incydent bo od Lat nadużywają słowa antysemityzm. Liban jest bliżej jakoś nie ma nastrojów antylibanskich w Polsce. No no
Samo zachowanie brauna to zbydlecenie ale jakoś nie potrafię czuć smutku czy żalu skoro dotknęło to ta nacje

5 polubień

A możesz nam wytłumaczyć jak to “nie uznawanie państwa Izrael” przez cześć żydowskich mieszkańców Izraela, powstrzymuje albo w jakikolwiek inny sposób wpływa, na trwające właśnie ludobójstwo w strefie Gazy? Ja jakoś nie mogę połączyć tych 2 spraw.

Jeżeli nie masz poważnych argumentów na obronę tego co w Strefie Gazy robią właśnie Żydzi, to lepiej milczeć.

P.S. nie popieram w tym konflikcie żadnej ze stron.

A kto kazał Hamasowi obcinać głowy dzieci? Obie strony mają krew na rękach i tyle

Fajna ta konfederacja w sejmie, nie ma co

Ale tylko jedna strona uważa się za cywilizowaną

2 polubienia

Oczywiście, Netanjahu co do zasady nie uznaje państwa w którym piastuje funkcję premiera

5 polubień

Dzięki Braunowi wszyscy się dowiedzieli jakie gusła są odprawiane w sejmie. :slight_smile:

Xd


Ten jest dobry agent

5 polubień

Czemu niektórzy Polacy są tacy zakompleksieni względem świata? :slight_smile: Nie warto w życiu possysać wszystkim jajec. Naprawdę dużo lepiej być chamem ze sztachetą w ręku. Jeśli zależy nam na szacunku. Jak to kiedyś zauważył Adaś Miauczyński.

1 polubienie

A czemu niektórzy Polacy rozpatrują kulturę czy dyplomację w kontekście jakieś ideologicznej wojenki?

“Posysanie jajec” to niechęć do tego, żeby na moich demokratycznych przedstawicieli patrzono jak na jakieś małpy z Zoo? Ja rozumiem czemu prawica forsuje tak ten spin- jakobyśmy mogli robić wszystko i zawsze- a zwracanie uwagi na krytykę interpretować jako uległość, posysanie jajec, wasalizm itd., ale czemu zwykli ludzie to kupują?

A jeżeli zależy ci na szacunku to sam umiej go okazywać i dobieraj sobie takich partnerów- tak jak zresztą w normalnym życiu.

6 polubień

Ciekawe co by miało być tą sztachetą xD Manul Magellan xD?

https://twitter.com/WolnoscO/status/1735202695835766812?t=if5-dFHl8jgpSU1FUojl2A&s=19

A czy o tym napiszą polskie i zagraniczne media?

2 polubienia