Strona/forum i wszystko z tym związane

No oki, to dlaczego ynwa dostał bana za to samo, co wyprawia radbug, a radbug nie?

4 polubienia

Przeciez Radbug wspoltworzyl regulamin niektorych dzialow tego forum, co mozna zobaczyc na poczatku poszczegolnych tematow. To myslicie ze bany bedzie teraz dostawal :slight_smile:

4 polubienia

Cóż kuczqu.

Jedynym twoim wyjsciem jest chyba ponowne zalożenie mojego fejkowego konta na jakimś innym serwisie i podszywanie się pode mnie.

Może tym razem kanonierzy? Albo chelsealive?

kuczq

Widzę u ciebie więcej niż 2 problemy, ale tylko z tego żałosnego posta:

  • NIGDZIE nie sugerowałem ani nie wspomniałem słowem o “poprzednich transferach”, już na starcie zaczynasz od kłamstwa i FAŁSZYWEGO oskarżenia, zresztą jak zwykle jestem przyzwyczajony.

A co do mojego postu i jego treści, też oczywiście kłamiesz:

  • czy przeciwnicy FSG narzekają od kilku miesięcy, że nawet jeżeli FSG zrobi transfery to i tak będzie za późno i źle? TAK TO PRAWDA,: “argument” o tym, ze od X lat, od sprowadzenia Thiago nie kupiliśmy ŻADNEGO pomocnika pojawia się z waszej strony średnio co 3 minuty i 42 sekundy (Carvalho i Elliot grają w golfa - żaden z nich w pomocy nigdy u nas nie grał, co nie :slight_smile: )

-czy przeciwnicy FSG narzekali, że FSG za mało wydaje i za tanio? No ba, jedna z głównych linii ataku więc kolejny raz - TAK TO PRAWDA

-czy przeciwnicy FSG spłakali się srogo parę miesięcy temu, po ogłoszeniu rezygnacji przez nasz kluba z kupna Juda Bellinghama? Owszem, TAK TO PRAWDA, plucia i hejtu nie było końca
-czy przeciwnicy FSG wypisują, ze “nawet jesli…” przyjdzie MacAllister to “i tak trzeba kupić jeszcze rgacza xxx oraz yyy oraz aaa oraz bbb minimum”? Oczywiscie, ze TAK TO PRAWDA, wystarczy poczytać komentarze iw pisy na forum

Jedynie “minuty dla Elliotta i Carvalho” były moją fantazją, bo w sumie to macie ich głęboko gdzieś. Cała resza była prawdą. Kuczq znów sobie wesoło kłamie i wprowadza ferment na forum.

Nie dziwie się wam ani trochę. Zbliża się sierpień, zbliża się ewidentnie jedno z naszych najlepszych okienek transferowych. ktoś kto cały rok pluł jadem na władze i je hejtował może się bać wstydu który go czeka ostatniego dnia okienka. Ktoś kto cały rok spokojnie znosił obelgi, kłamstwa na jego temat, podszywanie się pod kogoś na innych stronach i stabilnie twierdził, że bedzie dobrze, a 1 słabszy sezon nie jest tragedia… no cóż, dzisiaj ta osoba szykuje popcorn i bezie się doskonale bawiła przez najbliższe 3 miesiące.

Teraz jedynym waszym ratunkiem jest jakaś próba zbanowania mnie i zamknięcia mi ust, pod jakimkolwiek pozorem.

P.S. No to jednak masz Alzheimera, jeżeli uważasz, że to ja najbardziej szydzę z transferu Nuneza. Teraz się wyjaśniło, dlaczego wstawiasz takie posty jakie wstawiasz. Choroba - wybaczam.

Panie hipokryto - przycisk nie zadziałał?

Panie hipokryto, to transfer Nuneza dobry czy niedobry? Panie hipokryto to za drogi ten transfer Nuneza jak ja to od samego początku twierdziłem, czy nie, ale przecież dla zasady nigdy mi racji nie przyznasz? Panie hipokryto to mówi Pan, że nikt nigdy z antyfanów FSG nie narzekał na transfer MacAllistera i jego cenę? Nie nazywał FSG kretynami? Żodyn? Nigdy? I ja kłamię?

Wybaczmy kuczqowi - alzheimer o którym wspomniał to jednak straszna choroba.

Pozdrawiam - ten którego imienia na forum nie wolno wymawiać.

Owszem, dzięki temu w przeciwieństwie do 95% forum przynajmniej go przeczytałem i potrafię przestrzegać :wink:

Popieram. Sam tak zrobiłem i od 14 maja do dzisiaj dodałem na forum 3 wpisy, można sobie sprawdzić w aktywności użytkownika. Ogólnie to planowałem się dość mało udzielać do przełomu lipca/sierpnia.

Niestety, cóż zrobić, gdy twoi wierni fani jak kuczq, nie dają ci spokoju i co chwile z piskiem wołają, domagając się autografów, atencji i kolejnych wpisów? No nie mam serca im odmówić swojej odpowiedzi, gdy tak ładnie o nią proszą.

Moim zdaniem ogólnie większy dystans się przydaje i nie ma co sobie na siłę do gardeł skakać. Mi też się zdarzało/moze wciaż zdarza czasem za bardzo sie angażować w dyskusje i brac do siebie niektóre rzeczy. Teraz mam wiekszy luz, co pewnie widać, a że złośliwy czasem bywam, cóż taka natura :stuck_out_tongue:

Wiadomo każdy ma jakieś tam swoje zdanie i często się ono różni od innych forumowiczów, tylko warto dyskutować w miare kulturalnie :smiley: To w ogóle pierwsze forum na jakim się coś udzielam więcej i chyba nie ma tragedii u nas pod względem kultury wypowiedzi i ogólnego poziomu jadu :smiley:
Trochę się zrobił podział na obozy FSG vs anty-FSG. Ogólnie sam byłem strasznie anty, teraz jestem po prostu anty. W życiu nie ma czarno-białe, są po prostu odcienie szarości i można się przerzucać argumentami w nieskończoność(szczególnie, że wspólna historia FSG i klubu to już niemal 13 lat).

Ogólnie w końcu wszyscy kibicujemy jednemu klubowi, to w sumie im lepiej drużynie idzie, to teoretycznie mniej powodów do kłótni. Mieliśmy naprawdę słaby sezon, to też sporo się wylało jadu i żalu :smiley:

Życze wszystkim lepszego sezonu :smiley: i mniej powdów do narzekania :slight_smile:

5 polubień

Ale gówno burza i to w każdym wątku przez te same osoby. Inni jakoś potrafią się dogadać albo sobie nie dogryzać.

Ciężko zrozumieć Wam ze ktoś może mieć swoje inne zdanie niż Wasze?

Idźcie sobie z Waszymi problemami na PW i nie zaśmiecajcie forum.

5 polubień

Owszem. Zwłaszcza na początku, po Twoim dołaćzeniu do forum, darliśmy ze sobą koty i miałem do Ciebie pretensje. Ale zyskałeś u mnie sporo szacunku po tym jak faktycznie potrafiłeś odpuścić sobie wątek FSG na długie miesiace po swojej zapowiedzi. Taki kuczq juz z 20 razy zapowiadał, że nie będzie mnie wołał/odpowiadał/nawiazywał do mnie, ogólnie będzie ignorował, ale jak widać jego obsesja na moim punkcie nadal nie wygasła.

Czasem aż przykro się czyta jak ludzie kibicujący temu samemu klubowi wyzywają się niemal od ku*ew. Niektórzy zarzucają mi, ze się wywyższam. nie wiem, może tak jest. Natomiast inwektyw zawsze staram się unikać.

Niestety nie ma tu symetrii. Po słabym sezonie proporcje użytkowników anty vs. pro, są pewnie w stosunku 8:2. Pierwsza strona potrafi po prostu zakrzyczeć i zaspamować drugą i powodowało to już, ze niektórzy “pro FSG” dostawali bany, tylko dlatego, że tak chciało głośne 10 osób na forum, które było przeciw.

I to co mówi @Negrys po raz kolejny ma miejsce:

-5 różnych osób z obozu “anty” zawoła Radbuga, coś mu zarzuci, bo coś im się nie spodobało
-Radbug 5 razy im odpowie
-Radbug spamuje i prowokuje!!!

Zawsze.
Trochę już męczy.

2 polubienia

Ale tu nie chodzi o czyjąś opinię. Pojawia się news o nowym transferze. Wszyscy są zadowoleni w sekcji komentarzy do czasu pojawienia się Pana prowokatora, który burzy jednym wpisem dobrą atmosferę. Ten wpis nie wnosi niczego interesującego. Jedyne co wnosi to obrażanie, tworzenie podziałów na normalnych fanów i fanów drugiej kategorii. Typowa prowokacja, która się udała, bo przyniosła wiele odpowiedzi. Z mojej strony to wszystko, bo nie mogę wam zakazać pisania odpowiedzi na prowokacje

Brawo, dopięliście swego. Chyba właśnie na tym wam najbardziej zależało. Największy wasz przeciwnik na forum zbanowany i to na absurdalne 6 miesięcy. Nie widzę punktu regulaminu, który Radbug rzekomo złamał. “Zużywanie czasu” adminów jako powód jest śmieszne. Za spamowanie 6 miesięcy? Nawet SEB był swego czasu traktowany znacznie łagodniej.

Czy użytkownik kuczq, który wywołał cała tą dyskusję, również zostanie nagrodzony banem na podobną długość? Skoro Radbug został ukarany, to pół forum, które go wyzywało również powinno polecieć razem z nim. Mielibyśmy wtedy spokój na długo. Teraz bedzie tylko jednostronna narracja. Bo radbug był jaki był, ale w zasadzie tylko on bronił FSG.

image

No w końcu będzie spokój. Poza tym co on cię obchodzi? A fsg nie ma za co bronić, więc no ta jego krucjata była tym bardziej absurdalna.

XDDDDDDDD

A ktoś chciał zakładać temat o polityce :slight_smile:

3 polubienia

Powód bana jest co najmniej absurdalny.

9 polubień

Dlaczego nie było za co bronić FSG, ja do ostatniego letniego i zimowego okienka byłem z nich bardzo zadowolony. W sumie nadal nie wiem kogo winić za te 2 okienka właściciela czy sztab z Kloppem na czele…
Zobaczymy jak potoczy się obecne okienko, ale na razie wszystko wskazuje, że wyciągniemy wnioski z pierwszego rozczarowującego sezonu za panowania FSG.

@Loku64 może trochę podkoloryzowuję, ale to w takiej przeciwwadze dla zapominialskich o poprzednich sezonach za FSG :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie popieram żadnej ze stron, bo ostatnio nie śledzę wszystkiego z taką dokładnością. Jednak trzeba przyznać, że uzasadnienie tak długiego zawieszenia faktycznie jest niedorzeczne, ale (niestety) taki był tu klimat jeszcze za czasów starego forum, więc nikt nie powinien się zbytnio dziwić.

Jak Radbug zatrudni Joannę Chyłkę i złoży Apelację, to myślę, że wróci na forum szybciej. A jak nie, to do nowego roku na pewno zmądrzeje.

2 polubienia

a 14/15, 20/21?, w sumie to niemal wszystkie przed Kloppem nie licząc 13/14 :smiley: Juz nie koloryzujmy ani w jedną, ani w drugą strone :stuck_out_tongue:

No właśnie, za starego.

Jeżeli trzymać się takich zasad, ze starego forum to dzisiaj powinno jakieś 10 osób dostać takie zawieszenie razem z Redbugiem.

Ostatnio za podobne rzeczy ktoś dostał 2 tygodnie i było poruszenie na forum, że tak długo, a dzisiaj 6 miesięcy za “zużywanie czasu”?. Serio? WTF?

Nawet jako największy przeciwnik Radbuga przyznaje że ban absurdalny, bany na forum powinny być jedynie za ewidentne trollowanie, lub przesadzanie z obrażaniem innych.
Nie ma już wielu takich miejsc w internecie, a takimi idiotycznymi decyzjami sie je zabija

1 polubienie

Raz to, że absurd.
A dwa w jaki sposób ten czas miałby marnować? Bo dużo pisał? Komu w ogóle jego posty przeszkadzały? To ktoś tu w ogóle jakiekolwiek posty zgłasza? Chyba niektórzy mają aż nadto wolnego czasu xD W sensie nie szkoda ludziom czasu na flagowanie postów? xD Żeby jeszcze chłop wyzywał od ch/k/p i innych.

2 polubienia

Przecież ten człowiek wczoraj napisał komentarz typowo prowokacyjny i obrażający sporą część użytkowników tego forum. Czy 6 miesięczne zawieszenie to przesadna kara? Nie mam zdania na ten temat. Jestem jednak pewny, że chcącemu nie dzieje się krzywda.

W sezonie była trochę większa tolerancja na chamstwo, bo towarzyszyły nam wszystkim negatywne emocje. Teraz na taką tolerancję nie powinno być mowy.

1 polubienie

Co takiego złego i obrażającego niby napisał w tej wiadomości? Ja żadnego obrażania tu nie dostrzegam. A kilka osób w tym wątku (skasowane posty) wyzywało Redbuga od chorych psychicznie i wysyłąło go do szpitala psychiatrycznego albo pytalo czy wział leki. Zreszta sam dałem na stronie serduszko pod tym jego wpisem bo jak się teraz okazuje na forum w wątku transferowym pisza właśnie to co mówił w sumie redbug.

Po tym jak sam tę dyskusję zacząłeś. Skoro ma nie być tolerancji dla żadnych innych pogladów to za sprowokowanie jej tez powinieneś mieć teraz bana?