Thiago Alcântara

No to nie ma za dużo czasu, okienko w Turcji zamyka się dzisiaj

Thiago odmówił Arabii, żeby pójść do Turcji? Dziwne jak na moje

W idealnym świecie sprzedamy go zimą do Barcelony i podpiszemy Andre

W idealnym świecie to w zimę opchniemy Adriana :smiley: Nie no, Thiago może być jeszcze wartością dodaną w naszym składzie. Zobaczymy co będzie z jego zdrowiem. Zdrowy Thiago to piłkarz wielkiego kalibru.

Jaką wartością? xD Marzeniem jest to, żeby go sprzedać jeszcze w styczniu, gdziekolwiek. Piłkarsko jest cudowny, ale ta jego podatność na urazy to nieśmieszny żart.


Gościa nie ma tak naprawdę od lutego, bo jego epizod w kwietniu zakrwał o śmieszność.
Ma 32 lata, sugerowanie, że z wiekIem zdrówko się polepszy. Spolier: nie, nie polepszy.

Najpewniej opuści 3, być może 4 następne spotkania, bo nie sądzę, że mówiąc: Thiago is back running mówiło co innego, niż kolejne 2 tygodnie bez tego gagatka.

Z Wolves na pewno nie zagra, kiedy wróci? Obstawiam Leicester, zakładając absurdalnie optymistyczny scenariusz.

Thiago OFF

Ten piękny kawaler ON:
giphy

to jest ta sama gadka, co ta, że Henderson jest potrzebny :rofl: i Milner :rofl: :rofl:
na szczęście Jurek w miarę widzi co się dzieje i dlatego kupił Doma, Maccę, Ryana i Endo

Nie no, zwyczajnie poczekałbym na to co z nim będzie do zimy i dopiero wtedy wydawał sądy. Matip np miał taki jeden sezon, że był zdrowy jak ryba. Z Thiago raczej na pewno nie będzie przedłużany kontrakt więc to raczej kwestia tego, że chcielibyście w połowie sezonu uszczuplenia kadry o jednego doświadczonego zawodnika gdzie jak sami wiecie, pozbyliśmy się takich bardzo wielu. A kto wie, może okaże się kluczowy w tym sowim pożegnalnym sezonie? Wgl ktoś by przypuszczał, że Bobby tak zaimponuje w ostatnim sezonie, że aż będziemy kontestować zasadność jego odejścia? Pomimo tego, że stał się bardzo podatny na kontuzje oraz zaliczył zjazd formy w sezonie 21/22?
@Piotrek noo akurat Milner w wieku 32 lat to był dzik i na pewno by się przydał a tamtej wersji jako uzupełnienie składu.

Też mi źródło AS. Lepiej mieć go w odwodzie choćby przez pół sezonu niż nie mieć nikogo.

4 polubienia

A co Ci przeszkadza jego tygodniówka? Ty mu ją płacisz? Klub stać mu płacić nawet i 300k za miesiąc i nic to nie zmienia, chyba że to działa w ten sposób że teraz będziemy ciąć koszta na pensjach żeby zrekompensować czterokrotnie przepłaconego japońskiego emeryta.

1 polubienie

Wg mnie LFC nie ściągnął odpowiednio wcześnie środkowych pomocników, ponieważ Keita i Ox siedzieli na dosyć wysokich kontraktach i by się tabelka w excelu zaczęła świecić na czerwono w przypadku dodania do niej kolejnej pensji. Sorry, ale taki mamy w LFC klimat.

Przepraszam za słowa, ale mnie to już mega frustruje. Kiedy ta kaleka wróci do gry? Ile on będzie dochodził do siebie ? Już taki bliski był do treningów, mija ponad miesiąć i nawet gościa nawet na ławce nie widać. Wyeebać go zimą do tej Arabii, żeby z 5 mln zarobić i niech nie blokuje miejsca innemu zawodnikowi. W klubie naprawdę by musieli być mega debilami żeby jeszcze z gościem przedłużać umowę gdzie gość inkasuje jedną z najwyższych tygodniówek w klubie a nie mamy żadnego pożytku z niego. Sprzedać zimą, kupić za niego np tego Andre z Brazylii przynajmniej może on częściej będzie w składzie niż ten wynalazek z Hiszpanii.

8 polubień

Ja słyszałem, że szykują nowy kontrakt dla Thiago i Matipa, oby to była tylko plotka.

Powinniśmy sprzedać Thiago zimą, żeby jeszcze chociaż trochę zarobić i zaoszczędzić pieniądze z wysokiej tygodniówki. Andre to jego idealny zastępca i zima będzie do wyciagnięcia za około £20m.

Ten klub lubi się uwsteczniać wiec wcale bym się nie zdziwil gdyby to była prawda.

Pod koniec sezonu wypadł przez biodro, teraz przewijały mi się informacje o kontuzji pachwiny.
No dziwne, przecież on trenował już w lipcu i sierpniu chyba

Trenował i dlatego doznał kontuzji :wink: Thiago jest już w tej fazie biologii swojego organizmu, że spacer po bułki obarczony jest ryzykiem kontuzji. W styczniu sprzedać za worek gruszek i zwolnić status non-HG bez względu na to czy wzmocnienie nadejdzie w styczniu czy w następne lato.

4 polubienia

To człowiek widmo, którego szkoda, że nie udało sie pozbyć latem. Ciekawe w ilu meczach w tym sezonie będzie dostępny. Na razie wygląda, że leci na swój rekord absencji

Przecież były propozycje dla niego z Arabii Saudyjskiej, mówiło się że klub jest gotowy przyjąć ofertę. Problem w tym, że Thiago nie chciał odchodzić. Krótko mówiąc, zapomnijcie że on odejdzie w zimie.