Thiago Alcântara

Mimo całej sympatii do Thiago, jego kariera na Anfield powinna dobiec końca już w styczniu, póki jest szansa przytulić za niego kilka baniek i uwolnić listę płac od jego apanaży. Korzyści z niego i tak już nie będzie, więc można zwolnić miejsce ze statusem non-HG dla kogoś w letnim, a może i nawet już w styczniowym okienku.

Mamy 8 grudnia a Thiago dalej nie zagrał w tym sezonie. Jedna z najsmutniejszych historii w erze Kloppa. Bo Keita to nigdy nie miał umiejętności na jakie go hajpowano. Szkoda, że prawdopodobnie nie zobaczymy nigdy trójki Thiago Mac Szobo razem na boisku (Gavi złapał kontuzje a my powinniśmy jak najszybciej pozbyć się Thiago i sprowadzić kogoś nowego)

3 polubienia

:heart_eyes::heart_eyes:

4 polubienia

On żyje !!! On żyje !!! Teraz pójdzie z górki. Za jakieś 2-3 miesiące zagra. Bardzo żałuję, że dawałem mu duży kredyt zaufania, jak niegdyś Keicie. Miało być tak pięknie, a stało się jak zawsze.

1 polubienie

Niech uważa, po deszczu może być slisko.

6 polubień

https://twitter.com/LFC/status/1741898863844188500?t=s3634a8fpg2I58ahw0YBbw&s=19

Sądząc po tym jak chodzi to chyba nie zapowiada się na szybki powrót do biegania.

1 polubienie

No przynajmniej jako przewodnik i osoba towarzysząca się dobrze sprawdza. Niech te pół roku mija i pożegnajmy go, bo gość z taką tygodniówką tylko blokuje miejsce innemu graczowi który przynajmniej by grał. Oby nikt nie wpadł na pomysł żeby z nim przedłużać umowę, bo to będzie w ogóle porażka. Sukcesem będzie jak Hiszpan jeszcze jakiś mecz rozegra w naszych trykotach, bo znając jego to zaraz złapie jakiś tajemniczy uraz i go zobaczymy w kwietniu.

Wielka szkoda że jednak latem nie chciał iść do Arabii Saudyjskiej . Zwolniłby dużą tygodniówkę. A tak to wydajemy duże pieniądze a nie mamy żadnego pożytku

Gość chodzi tutaj jak 100-letni dziadek.

Klopp odchodzi, to wrócił nasz hiszpański maestro :smiley:

Równowaga w przyrodzie musi być.

Zapomniałem już, że on jeszcze jest naszym zawodnikiem :wink:

Narazie jest obśmiewany, wyrzucany z klubu i przeklinany za wysoką tygodniówkę i ciągłe kontuzje. Ale po cichu mam nadzieję, że te jego ostatnie miesiące na Anfield będą udane i będzie zawodnikiem który wniesie zespół na jeszcze wyższy poziom, bo na pewno stac go na to. Pomoc Mac,Thiago, Szobo wyglada świetnie na papierze, byleby tylko był zdrowy, a o resztę nie martwię.

7 polubień

:eyes:

Bardzo romantyczne podejście, biorę w ciemno, ale dla mnie on się już skończył i po sezonie zakończy karierę.

1 polubienie

:rofl: To już jest przesada

4 polubienia

Prawie sie udusiłem ze śmiechu przy tej informacji, niesamowity jest ten Thiago xD

16 polubień

Dla mnie najgorszy transfer w erze Jürgena.
Jego gra tez mnie nigdy nie przekonywala,te koleczka als Kaziu Deyna rodem z lat `70-tych hamujace nasze akcje…a daj pan spokoj !

1 polubienie

To już się do działu Humor nadaje. Gość wszedł na 5 minut na murawę

Na szczęście jeszcze tylko 3 miesiące, a on akurat już jest jednym z ostatnich pacjentów pozostałych w klubie.