Strona/forum i wszystko z tym związane

Odpowiem tylko raz, bo już mam dość takich ludzi jak Ty, którzy notorycznie o wszystko mają pretensje:

jakie wątki zamykam czy kasuje posty bez słowa? W wątku Nuneza było ponad 100 postów, w których większość to były wyzwiska.

Może chodzi Ci o Twoje komentarze? Mam przytoczyć jakieś poszczególne z nich?

“I jak nie gardzić tymi parchami?”

"Niezłą masz dwubiegunówkę, najpierw krytykujesz, potem odpowiadasz sam sobie i chwalisz. "

To są te rozmowy na poziomie gdzie ludzie wymieniają się swoimi przemyśleniami. Absolutnie normalny sposób komunikacji.

1 polubienie

Tez Ci odpowiem ostatni raz, bo widzę ze wczułes się w rolę moderatora, zapytałem dlaczego wątek Nuneza został zamknięty, mimo ze nie udzielałem się tam od dawna, napisałeś ze mam ochłonąć. Zapytałem więc konkretnie z czym mam ochłonąć? Odpowiedzi oczywiście nie uzyskałem, co mnie nawet nie dziwi bo napisałeś głupotę nie pierwszy raz zresztą i nie wiedziałeś jak wybrnąć. Po kilku godzinach mój post z tym zapytaniem magicznie znikł. Napisałem więc kolejny post z prośbą o uargumentowanie dlaczego skasowano mój post, w jaki sposób łamał regulamin, oczywiście odpowiedzi nie otrzymałem a kolejny post zniknął w ciągu kilkunastu minut. Sam sobie wystawiasz świadectwo, zachowujesz się jak dzieciak któremu zabierano w szkole kanapki a teraz musi odreagować w internecie bo ma chwilową władze
I w sumie miałbym to gdzieś, gdybys nie kreował sie na wielkiego obrońcę zasad i strażnika regulaminu
I fajnie ze odgrzebales moje posty na temat kibiców arsenalu zapewne, szkoda ze tak prężnie nie pilnowałes forum jak robili tu inwazję na forum zakładając wątki i pisząc posty obrażające nasz klub, które wisiały przez kilka godzin

Nie odpisałem Ci, że Ty masz ochłonąć - “tylko forum”. Nie poradzę na to, że nie umiesz czytać, a potem konsekwentnie to udowadniałeś w każdym kolejnym komentarzu. Napisałem czemu ten wątek został zamknięty- napisał również Clashman.

Wszystko to co napisałeś można skrócić do tego, że nie umiesz czytać. Zresztą wtedy inna nawet osoba Ci odpisała, że chodzi o FORUM, nie personalnie Ciebie.

Nie próbuj się teraz wybielić i zrzucić to na kwestię kibiców Arsenalu, bo odpisywałeś tak m.in. Aldorowi.

Tutaj skriny tego co napisałem i jakie odpowiedzi otrzymałeś:

Kolejna osoba Ci odpisała to samo:

Rzuciłeś jakieś oskarżenia, oczywiście znowu nieprawdziwie./

2 polubienia

Powiem Wam jedno - moderatorzy są tutaj z własnej woli, ale za darmo, nie wymagajcie od nich więcej niż sami moglibyście dać. Nie podoba Wam się, że ktoś Wam skasował post, a inne podobne lub nieco gorsze zostały? To nim o to się przywalisz, to zgłoś je i potem dowal się, że pomimo zgłoszeń nikt tego nie usunął, a nie dlatego że o późnej godzinie już nikt specjalnie nie właził w ten syf i nie przeglądał tego. A jakieś pety, które się czepiają o wszystko wstawiając typowo pro-realowe posty na forum Liverpoolu to są pierwsze do odstrzału.

Jeśli wg Was moderatorzy nie spełniają swojej roli - zgłoście się i pokażcie jak to się robi. To forum, strona, ogólnie miejsce skupiające kibiców Liverpoolu i tak są świetnie prowadzone, zorganizowane, patrząc na inne strony jak kanonierzy czy devilpage to tam jest często syf, dyskusje prowadzone w tematach ogólnych na stronie głównej, wymieszane słodkie z gorzkim i z kwaśnym, nie ma ciągłości, trudno się odnaleźć.

8 polubień

Czy mogę prosić moderację o zrobienie porządku z takimi wpisami/użytkownikami, jak w załączonym przykładzie?

Zgadzam się w pełni z tym co wyżej napisał @ManiacK i mam pełną świadomość, że moderatorzy mają swoje życie i pilnują porządku na forum wtedy, kiedy pozwala na to czas. Uważam, że od pewnego czasu na forum zapanował zbyt duży luz, jeśli chodzi o wzajemny brak szacunku. Granice przesuwane są coraz dalej, a przykładem jest podlinkowany wpis. Od lat tworzymy jedno z lepszych miejsc dyskusyjnych, jeśli chodzi o piłkę i oldschoolową formę komunikacji, jaką jest forum. I tak jak zawsze było i jest tu miejsce na różne poglądy, tak całkowicie przeciwstawiam się formom słownego uwłaczania innym i przejawom zwykłego, czystego chamstwa i prostactwa.

5 polubień

Ale to mu sie udalo, powinno chyba sie znalezc w dziale Humor. W zasadzie nie wiem czy chcial ublizyc „oponentowi” czy sobie xD

Dziękuję za raport Steady. Kolega odpocznie od pisania na forum do 1 września.

6 polubień

Zabawne, bo wyzywał ludzi którzy jeżdżą Skodami, a z własnego doświadczenia mogę śmiało napisać , że w grupie VAG to akurat Skoda> Cupra

@Aldor pewnie, że kto jakim autem jeździ nie ma nic wspólnego jakim jest człowiekiem.

Mam znajomych którzy pobrali kredyty na samochody, a później problemy z serwisowaniem, bo nie stać.

A i mam znajomego który ma parę hoteli i pizzeri, a jeździ starym golfem 6 GTI, bo tani w utrzymaniu, a na daily wystarczy.

Po prostu ciśnięcie na skody, gdzie w cuprze masz dużo tych samych elementów jak manetki itd, do tego gorsze materiały w środku to taki trochę autodiss

1 polubienie

Wiadomo. W sumie nie mam nic ani do Cupry, ani do Skody (choc to nie auta dla mnie, wole cos mniej typowego temu mam Alfe Giulie i Tesle MY :smiley: ) - po prostu nawet jakby tam wstawil Lambordżini (zeby juz przy jednym koncernie pozostac) to brzmialoby to nadal niesamowicie komicznie. xD Takie troche obrazanie sie dzieciakow w podstawowce:

Haha ty gupku moi rodzice to jezdza Audi, a twoi Fiatem!!

Chciałem jeszcze ostatni raz zapytać bo doczekałem trochę czasu z nadzieją na odpowiedź, koniec sezonu już nadszedł a blokada dalej aktualna a odpowiedzi na moje pytania brak

przecież pisałem Ci, że sezon konczy sie 30 czerwca :smiley:

1 polubienie

Konto @Ydnarek zostało zablokowane. Powód zbyt wojowniczy

A ja ci wysłałem informacje że sezon kończy się 19 maja

Jak to jest możliwe, że post w którym jeden pisze do drugiego pierdolisz nie jest usuwany, a co więcej jest polajkowany przez moderatora? Zresztą ten gość mi flagował posty, a sam pisze posty łamiace regulamin.

1 polubienie

Hey. Wy też nie możecie się zalogować na stronie?

“Błąd zapytania przeciwbotowego”.

Logowanie na stronie działa poprawnie. Sprawdziłeś, czy działa na innej przeglądarce lub po wyczyszczeniu cache i cookies w tej, z której korzystasz?

Czyli wszystko jasne. Wydało się! Jesteś botem!! :rage: :face_with_symbols_over_mouth:

:rofl: :rofl:

1 polubienie

Nie bardzo na “Głównej” się udzielałem ostatnio. A boty chyba powinny coś robić? xD

Logowanie na stronie głównej w innej przeglądarce, również pokazuje “Błąd zapytania przeciwbotowego”. Na forum normalnie mogę pisać i tu jestem zalogowany. Na stronie nie mogę od kilku dni. Dlatego zapytałem.

Zobaczyłem też, że jest mało komentarzy pod newsami ostatnio (może w związku z Euro). Ale pomyślałem, że inni też mogą mieć problemy.

Czy mogę poprosić administrację o sprawdzenie problemu?

mi też się to zdarzało, ale kolejny raz klikałem zaloguj i przechodziło

Hejo! :smiley:
Przeglądałem wczoraj i dziś na stronie głównej zakładkę “o klubie” i pasowało by tam zaktualizować pewne rzeczy w działach takich jak “kapitanowie” - od roku mamy nowego kapitana a tam widnieje nadal Hendo :smiley:, “trenerzy” - mamy od ponad miesiąca nowego trenera, który dziś miał nawet swoją pierwszą oficjalną konferencje i który przeprowadził już nawet trening (chyba?) :stuck_out_tongue:, w dziale “historia” jest na samym dole tabela i można by ją zaktualizować i dodać do niej zdobyty w 2024 roku dziesiąty puchar ligi, w dziale “sponsorzy” można zaktualizować “Logo na rękawkach koszulek” bo nadal widnieje tam Western Union a już chyba 3 sezon będziemy mieć na rękawkach expedie.
Jeszcze można by “poprawić” zakładkę “sztab szkoleniowy” ale to może wtedy jak będą już obsadzone wszystkie stanowiska :slight_smile:
To tyle zauważonych przeze mnie detali do aktualizacji.
Pozdrawiam :slight_smile:

2 polubienia