Transfery w Premier League

Nottingham Forest szykuje niezły skład.

Ronaldo poprosił Manchester United o zgode na odejscie. xD

Co w tym dziwnego? Gość ma 37-lat i koniec kariery zbliża się wielkimi krokami. Trudno żeby teraz chciał grać w LE skoro cały czas jest w dobrej formie

Z leniuszkiem Martialem na 9tce nie ruszą powyżej 6 miejsca. Lubie to.

Wielka szkoda dla reszty ligi. Oby go zatrzymali na siłę i oby pokazywał swoje niezadowolenie w szatni. Na razie podoba mi się okienko transferowe w wykonaniu United. :slight_smile:

CR7 wie już, że popełnił błąd wracając do “memnited” i chce się jak najszybciej z tego klubu ewakuować.
Problem w tym czy znajdzie się ktoś na tyle bogaty oraz zakręcony aby płacić mu astronomiczną tygodniówkę jak w tym “menczysterze” :grin:

Wraz z zakontraktowaniem Ronaldo można liczyć na większe zainteresowanie klubem, więc raczej jego tygodniówka się zwraca. Mimo tych 37 lat na karku wciąż jest chyba najpopularniejszym zawodnikiem na świecie, a do tego nadal gra na bardzo wysokim poziomie.

To myślisz, że zainteresowanie Manchesterem Utd wzrosło po przyjściu Ronaldo?
Facet jest u schyłku kariery, jeśli uwolni się od MU to w nowym klubie raczej nie dostanie kokosów, chyba że w PSG. Poza tym, biorąc pod uwagę wymagania finansowe niewiele ma opcji, chyba tylko PSG i Chelsea.

Myśle, że wzrosło- koszulki sponsorzy, prawa telewizyjne. Ronaldo kojarzą wszędzie. Też myślę, że nikt nie będzie chciał podpisać z nim kontraktu dłuższego niż rok może 2, a w jego przypadku to raczej nie jest duże ryzyko, sportowo raczej dużo nie straci, a wciąż nazwisko wiele znaczy. Bayern wydaję się spoko opcją dla niego, jak Lewy odchodzi byłby największą gwiazdą, dorzuciłby ligę niemiecką i może w lm powalczył o wysokie cele. PSG też może się w sumie zgłosić po niego jak Neymara się pozbędą, a ponoć pracują nad tym mocno.

Za słaby dla wysokich progów LFC wylądował walczyć o utrzymanie w City.

https://mobile.twitter.com/ManCity?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^author

Swoją drogą wyjątkowo paskudna mają koszulkę w tym sezonie. Wygląda jak jakaś wyjazdowa Burnley czy coś… Kompletnie bez wyrazu.

Zrobi podobną karierę w City co Ake.

Transfer w stylu Fabian Delph. Status “Homegrown” się zgadza, pobiega sobie trochę za piłką w meczu z jakimś średniakiem i za 2-3 lata wyląduje w Evertonie.

Arsenal póki co ciekawie wykorzystuje okienko, mam nadzieje, że dołączą do zespołów, które będą w stanie urwać jakies punkty Obywatelom. Przydało by się, żeby jeszcze jakiegoś sensownego obrońce kupili

2 polubienia

będą mieć kolejnego drogiego Anglika na ławce po Stonesie i Grealishu (i Sterlingu). czekam aż Silva pójdzie do Barcelony. to nasza szansa na tytuł

2 polubienia

Kolega moze objasni dlaczego mielibysmy zatrudnic Kalvina,gdzie mialby konkretnie grac w naszym ustawieniu i dlaczego powinnibylismy wydac na niego tyle pieniedzy?
Jestem ciekaw tego wywodu,byc moze nawet nie tylko ja :grin:

Oficjalnie: Zbawiciel na Emirates 45mln £

Tylko zeby im sie zawodnicy nie mylili na boisku bo maja Gabriela w obronie a teraz drugiego w ataku :rofl:

Osobiście nie byłem zwolennikiem transferu Kalvina do LFC, ale wbijam szpilkę niektórym tutaj co pisali, że Kalvin jest za słaby na Liverpool. Wi c poszedł do City. Nie wiem nie wnikam. Ale GDYBY przyszedł do LFC to pozycja by się znalazła, chociażby jako wyczekiwany niczym przyjście mesjasza backup dla Fabinho i jako ten, który będzie ograniczał grę Hendersona w pierwszym składzie a takze jako druga szóstka w taktyce bardziej defensywnej. To teoria. W praktyce nie wierzę, że Kalvin nie załapałby wielu minut, akurat taki grajek znacznie poszerza pola manewru w drugiej linii.

O statusie HG nie wspomnę, zwłaszcza gdy mówimy o drużynach które mają ilość takich zawodników “na styk”.

1 polubienie

United po słowie z Ericksenem. Jeszcze testy i oficjalka.
Fabrizio Romano.
A propos Philipsa to chłopak miał poprzedni sezon mocno kontuzjowany z tego co pamiętam. Był pierwszym wyborem Sauthgatea, ale czy jego postać jest zbliżona do Silvy ? Bo chyba to jego ma zastąpić w City.


Joao Palhinha w Fulham. Zbroją się ciekawie, myślę że jest szansa że w końcu się utrzymają, chociaż to samo myślałem o Norwich rok temu.

Ale jaki backup za Fabinho, błagam xD Przecież KP to głównie dużo do biegania i niezły poziom przeszkadzania, nie oferuje nic, czego nie oferowałby np. Henderson, którego już mamy u siebie (IMO Jordan to lepszy od niego piłkarz). Jedyna wartość dodana jaką kupiło City, to taka, że Philips jest reprezentantem więc pewnie w niektórzych sytuacjach dalej będą mogli liczyć na przychylne traktowanie (coś jak żółta dla Kane’a, po faulu na Robbo). Prawie 50 mln Euro za Krychowiaka na sterydach - na taki deal nie może sobie pozwolić żaden klub z normalnym budżetem

Im się akurat taka mrówka może nawet przydać między KDB a Rodrim, u nas na DM nie miałby czego szukać, a hierarchia na CM to: Thiago, Hendo, Keita, Curtis, Milner + opcję z Elliotem i Carvalho + ciągle obecny w klubie OX.