Strona/forum i wszystko z tym związane

Ale wy musicie być przegrywami i życiowymi pizd*** skoro tak tu płaczecie na forum o bana za słowo “lewactwo”. Najśmieśniejsze jest to, że lewaki szczycą się lewactwem w swoim lewackim towarzystwie a później z tego powodu płaczą, gdy prawak ich tak nazwie. Czy działa to w drugą stronę tak samo? Nie sądzę.
Żeby nie było offtopu:
To forum w zasadzie od lat obumiera, gdyby nie 4-5 użytkowników to aktywność forumka byłaby zerowa, jedynie porażka w meczu robi zamęt na dzień czy dwa, potem kolejny tydzień pustki na forum.
Dlaczego? Odpowiedzą niech sobie może na to moderatorzy :slight_smile:

1 polubienie

Naprawdę lewaki płaczą o to, że ktoś nazwie ich lewakami, a prawaki o to, że ktoś ich nazwie prawakami? Nie znam genezy konfliktu, ale jeżeli się denerwują, że ktoś ich tak nazwie to może nie do końca się utożsamiają ze swoimi poglądami?

//a przepraszam. Nie doczytałem, że dotyczy to tylko jednej strony.

1 polubienie

Brutalne i chamskie, ale trafne i prawdziwe. Brawo ROMKU.

Nie 4-5, a 20-30 jak już. Chyba jednak wolę aktywnych 20 normalnych użytkowników niż 1000 jakiś odklejeńców piszących korwinistyczne dyrdymały na forum piłkarskim. Nie ilość, a jakość :wink:

1 polubienie

A swoja droga apropos lewakow. To liverpool to nke jest lewackie miasto?

1 polubienie

Tak(?) ciekawe co mówisz- bo w zasadzie wraz z nowym forum pojawiło się więcej użytkowników niż bywało na starym.

Na starym to czasami jak się pojawiło kilka komentarzy na tydzień to było dużo. XD

Tutaj może i jest pewnie nie więcej niż kilkadziesiąt aktywnych użytkowników, ale to forum piłkarskie- podłączone pod stronę, które agreguje większą część ruchu kibiców :v

1 polubienie

@liverpool6413 jak piszesz normalne rzeczy to nikt nie będzie się fatygował, żeby sprawdzić kiedy konto zostało założone

1 polubienie

Tak, naprawdę obumiera, szczególnie jak się nie wejdzie na forum przez dwa, trzy dni, to potem jest tylko jakieś kilkaset postów zaległości xd

A Ty sądząc po Twoich wypocinach jesteś nieudacznikiem.Czy większość lewaków to nieudacznicy bez przyszłości, próbujący przeżyć do 10? TAK.

E: Wow, moje życie nie zakończy się w momencie bana na forumku, zaglądam tu kilka dni w miesiącu gdy jestem na wakacjach a Wy niedługo zrobicie sobie koło różańcowe i petycję o bana dla mnie czy josifa, bo jesteście lewakami i życiowymi niedorajdami i się tego wstydzicie pośród prawaków

To jest niesamowite jak niektórym użytkownikom ciężko jest zrozumieć, że za obrażanie i celowe prowokowanie i wszczynanie kłótni można dostać bana

No mnie też to zastanawia, co drugi jego wpis jest nacechowany jadem i wyzwiskami, a cały czas ma się dobrze. Jak jeszcze josif moderował to rozumiałem, że nie banował, bo się z nim zgadzał. Ale teraz hm…

To i tak cud, że happyblancik tyle wytrzymał bez bana.

O bracie to lepiej nie sprawdzaj wpisów blancika z przeszłości (chociaż większość pewnie i tak pousuwana za niezgodność z regulaminem)

Chłopaki już hamujemy i przechodzimy do porządku dziennego okey? Nie widzę tu spośród ostatnich postów, notek na temat strony/forum etc. Także nie róbmy bałaganu, czekamy na skład i tłuczemy dziś Atalantę :slight_smile:

Witam. Prosiłbym o bana dla użytkownika Hmmmm, który obraża każdego dookoła.

@Hmmmmmm

Najlepiej zbanujmy połowe forum, bo coś kogoś obraża. Naprawdę nie rozumiem, jak można czuć się urażonym gdy jakaś RANDOMOWA osoba wyraża opinie w internecie, czy nawet przezywa ( poziom 5 latków ). Jedyne bany, które powinny być to dla fanów innych drużyn, którzy nie mają życia i wchodzą robić tylko syf, mają swoje fora od tego. No może jeszcze za notoryczne przekleństwa, bo pewnie małoletni też nieraz wchodzą na to forum, choć wątpie, myślę że ludzie w wieku 15 lat i niżej, którzy sympatyzują z naszym klubem są w większości na twitterze.
Pozdrawiam skarżypyty :smiley:

1 polubienie

Jestem kibicem od 1979 roku i kiedyś ludzie byli onni

Kogo niby obraziłem?

Znaczy się, “kiedyś” ludzie byli inni jeszcze zanim pojawił się Internet? :wink:

Po to społeczność forum ma opcję zaraportowania danego posta, który zdaniem użytkowników jest obraźliwy, żeby Administracja, tudzień moderacja, rozpatrzyła taki wniosek. A jak już prosisz publicznie o bana, to warto byłoby chociaż przytoczyć jakieś cytaty.

Ja z kolei wypowiadam się na forach LFC od ponad 17 lat i stopniowe zmiany zwykle widzę tylko u (rocznikowo) starszych (lub stażem bardziej doświadczonych) użytkowników, którzy z czasem naturalnie nie mają ochoty na angażowanie się w notoryczne zaczepki i inne słowne przepychanki. Poza tym, od prawie dwóch dekad naprawdę niewiele więcej się zmieniło.

kiedys to byli ludzie :smiley:
jacys teraz wszyscy mięciutcy jak koszykarze i piłkarze. Wcale sie nie zdziwie, jak za 10lat zabronią gry wślizgiem, bo zbyt ostre to będzie.

Moi Drodzy, teraz, gdy Liverpool zalicza nieudaną końcówkę sezonu, w dodatku przypadającą na koniec kadencji Jürgena Kloppa, zaczynają się tu rejestrować trolle z “zaprzyjaźnionych” klubów, a zwłaszcza tych, które w ostatnich latach dołowały i nie miały innego wyjścia, jak z zazdrością, podziwem i bezradnością spoglądać na dominujący, obok Manchesteru City, Liverpool.

Stąd też mała prośba. Ignorujcie takich ludzi i nie wchodźcie z nimi w polemikę. Nie ma sensu dawać im satysfakcji, bo ani to to mądre, ani nie ma nic wartościowego do przekazania, a tylko próbuje siać ferment, wykorzystując fakt, że po wielu latach w końcu mógł wyjść z “jaskini” :wink:

Dzisiaj już jednego “odstrzeliłem w kosmos” i pousuwałem prowokacyjne posty. Jeśli ktoś się tu znowu pojawi, to mam prośbę o zgłaszanie jego postów. Staramy się wychwytywać takich delikwentów, ale zgłaszając post, możecie przyspieszyć proces powrotnego “wystrzelenia” delikwenta na planetę życiowych “przegrywów” :wink:

13 polubień