Stefan Bajčetić

3 polubienia

Michael Olise went past #LFC’s midfield and defence five times yesterday without anyone stopping him.

That’s until Stefan Bajčetić came on and tackled him within just five minutes.

On the one small positive from last night.

A niektórzy nadal wierzą w Jamesa. Już nie mówię o Hendo i Fabsie, bo oni z meczu na mecz tylko potwierdzają, że nie powinni u nas być w przyszłym sezonie.

Mam nadzieję, że osobom krytykującym ostatnio Młodego podobała się wczorajsza kreatywna gra naszej ekipy. Totalna odmiana jak zapowiadał Klopp [ironia]

Od Stefana trzeba zaczynać układanie składu to jest łącznik wszystkich formacji. Musi zagrać z wilkami i utd :muscle:

Utalentowany chlopak,naprawde swietnie wkomponowal sie w zespol,bedzie z niego mam nadzieje Pan Pilkarz :smiley:
Jednak taka drobna uwaga(wiem mlody,niedoswiadczony,uczy sie) i mysle,ze Jürgen tez mu na to zwroci uwage a mianowicie: zdarza mu sie w miare czesto przyjac pilke twarza w kierunku bramki rywala a potem zupelnie niepotrzebnie robi kolko i odwraca sie plecami by za chwile niestety dac sobie wyluskac futbolowke i to “w miare blisko” swiatyni Alissona.
Lepiej niech chlopak nie gra w sposob ala…Deyna poniewaz w nowoczesnym futbolu nie ma na to miejsca.

Dla pelnego zrozumienia: to jest konstruktywna i moim zdaniem potrzebna krytyka :blush: a nie zaden “nowomodny hejt”

1 polubienie

Chłopak jest nieaamowity. Jeśli będzie sie rozwijał należycie to będzie lepszą wersją Jorginho. Doskonale reguluje tempo gry, więc te kółeczka maja sens. Wie kiedy przyspieszyć. Ale ma potencjał by być lepszym od Włocha, bo jest świetny w odbiorze, agresywnie doskakuje i gra na pograniczu faulu. Gra mega dojrzale jak na swój wiek. Wystarczy porównać wystep Keity i Stefana po szybkiej żółtej kartce (Tierney to jełop). Naby dostal wędkę w przerwie, a młody Hiszpan spokojnie mogl dograć do końca meczu. Ciągnie go też do przodu, chociaż nie wydaję mi się, żeby kiedykolwiek zakręcił sie w okolicy double double ( chociaż mam nadzieję, że się mylę). Ale liczby to nie jest jego główny atut. Uwielbiam oglądać zawodników o takiej charakterystyce i śledzić ich występy bardziej od zawodników ofensywnych, dlatego mega się nim jaram. :slight_smile: Chociaż czasami jeszcze gotuje mu się trochę głowa, np. Przy tych wyskokach ze strefy gdy troche bez sensu sam presuje środkowych obrońców i traci niepotrzebnie siły, to jak na ten wiek tych mankamentów jest zaskakująco mało. Rośnij nam Stefanie! :slight_smile:

2 polubienia

1 polubienie

Klopp says Bajcetic is ruled out tomorrow night. “It’s a stress response around the adductor. He doesn’t feel a lot but we have to let it settle.”

Bajcetic jutro poza składem.

Pierwszy raz słyszę o tego typu kontuzji piłkarza…mógłby ktoś opisać szerzej co to takiego? Czym to jest spowodowane i ile mniej więcej trwa powrót?

Szkoda chłopaka, skoro już nawet Klopp mówi że sytuacja wygląda źle, to możemy się spodziewać absencji na kilka miesięcy.

Ilość kontuzji w tym sezonie jest po prostu chora i absurdalna i niesamowicie mnie to frustruje, czy klub mógłby w jakiś sposób temu zaradzić? Powinien.

2 polubienia

Za dużo z Thiago kumplował a tak na poważnie to mega go szkoda, ktoś więcej opowie o urazach tego rodzaju ?

Jedna z najgorszych informacji jaka mogła się pojawić

Boje się, że ta kontuzja będzie miała duży wpływ na naszą końcówkę sezonu

Gdzie powiedział, że to coś złego? Z zacytowanego tekstu to nie wynika, przynajmniej ja to tak rozumuję. Jego wypowiedź wygląda tak, jakby to było coś niegroźnego, ale że muszą jednak pozwolić mu wyzdrowieć.

Wydaję mnie się, że jeżeli byłoby to coś poważniejszego to nie leciałby z drużyną do Madrytu, jego obecność może sugerować, że nie będzie to jakaś potwornie długa nieobecność (oby), chociaż z drugiej strony “stress reaction” u Jonesa ciągnęła się miesiącami.

1 polubienie

Właśnie miałem mówić, że reakcje stresową miał Curtis i absencja była długa.
Tam jednak dotyczyło to kości piszczelowej a tu mięśnia

Co to znaczy? W galoty narobił?

Macie na głównej drobny uraz nie siejcie zamętu. Uraz przywodziciela wiec pewnie jakies naciągnięcie czy coś. Jakby zerwał to zapewne Klopp by inaczej śpiewał. Na City raczej będzie gotowy.

U nas każda kontuzja jest potencjalnie bardzo długotrwała.