Sprawy pozasportowe

Nie głosowałem na KO, ale przypominam, że KO nie ma samodzielnej władzy. Rządzi koalicja wielu partii, więc żaden program wyborczy nie zostanie zrealizowany całkowicie. Tak wybrał suweren

Ta pół żartem PiS mam wrażenie ma jakiś szalony plan wyciągnięcia tych biednych starszych ludzi na ulicę i zorganizowania (old)puczu :sweat_smile:

Le Cabaret cytując pewnego piłkarza :grimacing:
Kiedy myśmy ostatnio w historii naszej pięknej Ojczyzny mieli normalność, za Zygmunta Starego? :rofl:

1 polubienie

Pelowcy rządzą niczym na Białorusi. Uchwalami zastepuja ustawy. To już powinno wystarczyc., bo prawo przestaje isniec. UE milczy? Praworządność? Chodziło tylko o to żeby rudy łotr przejął wladze. Dalej, wysyłaja osiłków do TVP z którego robią TVN bis, aby szedł tylko jednym słuszny przekaz. Sąd Najwyższy uchyla postanowienia Holowni. Sędzia Trebicki który wydaje nakaz aresztu Kamińskiego i Wąsika to syn byłej radnej PO. Co za przypadek? Tusk grozi prezydentowi Dudzie. Mało?

1 polubienie

@Scooby_Doo masz zryty łeb TVP i Republiką. Mam znajomego Pisowca, ale z nim da się normalnie pogadać. Żal mi Cię człowieku!

2 polubienia

Na pewno nie za wolnej erekcji :rofl: :rofl: czyli już trochę dawno

Mam nadzieję, że Kolega przeczytał mój post z godzin porannych i wie o moich politycznych zapatrywaniach.
Dlatego pytanie: skoro wyliczasz przewiny PO to może zaprezentuj też te z 8 lat PiS-u.
Bądź fair, please😊

To do Scooby_Doo

1 polubienie

Tzn mówimy o tym samym TK, który jeszcze do nie tak dawna nie był uznawany przez ekipę obecnie rządzącą? Bo już się pogubiłem trochę. To jednak wyroki tego TK są ważne czy nie ważne?

W twoich mediach inna prawda? W ogóle mnie to nie dziwi. Nara

1 polubienie

Czyli mam rację, że za 1 Zygusia :rofl:

Tego nie wyliczy bo to nie dobra jest. Bo to patrioci a Tusk niemiecki agent i nas putinowi sprzeda :rofl: :rofl: dlatego tyle agresji bo 8 lat przekonywany, że jak partia słońca straci władzę to Polska znowu zniknie z mapy Europy.

Nie miej do niego pretensji. Siła propagandy…

PS. TVN jest w cholerę stronniczy ale różnica jest taka, że TVN to telewizja prywatna a TVP jako publiczna nie powinna była brać udziału w gierkach politycznych i tworzeniu wyborczej propagandy. W TV Republika niech se mówią i robią co chcą ale na Boga, pis zrobiło kabaret z telewizji publicznej.

@Rat idę o zakład że republikę. Jedyna “patriotyczna” stacja no i miss univers Holecka tam się przetransferowała.

A będziesz tak miły i napiszesz jaką telewizję Ty oglądasz? Póki co, podałeś okrągłe zero argumentów popierających wcześniej postawioną tezę. Nie podałeś też odpowiedzi na raczej proste pytania kolegów. Do tego na koniec ta wycieczka personalna z lemingami, czyli wpadłeś tu żeby pokrzyczeć, bez najmniejszego pojęcia właściwie po co to robisz.

1 polubienie
  1. Uchwały już zostały Ci wyjaśnione wcześniej, a Ty nadal powielasz fake newsy.
  2. Żeby szedł jedyny słuszny przekaz? Bądźmy poważni. Sprawdzałeś może jak wyglądał czas antenowy w telewizji PUBLICZNEJ podczas wyborów prezydenckich? Czy TVP chociaż raz wspomniała o którejkolwiek z afer? Trzeba być naprawdę bardzo nieobiektywnym aby nie widzieć, że przez ostatnie 8 lat właśnie mieliśmy do czynienia z jedynym słusznym przekazem na skalę niespotykaną. Na marginesie dodam, że gdy PiS był u władzy Morawiecki kiedyś powiedział, że w każdym państwie musi być telewizja rządowa. Rząd się zmienił, ale o dziwo nagle i poglądy PiSu co do telewizji “rządowej”.
  3. Nie Sąd. Tutaj orzecznictwo TSUE jest jednoznaczne, a ponadto przepisy unijne stoją nad prawem krajowym - z wyjątkiem konstytucji. To jest bardzo proste i przejrzyste. Trzymając się prawa nie popadniemy w anarchię i dualizm na czym PiSowi bardzo zależy. A przepisy są bardzo proste i oczywiste. Natomiast PiS doprowadził do tego, że żaden obywatel nie może być pewny uzyskanych wyroków poprzez majstrowanie we władzy sądowniczej w sposób całkowicie sprzeczny z jakimikolwiek regułami panującymi w dojrzałem demokracji.
  4. Po pierwsze nie wydając nakazu dostałby zarzut niedopełnienia obowiązków. Po drugie jakie to ma znaczenie, że być może jest synem jakiejś radnej? Jest przestępstwo, musi być kara. Nie ukrywam, że podoba mi się odwołanie do rodziców jakiegoś sędziego, gdy jednocześnie nie razi Cię, że Aleksander Stępkowski, który był w składzie orzekającym, był jednocześnie członkiem tego samego Rządu do Wąsik i Kamiński. Nie powoduje to u Ciebie jakieś refleksji?

@FanLFC25 absolutnie nie, gdyż tamten wyrok zapadł w “prawidłowym” składzie

Na marginesie warto wskazać, że Stanach nie mają problemu by stawiać zarzuty prezydentowi, a u nas wielka afera bo Policja weszła do Pałacu - mając do tego pełne prawo.

@Scooby_Doo Czyli jak rozumiem cześć wyroków TSUE Ci się podoba, a część nie? Bo nie wiem co ten screen miał udowodnić i do czego się odnosi? No i przede wszystkim czy czytałeś wyrok wraz z uzasadnieniem? Wiesz dokładnie o co w nim chodziło? Bo ja czytałem :wink:

3 polubienia

Masz swoje tsue

Wiesz jakie jest najbardziej znane powiedzenie graczy giełdowych, przez które tracą swoje pieniądze? To zdanie brzmi ‘‘tym razem będzie inaczej’’. Ci ludzie bezgranicznie wierzą politykom i dlatego prędko w tym kraju się nie polepszy. Była nadzieja, że zmiana pokoleniowa przyniesie nowe, lepsze, ale może trzeba poczekać. A tymczasem zmiana na lepsze ma wyglądać tak…

6 polubień

Pierwsza zasady polit. dyskusji- nie gadaj z betonowym wyborcą PiS i KO. Ich nie przekonasz na argumenty. Lata propagandy zrobiły swoje

2 polubienia


Niestety tak nas rozegrali

Taka zmiana, że będą dążyć do osłabienia Orlenu, aż w końcu stwierdza że trzeba go z prywatyzować. To samo pewnie będzie z KGHM, bo już za poprzednich rządów mieli takie zapędy.

2 polubienia

@josif nie bądź ignorantem. Zobacz sobie jakie wykształcenie ma Bieńkowska, jakie stanowiska kiedyś pełniła i sprawdź sobie kwalifikacje Obajtka. Troche się zdziwisz :wink: Ja byłem w szoku kiedy pierwszy raz czytałem o wójcie Pcimia

To przyznaj się na kogo głos oddałeś

1 polubienie