Ja chciałem ogłosić swoje wycofanie się z aktywnego uczestnictwa na forum.
Będzie mnie więcej na głównej, planuje tworzyć więcej autorskich artykułów, wiec jak ktoś mnie lubi czytać, to będzie miał okazje i to w lepszej odsłonię.
Pracuje właśnie nad jednym artykułem, niedługo się ukaże na głównej ![]()
Wroce na koniec sezonu, aby dać się ukamienować za krytykę Gravenbercha czy tez ze smutkiem przyznam ze sprawdziły się moje przewidywania. Przy okazji zrobie podsumowanko może jakies sezonu. W każdym razie będę kibicował Ryanowi od momentu jak założy czerwona koszulkę i liczył na to, ze w Bayernie to był wypadek przy pracy.
Jeszcze dorzucę moje przewidywania, które potem sobie zweryfikuje/my
- Top3 liga, co najmniej półfinał LE
- 20+ bramek Nuneza ( wszystkie rozgrywki,15+liga) Szobo otrze się o double-double, Endo będzie grał dużo i nieraz zaskoczy dobra dyspozycja, Maca będziemy na rękach chcieli nosić.
Pozdrawiam cieplutko ![]()