Transfery w Premier League


Darmowy :slight_smile:


To już pozamiatane chyba…

Romano już dawno wspominał że Gvardiol do City… ale Lipsk twardo przy swoim stoi 100 mln € i nic mniej, zawodnik podobno fan LFC, ale chce grać dla City.

Jak Liverpool nie chce go ściągnąć, a City wręcz przeciwnie to nic dziwnego, że pójdzie do Manchesteru

1 polubienie

Raczej nie wyobrażam sobie sytuacjii w której LFC wykłada 100 mln € za środkowego obrońce w tej cenie znaleźli by ze 2-3 :smile: + @FabrizioRomano potwierdza transfer Mesona Mounta od przyszłego sezonu zasili on szeregi United no i oczywiscie placza tam ze Szobo to średniak przeplacony na ich stronie… tylko najlepsze jest to że United placi 60 mln za gościa, który ma raptem rok do zakończenia kontraktu z Chelsea… i miał problem z przebiciem się do składu.

1 polubienie

60 milionów za Mouta to przesada patrząc na okoliczności, rezerwowy, rok kontraktu.

Ale na co warto zwrócić uwagę to tygodniówka.

Szabla 120 tys na tydzień, Anglik 250 tys!

Na ten moment mi to pachnie Sancho czy innym Antonym.

Ogólnie w United powinny zajść zmiany, bo tam od dłuższego czasu nie potrafią w transfery.

Ostatni w miarę udany to Eriksen.

Casemiro nie liczę, bo zarabia 300 k per week, kosztował 70 mln euro, a ma 31 lat, piłkarz dobry, transfer nie warty tygodniówki i ceny.

2 polubienia

Sancho trafił na listę graczy, których sprzedaż klub rozważa. Co do Mounta to być może jego oczekiwania finansowe byly jednym z powodów rezygnacji, Szobo+Mac łącznie zarabiają mniej więcej tyle co sam Anglik.

Oni na dzień dobry dają taką tygodniówkę, u nas też tak płacą ale po przedłużeniu umowy.

Komu? U nas tylko Mo ma naprawdę dobre pieniądze około 350k/week. Drugi jest Vvd mając 220k/week.

2 polubienia

Martinez zdecydowanie.

No właśnie Mo miałem na myśli

Żaden albo większość transferów nie jest wartych włożonych w nie środków czy późniejszych zarobków piłkarza. Czy transfer był udany czy nie niech decyduje wpływ danego gracza na formację czy wyniki drużyny, a te po zakontraktowaniu Casy znacząco poszły w górę. Kasa nie nasza więc i zabawki nie nasze. Ja uważam transfer Casemiro za bardzo udany dla United.

1 polubienie

Transfer Mounta będzie można oceniać po sezonie dwóch. Obecnie wydaje się, że przepłacili bo gość jest na zawietrznej. Nic natomiast nie stoi mu na przeszkodzie aby się odbić i znowu być top classem. Osobiście pewnie wolałbym jego niż MacAllistera z tym, że zdaje sobie sprawę z tego, że nie jestem ekspertem i kieruje się bardziej przypuszczeniami niż jakaś chłodną analizą.
Mount swojego czasu był okrzyknięty nowym Frankiem czy tam inną postacią będąc kreowanym na przyszłą legendę klubu. Tak naprawdę trochę przykre że odszedł (skoro nie przyszedł do nas)

Ogólnie na goal.com analitycy słabo oceniaja transfery Harvetza i Mounta, za to bardzo dobrze Maca I Dominika. Oby to się urzeczywistniło szczególnie, jeśli chodzi o nasze transfery :smiley:

Trudno, żeby oceniali inaczej transfery zawodników głownie odpowiedzialnych za słabe wyniki Chelsea. To Oni mieli być liderami ofensywy CFC, a zawiedli na całej linii.

O Mount prawda jest taka, że miał 300 tysięcy powodów, żeby przejść do MU. Znajdź mi drugi klub, który by mu z miejsca dała 250-300k/week za to co pokazał przez ostatni rok.

Co w tym dziwnego? Dziwne byłoby jakby pisali, że to świetny transfer. Ja tylko przypomnę, że Oni kiedyś twierdzili, że Maguire to będzie dużo lepszy transfer niż Van Dijk.
Różnica między Szabo a Mountem polega przede wszystkim na tym, że jeden jest po świetnym sezonie, drugi po słabym. Jeden będzie zarabiał 120k/week, drugi 250-300k, a kosztowali tyle samo, gdzie Anglik miał rok do końca kontraktu, a Węgier trzy lata. Ten transfer to śmierdzi kolejnym Pogba.

1 polubienie

Przecież Mount już na mundialu grał słabo, i od tej pory było tylko gorzej. Piłkarz kompletnie bez formy, roczny kontrakt, i duże wymagania finansowe, to jest transfer w stylu United, wydawanie dużej kasy na “kota w worku” ja tam w ogóle nie rozumiem ich polityki transferowej, kolejny piłkarz z dużą pensją na poziomie 250k około.

Havertz to strasznie flegmatyczny piłkarz. Kiedyś czytałem z nim jakiś wywiad, to powiedział, że “On sam nie wie jeszcze gdzie czuje się najlepiej na boisku” może Arteta go trochę odbuduje, ale w Chelsea był rzucany, testowany na różnych pozycjach, i tak naprawdę nigdzie nie wyglądał jakoś dobrze. Przypomne, że w Chelsea rotowano trenerami, i żaden nie potrafił wyciągnąć z Havertza coś więcej, u każdego grał średnio/słabo.

W temacie Mounta się wypowiem…
Rzeczywiście cena jaką za niego zapłacili plus tygodniówka są chore ,ale przestrzegam przed niedocenianiem tego zawodnika.
Fakt ,że ma za sobą fatalny sezon ,ale którz go w Czelsi nie miał.
Ciekawi mnie natomiast fakt, że junajted akurat piłkarzy o zbliżonej charakterystyce posiadają (Bruno czy Eriksen) i raczej vakaty mają na innych pozycjach.
Z drugiej strony nikt inny takich pieniędzy by nie zapłacił.
Są transfery nieoczywiste, oczywiste przy których czuje się, że to strzał w dyche,ale w tym wypadku nie poszedłbym w zakład, że to będzie dla MU udany deal,choć to piłkarz bez dwóch zdań bardzo dobry.
W sumie nie nasz problem!

Sam Moutem bym nie pogardził, ale nie przy tej tygodniówce.

Ogólnie następna kampania może być interesująca.

Praktycznie każdy klub liczący się w walce o Top 4 robi roszady w środku i w sumie każdy z nowych pomocników Arsenalu (Rice, Harvertz) , Utd ( Mount) , Liverpool ( Szabla I Mac) Totki (Madison), City ( być może Caicedo) mógłby z powodzeniem grać w podstawie, w ligowej konkurencji. A to jeszcze nie koniec okienka.

Ciekawe kto będzie niewypałem, a kto nie…
Już zacieram rączki.

2 polubienia

Troche szlag mnie trafia jak widzę jak Chelsea/Brighton/Arsenal kupują kolejny talent z Ameryki Południowej a my nawet nie spoglądamy na tamtejszy rynek. To jak? oni mogą a my nie?

My mamy talenty z Akademi.