Sprawy pozasportowe

Ale czego ma się bać Zeleński w podejmowaniu decyzji? Co by nie zrobił, jakiej decyzji by nie wydał to będzie dla Ukrainy bohaterem. Czy zginie kolejne 50 000 Ukraińców czy 100 000 nikt go z tego nie będzie rozliczał. Oczywiście uważam go za pionka w tej grze. On jest tylko dla PRu, a decyzje podejmuje ktoś inny. Ale w przeciwieństwie do generała z armii rosyjskiej, który musi ważyć decyzje jak dynamit jego nie dotknie wyskok samobójczy z 10 piętra.

XDD?

A jakie to ma do cholery znaczenie? Jako marszałka należy go rozliczać z tego jak się sprawdza w tej roli, a nie na podstawie zawodu, który wykonywał lata temu

Aż tak boli dupa, że w końcu ktoś stara się zaprowadzać porządek na sejmie i krótko trzymać chamów i buraków, że trzeba go pocisnąć za były zawód?

No nie wiem, myślę że mógł np bać się pozostania w kraju, w którym właśnie wybuchnęła wojna i mógł próbować jak wielu ludzi uciekać do bezpiecznego miejsca, a jednak został w Kijowie

Wiadomo, że prezydent powinien zostać w takiej sytuacji w kraju - ale bądźmy szczerzy. To jest na tyle straszna i niewyobrażalna sytuacja, że człowiek musi wykazać się dużą odwagą, żeby w kraju pozostać i wcale nie jest to taka oczywista i prosta decyzja

2 polubienia

Tu nie ma czego podziwiać, facet jest twarzą ostatnich lat pisu czyli arogancja i poczucie wyższości nad innymi. Teraz to już wzbudza tylko śmiech ale jak byli przy władzy to już na wymioty się zbierało. Wielki profesor, który doprowadził szkolnictwo do jeszcze większej komuny niż było, że o jego liście pełnym błędów gramatycznych do Muska nie wspomnę. Tytuł dzbana roku to już kwestia dni.

7 polubień

Tu już nawet nie chodzi o to, że był kabareciarzem tylko to jest zwykły cham bez żadnej szkoły wyższej. Nawet nie był w stanie ukończyć psychologii, czyli najprostszy kierunek dla osób, które nie wiedzą, w którą stronę iść. Jak to ma być elita Polski to ja wysiadam z tego pociągu. Standardy niesamowicie poszły w dół od czasów np. SLD. Jak tak dalej pójdzie to za 10 lat jakiś Najman czy inny Don Kasjo zostanie marszałkiem, bo w sumie czemu nie.

1 polubienie

Hołowni to od tego mieszania i kłamstw nos rośnie szybciej niż Morawieckiemu, a poglądy ma zależne od kierunku wiatru. Już chyba ludzie szybko zapomnieli te żałosne scenki płaczu nad konstytucją, jak wykrzykiwał, że tam gdzie będzie w koalicji Kołodziejczak, Trzeciej Drogi nie będzie, albo krętactwo w sprawie euro, tak chciał szybko wprowadzać euro i pieniądz cyfrowy a jak zrobiła się nagonka to bardzo szybko ze swoich słów się wycofał, marionetka i showman z tvn ale za to ma znakomite gadane (to mu trzeba przyznać) więc duża część osób się nabiera.

1 polubienie

Reagan też był aktorem, a to jeden z najlepszych prezydentow USA

1 polubienie

No i od dzisiaj Hołownia to polski Reagan. xD

Teraz trochę się to zmieniło. Jeszcze z 10 lat temu (jak ja zaczynałem studia) na psychologię mógł się dostać praktycznie każdy. Teraz zaburzone nastolatki, że się tną i oddupcają maniane to się im wydaje, że są stworzeni do studiowania psychologii do zostania psychologami. Rzucili się jak Dalajlama na nastoletniego chłopca. Progi punktowe >90/100 pkt. A kierunki tradycyjne jak biologia czy geografia dosłownie zdychają (są zamykane przez brak chętnych) nie mówiąc o tym, że na budownictwo na PK może iść teraz dosłownie każdy bo praktycznie wystarczy zdać maturę.

Porównywanie Kotłowni do jednego z najwybitniejszych prezydentów USA to olbrzymia zniewaga dla tego drugiego.

3 polubienia

Reagan dzięki temu, że był aktorem został zapamiętany jako jeden z najwybitniejszych prezydentów USA. Dobrze byłoby aby wypowiedział się ktoś kto faktycznie się zna na temacie, ale to co obecnie się dzieje z USA (nie oszukujmy się, mamy do czynienia z powolnym zmierzchem potęgi) zostało ponoć zapoczątkowane za Reagana. Źródło mogło być stronnicze ale generalnie przekaz był taki, że Reagan “oddał” USA w ręce wielkich korporacji. Ktoś coś byłby wstanie powiedzieć na ten rzekomy temat?

1 polubienie

Reagan swoim aktorstwem i “gwiezdnymi wojnami” spowodował upadek ZSRR. Blefy które przeszły do historii ludzkości.

1 polubienie

f61f45889e2c526bed2bed9d829cf681c694f2dd2e547f9759138259e3ba3c62

Pytanie kto w tej sytuacji ma pierwszeństwo? Według mnie kolejność to:

2,3,4,1

Lewica jest najmniej istotną grupą ludzi.

2 polubienia

4ka to inżynierowie ? :sweat_smile:

1 polubienie

Każdy jest tak samo istotny. Przy okazji nie wiem czy takie skrajnie nacjonalistyczne teksty powinny padać na stronie fanów klubu sportowego. Zwłaszcza takiego klubu, którego wartości są bardziej ukierunkowane na lewą stronę. You’ll never walk alone to nie jest prawicowe hasełko :grin:

3 polubienia

A ja nie wiem czy na forum powinno pojawiać się filmy nawołujące do uszkodzenia sobie głowy rozpędem z 20m. :wink:

2 polubienia

Co śmianie z lewicy ma do nacjonalizmu? Generalnie gdyby powstał ruch zwany od logiki Logikizm to myśle, że pani Żukowska byłaby tam pokazywana jako przykład najobrzydliwszej kreatury w kontekście gwałcenia praw zdrowego rozsądku i rozumu.

2 polubienia

Myślę, że śmiało do wora z napisem najmniej istotna grupa osób śmiało można wrzucić lewaków, żymian i imigrantów :wink:

1 polubienie

Kloppa też? :partying_face: :partying_face:

2 polubienia

A dla mnie najbardziej szkodliwą grupą społeczną są sfanatyzowani idioci obojętnie z jakiej partii bądź kościoła, którzy źle pojętym patriotyzmem ocierającym się wtedy zazwyczaj o fatalnie pojęty nacjonalizm brużdżą w Rzeczpospolitej.

Patriota dla mnie to uczciwy, pracujący i płacący podatki człowiek , udzielający się społecznie na ile pozwala mu czas a nie troglodyta biegający z biało-czerwoną flagą i plujący jadem na innych bo są lewi, prawi, środkowi albo z… kosmosu🤦🏻‍♂️

9 polubień

a jak przyjdzie wojna to pierwszy będzie spierdzielał

1 polubienie