Thiago Alcântara

Niestety nie jesteś mnie w stanie przekonać (wiadomo , że Thiago ZAWSZE będzie miał więcej podań,a szczególnie tych celnych i więcej odbiorów z racji pozycji którą zajmuje). Cała trójka ma za sobą kiepski albo nawet bardzo kiepski sezon.Henderson i Fabinho mieli bardzo dobry koniec sezonu, zresztą jak i cały zespół,zwłaszcza Brazylijczyk wyglądał w końcu jak piłkarz. Dlatego też irytuje mnie fakt, że niektórzy tu piszący skreślili Fabsa,bo ja akurat nie mam wątpliwości, że on wróci do dawnej formy.
PS. Uwielbiam piłkarzy pokroju Thiago bo to unikaty,ale wiem też , że on tej drużynie nie jest już w stanie za wiele zaoferować.

Ja cię nie chcę przekonywać, bo prostu chcę pokazać inne perspektywy. Bo ja sam mam problem megza z tym, i nie wiem co bym zrobił gdyby ode mnie zależało pozbycie się danego gracza. Każdy z trójki ma tyle samo polusów co minusów.

Chciałem po prostu pokazać, że twoja opinia, to tylko opinia, a nie fakty. A każdy ma prawo do swojej.

1 polubienie


O transferze chyba nie ma mowy. Nie będzie się łamał, to jak najbardziej. Niestety każdy z nas domyśla się, jak to będzie wyglądać. Chociaż być może z obecną konkurencją w pomocy Thiago nie będzie tak często występował w składzie, co spowoduje mniejsze jego obciążenie i przełoży się to na jego lepszą dostępność.

Bardzo dobre wieści. Zawsze narzekaliśmy na krótką ławkę i brak jakościowych zmienników. Thiago w roli jokera może sprawdzić się idealnie. Wygląda na to, że Henderson idzie pod topór.

Wygląda na to że to jednak kapitan zostanie sprzedany do Arabii Saudyjskiej. Nie dziwię się, że Thiago chce zostać. Ten sezon będzie jego ostatnim w poważnej piłce. Do Arabii jeszcze zdąży iść… Wygląda na to, że za rok skład LFC będzie wyglądał zupełnie inaczej

Pewnie, że zdąży jeszcze pójść do Arabii, tylko problemem jest to, że za rok Liverpool już na nim nie zarobi.

6 polubień

Może i kupić kupujemy czasami dobrze ale sprzedać to my nie potrafimy ostatnio. Gini,Keita, Ox, FIrmino, Milner, Karius, Origi - oni wszyscy odeszli za darmo. Do tego śmiesznie tanio puściliśmy Mane. Ten sam los czeka Thiago, Hendersona, Matipa, Salaha, być może Fabinho

W sumie nie do końca racja - wielu niepotrzebnych opchneliśmy (chociażby Gruic i inni ciągle wypożyczani), na kilku innych opisanych wyżej nie bardzo było jak zarobić:
Keita, Ox - nie było opcji sprzedaży, brak chętnych i zawodnicy kontuzjowani w zeszłorocznym oknie.
Karius - wartość zawodnika bliska zeru.
Origi - nie chcial grać ogonów, niewielka wartość, a za to opcja w rezerwie.

2 polubienia

Dokładnie. Ox i Keita byli praktycznie nie sprzedawali. Zresztą Keita jest również czymś w rodzaju przestrogi. Kupiliśmy go rok przed transferem faktycznym. I tamten sezon w Lipsku miał już co najwyżej poprawny. A co najważniejsze, naznaczony kontuzjami. Skala hajpu jaka wtedy przetaczała się przez forum, dorównywała tej z Judem Bellinghamem. Wierząc forumowym ekspertom, na prawdę wierzyłem, że środek Fabs - Keita - Coutinho będzie najlepszym w Europie :joy::joy::joy:

Oczywiście, że Keitę można było sprzedać wcześniej, tylko każdy wierzył do końca w jego cudowne odpalenie.
Oczywiście klub sobie komplikuje sam, kontrakty Hendersona i Salaha uczyniły ich praktycznie niesprzedawalnymi. Teraz się otworzyła droga do szejków ale w Europie są niesprzedawalni.
Moim zdaniem za długo czekamy a potem zostajemy z niczym. A Kariusa było trzeba od razu spieniężyć a nie wysyłać na wypożyczenia, na Origim też śmiało można było zarobić

Raczej żaden forumowy ekspert tak nie napisał. Bo Fabinho pryszedł w 2018, a Coutinho już dawno nie było w klubie :smiley: może nie, że dawno, ale odszedł pół roku przed przyjściem Fabinho :slight_smile:

4 polubienia

Najwidoczniej demencja młodzieńcza postępuje :confused: jak będzie bardzo źle to zapisze wam swojego kota pod opiekę. Tylko ostrzegam, ma nadwagę i trzeba go regularnie karmić.

A tak serio. Mi musiało mi się coś pomylić. Aaa dobra. Kupiliśmy go zanim Cou odszedł. Więc pewnie myślałem tak o środku Keita, Coutinho i jeden z naszych żelaznych chłopców od bieganie. Zawsze lubiłem Giniego wiec pewnie o nim jako pierwszym wyborze.

image
i to moim zdaniem bardzo słuszna decyzja.

@Kijoraptor mozliwe, że ten Andre ma byc naturalnym następcą Thiago, zobaczymy czy w ogóle po niego sięgniemy. Do tego Akadamie plus Bajcetić sie ciągle rozwijają.

Tylko, że to kolejny gracz, który odejdzie za darmo. Znowu będziemy desperacko szukać pomocnika za rok, bo wątpię w transfery na zimę.

Thiago dziś wrócił do treningów z pierwsza drużyna, ale Bajcetica nie dostrzegłem nigdzie.

Ppdobnie jakbz Bajceticem. Coś nie może się doleczyć.

Pełny trening =/= że jest gotowym na granie w meczu.

A Bajcetić jest już zdrowy, był na ławce w dwóch ostatnich meczach.

Thiago Alcántara chce zakończyć współpracę z Liverpoolem. 32-latek jest zdeterminowany, by sfinalizować transfer do Trabzonsporu - podaje Özgür Sancar z „AS-a”.

1 polubienie

:champagne::champagne::champagne::champagne::champagne: i pięknie. Wysoka tygodniówka dla pacjenta wiecznego odpadnie a i parę mln euro może wpadnie. Dobra informacja.

Przygoda Thiago w Liverpoolu… niestety była mini serialem. Krótki, aż finezyjny. W formie i zdrowiu dawał wiele, by potem jedynie czekać, aż wróci. Oczekiwanie na kolejny sezon męczyło coraz więcej kibiców. Jednak gdyby tylko patrzeć na poziom, a nie czas gry to był na prawdę dobrym zawodnikiem. Przy Fabinho wyglądał najlepiej grając obok niego lub lekko wyżej, a nie wchodząc w jego rolę z przymusu. Teraz pora na Andre jak sugerował @josif , oby to była młodsza, zdrowsza wersja naturalizowanego Hiszpana.