Strona/forum i wszystko z tym związane

PHILIPS-182 dzięki! Postaramy się to poprawić przed startem nowej kampanii :slight_smile:

1 polubienie

@AirCanada zrób coś z josifem, bo obraża i wrzuca nieprawdziwe informacje

Dzień dobry. Mam pytanie. Czy planowana jest zmiana w szacie graficznej, bo zmienił się trener, a na głównej Klopp cały czas jest.

Stary, zmiany to ciężkie tematy. Ja bym po prostu zablokował.

Aaaaa i dziękuję za zamknięcie tematu, bo patologia za mocno się tam rozpanoszyla. :joy:

Najlepiej wygumkować Kloppa i dać zdjęcie goata Edwardsa

1 polubienie

W banerze na głównej powinien być Darwin Nunez

7 polubień

Pytałem kilka razy, lecz chyba nie dostałem odpowiedzi. Lub po prostu coś mi umknęło.

Czy jest szansa ogarnąć tak, by po wejściu w temat, strona z autami przewijała się do ostatniego przeczytanego postu ?

@Clashman

Co do nowego porządku, jak chcesz rozwiązać re-tweety wiarygodnych źródeł przez gówno portale?

Co gdy Farmazon Romano puszcza jakieś kolejne “newsy” nie na twitterze lecz na swoim kanale YT a potem wszyscy to puszczają dalej?

masz na myśli po wejściu przez link ze strony głównej?

@Flymf Najzwyczajniej w świecie. Nie dodawać linków z “gówno-portali”, tylko bezpośrednio z wiarygodnych źródeł.

Jak sam zauważyłeś, słowa mówione są często przekazywane przez inne źródła, nie tylko te słabe, ale też te wiarygodne, dlatego skupiłbym się na dodawaniu linków ze źródeł wiarygodnych, zgodnie z zamieszczoną tabelką.

Dokładnie tak. O ile temat w którym na bierząco uczestniczymy, nie stanowi problemu, ponieważ jesteśmy “w dyskusji”.

Tak z odmienną, w temacie w którym nie uczestniczymy i jesteśmy w tyle, to wtedy mamy trochę szukania :face_with_peeking_eye:. Tak jest, czerwona adnotacja co do ostatniej wizyty, lecz rozwijanie na telefonie często miesza się z zacinaniem i często mi to przeskakuje :sweat_smile:

Tak szczerze to czym sie rozni ten nowy podzial tematow na forum od tego, ktory byl dotychczas i dlaczego niby mialby rozwiazac problem tego, ze ludzie chca sobie pogadac? xD

Przeciez byl temat zawierajacy tylko sprawdzone zrodla i wazne informacje - “Informacje Transferowe”. Umarl smiercia naturalna, tak jak te pozostale tematy teraz umrą. :slight_smile: Jest 2024 rok, ludzie chca sobie na luzno pogadac o jednym czy o drugim, a najlepiej jak nie musza trzymac sie sztywnych ram, bo wspomnienie o pilkarzu X bedzie w danym temacie tolerowane, ale o drugim juz nie. Przeciez to ma jedynie na celu zabijanie dyskusji i forum. Dlatego tez temat “Informacje Transferowe” upadl, ten mit o ludziach wchodzacych na forum zasiegnac rzetelnych informacji… to mit. Rzetelne informacje sa na glownej (za co dziekowac Airowi, ze przez ostatnie 20 lat utrzymuje jakosc newsow) i jak ktos takie chce poczytac to wystarczy, ze tam sobie przeskroluje. Ludzie wchodza na forum pogadac z innymi, podyskutowac, pomarzyć sobie troche, skonfrontować swoje opinie itd.

Aczkolwiek, pomijajac te placze, to takie dyskusje jak z ostatnich 100 postow z tematu rozwazan - gdzie ma to byc? Mozna tak sobie luzno gadac o transferach i potencjalnych transferach, marzeniach czy o tym kto jest winny naszej sytuacji w starym temacie do rozwazan, czy jest to zabronione i trzeba sie udac do innego tematu?

5 polubień

Moim zdaniem najlepiej, gdyby te tematy trafiały albo do luźnych dyskusji albo do rozważań (tych najluźniejszych).

Wtedy nie będzie już narzekań i płaczów o offtopy- bo najbardziej rzetelne info będą zbiorczo w tych 2 pozostałych (albo i nie :slight_smile: - bo ludziom nie będzie się chciało tego robić, ale wtedy już niech nie będzie narzekań).

Bo nie da się inaczej tego pogodzić- ludzie smęcą, że są offtopy, że są dyskusje nie na temat itd., więc teraz mamy 2 bardziej śmietnikowe tematy do tego.

Nie ma jak pogodzić 2 przeciwstawnych stanowisk na forum - inaczej aniżeli poprzez takie twarde rozdzielenie tych rzeczy.

Niestety mamy 2024 ale forum dalej jest w 2008 gdzie królowało phpBB by Przemo. Mi tutaj najbardziej brakuje threadów pod wpisami. Te liniowe wiadomości cięzko się czyta czasami gdy rozmowa jest o 2-3 tematach jednocześnie.

@AquerdationLFC Sam discourse tego nie ma, ale jest plugin z chatem który ma thready. Ale pewnie nikt się na czat nie zgodzi bo ola boga ludzie piszo i rozmawiajo.

Myślę że ma to mimo wszystko sens. Jeden temat tylko linki/screeny dla purystów, drugi dyskusje. Jednak ten konkretne info nie jest raczej konieczny, bo jak jest oficjalka to robi się temat dla zawodnika, czy też zamyka jak odchodzi. A info o negocjacjach można wrzucać na linkowy temat.

Wtedy mamy dwa w miarę żywe tematy. A nie jeden żywy, jeden pół-martwy, a drugi martwy.

To prawda- takie półotwarte nitki byłyby błogosławieństwem.

Nie byłoby tak przerywanych dyskusji przez rozmowy innych ludzi- plus uporządkowałoby całe tematy.

@n_t w sumie czy ta platforma na coś takiego by pozwalała?

@Loku64
Wszystko zależy od takiego czy sami autorzy będą pamiętali, żeby wrzucić to zawsze również do tej „czystej” nitki- tak żeby ci narzekający mieli wątek tylko do przeglądnięcia w kilka sekund co tam się ostatnio wydarzyło w kwestii transferów bez przebijania się przez dyskusje.

@Aldor przeczytaj raz jeszcze co napisałem tutaj → Rozważania transferowe (dyskusja) - #31636

Specjalnie dla Ciebie przytoczę też fragment w tym miejscu:

Rozważania transferowe (dyskusja): To nowa nazwa wątku “Rozważania i spekulacje transferowe”. Tutaj możecie dyskutować o spekulacjach i dzielić się swoimi marzeniami transferowymi.

Zatem, jak sam widzisz, nikt Ci nie broni dyskusji na temat doniesień transferowych albo własnych przemyśleń dotyczących polityki transferowej Liverpoolu. Tak jak wspomniał @AquerdationLFC , ta zmiana ma na celu wyodrębnienie wątku zawierającego wyłącznie doniesienia transferowe. Nie każdy forumowicz ma czas i ochotę na dyskusję, bo są też tacy, którzy wchodzą tu tylko na chwilę po samo “mięso” transferowe, bez zbędnych komentarzy. Utworzenie wątku Doniesienia transferowe (tylko linki lub screeny) jest właśnie ukłonem w ich stronę, bo zaufaj mi, że zgłoszeń mieliśmy w tej kwestii naprawdę sporo.

Druga kwestia to wiarygodność źródeł. Dotychczas na forum panowała totalna dezinformacja i bezmyślne wrzucanie transferowego scamu, co powodowało chaos i nieumiejętność w oddzielaniu treści wiarygodnych od treści baitowych, zwłaszcza wśród forumowiczów krótkich stażem. Chcemy to zmienić, żeby nie “karmić” wyświetleniami serwisów internetowych, które wymyślają “bajki” dla łatwego zarobku - w ten sposób oszczędzimy też nasz czas. Musimy wszyscy zrozumieć, że w kwestii doniesień transferowych nie liczy się ich ilość, a jakość.

Zgodzę się z Tobą, że od wielu lat @AirCanada i cała redakcja dbają o to, żeby na stronie głównej były tylko najbardziej wiarygodne i potwierdzone treści i chwała im za to! To, zresztą odróżnia LFC.pl od innych stron fanowskich, gdzie często panuje totalny bajzel.

Jeśli chodzi o forum, my nie odbieramy nikomu możliwości wyrażania swoich opinii, natomiast dbamy też o to, żeby ta druga część użytkowników zafiksowanych na konkret, również była usatysfakcjonowana.

Wątek HERE WE GO! - informacja transferowa jest, z kolei, po to, by zwracać uwagę na fakt, że w kwestii transferu dzieje się coś ważnego, a konkretnie, że mamy nieoficjalny “deal-done”. Taki temat był też obecny na poprzednim forum, dlatego chciałem odświeżyć, nie tylko jego nazwę, ale i formułę.

3 polubienia

Syf straszny się zrobił a za tydzień i tak nikt nie będzie pamiętał co i gdzie ma pisać.

3 polubienia

Mi tam się rozdzielenie tematów podoba, ewentualnie można nazwać przypomnieniem, że taki temat jak informacje transferowe istniał.

Jakieś głosy niezadowolenia o spamie się pojawiały, a i posty miały serduszka, więc liczba użytkowników którzy tylko czytają, a podzielają to zdanie zapewne jest większa.

Różne tematy są trochę jak 3 pasmowa autostrada, ktoś lubi zapieprzać patrzy tylko na linki/screeny bez dyskusji.
Ktoś lubi jeździć wolniej to wchodzi w spekulacje.

Nikogo większa ilość tematów nie zaboli, a daje możliwość zadowolenia jakieś części użytkownik.

@Aldor ja się zgadzam, że pewnie takie tematy jak same linki umrą, bo nie oszukujmy się osoby które starają się ścigać kto szybciej przeklei linka liczą na jakąś reakcję.

Po prostu dobrze mieć temat dla (malkontentów ) których razi w oczy spam, który ja osobiście rozumiem, bo w tym okienku się nic nie dzieje, więc ludzie piszą o dupie Maryni żeby nadal móc się komunikować z innymi użytkownikami

1 polubienie