Strona/forum i wszystko z tym związane

Ja poproszę jeszcze Momo i Kolo wspaniali byli to stoperzy.

Ja dodam od siebie - Konchesky i Poulsen :sweat_smile:

1 polubienie

Nie róbcie tego bo po kilku wejściach na strone, zabraknie mi śliny od plucia w ekran

3 polubienia

Na tej grafice to akurat Origi i Klavan bardzo nie pasują szczególnie Belg. Można dać Konchesky, Kabak, Benteke.

Za Origiego to powinieneś bana dostać.

XD Uwielbiam chłopa, ale jest memiczny, to jest mem, a wrzucam tu memy.

Przeglądając to szambo w tematyce transferowej, zastanawiam się jak niektórzy będą w stanie pogodzić kibicowanie LFC z nienawiścią do FSG.

W kulminacyjnym momencie sagi transferowej, frustracja co niektórych była tak duża, że pojawiały się wpisy w stylu: Niech TAA, Virgil i Salah odejdą, piłkarze niech podłożą się i przegrają kilka meczy, a może najlepiej niech spadną z ligi, albo najlepiej zrównać stadion z ziemią i rozwiązać klub, bo bez transferów życie nie ma sensu. Nie cytuję dosłownie ale wiadomo o co chodzi.

Oczywiście po pewnym czasie ochłoną, ale chwilowy angaż emocjonalny + dowód na potwierdzenie teorii (mimo iż co 5 minut winowajca się zmienia, raz jest to Henry, raz Edwards, za chwilę Klopp, bo nie chciał zmian i Edwards wypadł z rytmu i ma teraz problem z pozyskaniem piłkarzy, no ale jest jeszcze Hughes) powoduje, że włącza się syndrom: “a nie mówiłem?”

I teraz taki delikwent, zasiada do meczu kibicując LFC i nagle okazuje się, że taki Endo lub Gravenberch robią babola i tracimy bramkę. Normalny kibic czuje złość i smutek, ale hejter FSG nagle odkrywa napływ dopaminki i szczęścia, bo dostaje kolejny dowód “A nie mówiłem”. Leci na forum objawia się jako prorok i przypomina wiernym, że kościół hejterów FSG ma się dobrze i kroczy w dobrym kierunku. Dziwna sytuacja ale na 100% znajdą się tacy, których ten syndrom dopadnie.

Miałem krótki epizod z bukmacherką i wiem jak potrafi odebrać radość z kibicowania. Nie obstawiałem nigdy meczów Lfc, ale nie raz podczas wyścigów F1 modliłem się, żeby jeden drugiego nie wyprzedzał, bo kupon nie wejdzie, gdzie normalnie aż się prosi o walkę na torze i wyprzedzanie.

Podobne przeżycia mają hejterzy Endo, Nuneza, Diaza.Niby chcą zwycięstw, ale potknięcia piłkarzy znienawidzonych bardzo słodko smakują. Pewnie już maja kredki przygotowane i będą przy każdym błędzie piłkarzy z uśmiechem na ustach rysować kreski na ścianie.

No i teraz załóżmy, że odwiedzają stronę nowi kibice i chcą czegoś ciekawego dowiedzieć się o LFC i nagle widzą co się wyprawia w tematyce transferowej. Najeżdżanie na swoich to patologia. Co innego hejt na drużynę przeciwna. To w jakiś sposób nawet scala środowisko piłkarskie, ale taki pojazd na “swoich”?

Ja bym proponował, aby zrobić specjalny temat transferowy, ale ze wstępem tylko dla Vipów (hejterów FSG), bedzie trzeba wpisać hasło, aby brać w tym udział. Tylko ktoś niezależny musi wymyślić hasło, bo jak sami członkowie się za to wezmą to łatwo je złamać. Wybór będzie między “je**ćfsg” lub “fsgtoch*je”.

2 polubienia

Jako, że człowiek jest zwierzęciem stadnym to człowiek lubi być częścią stada, robić to co stado i myśleć tak jak stado. Skoro wchodzisz pomiędzy wrony to musisz krakać jak i one, więc jako nowy użytkownik wchodzisz na taki forumek to przecież logiczne, że zaczniesz wyzywać klub, bo inni tak robią bo dzięki temu zyskujesz akceptację środowiska. To mnie właśnie najbardziej śmieszy, bo kibice w realu np. pubach czy na trybunach zachowują się stricte proporcjonalnie odwrotnie do tego co się dzieje na forumku tutaj czy na twitterku. Mam czasami wrażenie, że tutaj jest większa bojówka niż realni kibice na trybunach Anfield, dla których bycie na trybunach to codzienność tak jak dupcenie i jedzenie. Ultrasi forumkowi, a jak nie nazywasz się fanlivexxx, ynwaxxx, jurgenkloppxxx, arneslotxxx to nie jesteś kibicem lfc i jesteś w uj dwulicowy nara. Oczywiście mam pełną świadomość, że internet rządzi się swoimi unikatowymi prawami, więc no nie będziesz się kłocił z 13 letnimi Maciusiami. A tak serio jak wejdziesz se na twitterka i zobaczysz te profile, które kibicują klubowi to tam większość ma góra 17 lat, więc przecież nie będziesz się użerał z gówniażerią. Ale taki pierdolnik jaki się dzieje na forum nie dotyczy tylko naszego forumka, ale totalnie każdej strony o tematyce piłkarskiej.

1 polubienie

Ja nie wiem dlaczego wydaje ci się że nie można pogodzić niechęci do FSG z miłościa do LFC. To wręcz wynika jedno z drugiego i kibice plują na właścicieli własnie dlatego że zależy im na klubie i jego sukcesach a tamtym jedynie na zwrocie z inwestycji i klub mógłby być w innym, o wiele lepszym miejscu gdyby zrobili tylko odrobinę więcej, ale nie robią dla garści $.
Żaden prawdziwy kibic nie życzy źle naszym zawodnikom, drużynie i klubowi. Ewentualnie właścicielom, ale też wiekszość docenia to co zrobili do tej pory dla klubu, jednak od kilku lat klub ich przerósł więc wiekszość chce żeby albo zmienili podejście albo sprzedali klub komuś kto podziela nasze ambicje sportowe.

11 polubień

Pogódź się chłopie z tym że przez te kilka ostatnich lat po prostu wypisywałeś tu głupoty i okazało się że nie masz racji. To że twoja opinia jest inna niż opinia większości, nie oznacza automatycznie, że masz rację. Wypisywałeś przez parę miesięcy jakieś brednie oczerniające Kloppa i wychwalające Edwardsa pod niebiosa i widzisz sam, jaka okazała się rzeczywistość.

Weź to po prostu na klatę i tyle. Radbug przynajmniej miał na tyle honoru, że od jakiegoś czasu przestał wypisywać te peany pochwalne na cześć FSG.

6 polubień

Witam i zachęcam wszystkich dio uczestnictwa w Typerze :england:⚽💪
Szczegóły w temacie typer

Ty to w pewnym momencie tak odleciałeś, że wywalono cię z moderacji i dostałeś bana, więc nie graj forumowego mędrca. Dalej wypisujesz te swoje bzdury, czując się jak guru forum, jak niegdyś osławiony Radbug. A wychodzi na to, że rację ma jednak zdecydowana większość forum, a nie Ty czy jakieś psychodady. I nie, większość ludzi tu jest po 30, małolatów tu prawie nie ma i to widać. Co ciekawe, kiedyś potrafiłeś napisać coś trafnego, a potem nastąpił jakiś totalny coming out.

4 polubienia

Mam pytanie czy wam też wyszukiwanie tematów na forum nie działa ?

Bez różnicy jakie słowo czy frazę wpiszę mam zawsze brak wyników.

Trochę to denerwujące, bo jak chce coś napisać w mniej popularnych tematach to muszę manualnie szukać.

Tutaj przykład

@ManiacK u mnie nadal nie działa , nawet jak w zaawansowanych mam żeby szukać we wszystkich tematach,

Jednak jak Tobie działa znaczy, że problem leży u mnie.

Dobra jak zaznaczyłem żeby szukać tylko w tytule to poszło :hugs:

Polecam wejść w > Zaawansowane filtry
I tam sobie odpowiednio ustawić. Działa.

Witam, na głównej stronie premier league widnieje już Liverbird, czy u nas też będzie taka zmiana ? : D Pozdrawiam
image

1 polubienie

Czy na stronie głównej powinien pojawić się Liverbird czy dotychczasowy herb klubu?

  • Liverbird
  • Dotychczasowy herb
0 głosujących

Kurczę , ale żyłem w bańce, bo byłem przekonany, że jakiś margines lubi samego Livebirda :sweat_smile::flushed:

1 polubienie

Mysle, ze nalezy raczej dostosowywac mniejszosc do znakomitej wiekszosci, a ze jest was tutaj ze 3-4 zachwyconych dzialaniami klubu i ciagle narzekajacych na innych, ze sa niezadowoleni to moze wy po prostu sobie zalozcie osobny temat, co?

A jezeli nie to bedziesz musial z tym zyc, ze ludzie sa niezadowoleni z gownianego okienka i z gownianego dzialania FSG, trudno. Wazne, ze ty jestes zadowolony, szczesliwy i jako jeden z niewielu bohatersko kibicujesz i dostaniesz order usmiechnietego kibica. :slight_smile: Dobra Twoja!

7 polubień

Post został scalony z istniejącym tematem: Fenway Sports Group (FSG)

Szczerze zachęcam do tego, żeby nie obrażać się w dyskusjach, nie robić tanich prowokacji ani ciągle kogoś przywoływać.

Radbuga nie ma na forum od wielu, naprawdę wielu długich miesięcy- po co wy go przywołujecie i ciągle na niego naskakujecie. W jakim celu?

To samo z Josifem. Jeżeli z kimś się nie zgadzacie to go zablokujcie. Forum to nie jest jakiś monopol, w którym panuje obiektywna prawda. Macie inną opinię? Dyskutujcie, a nie obrażacie się bo ktoś uważa inaczej niż Wy :wink: ofc tyczy się to też samego Josifa.

Co do komentarzy obrażających - to naprawdę zachęcam do zgłoszeń i korzystania z tej funkcji. Obecnie jeden @Beol jakkolwiek próbuje coś w tej materii ruszać i zgłasza ofensywne/obraźliwe posty. Ja naprawdę przeglądam dokładnie wasze zgłoszenia i reaguje- ale nie jesteśmy w stanie reagować natychmiastowo bez waszej pomocy.

5 polubień