Transfery w Premier League

Acha, czyli dalej wierzymy w to, że City zapłaciło za najgorętszego napastnika od lat 60 mln?

Może dzięki odejściu Kane będziemy przed Spurs, bo stan kadr zespołów się wyrównał, obie tragiczne.

W ciągu następnych dwóch lat City bedzie zawodnikiem City. Rzadko na angielskim rynku zdarzają się mega talenty. Za dwa lata będzie tu pisane, że mogliśmy go mieć za grosze, a teraz jest wart 4x tyle.

Jakoś nie widze kolejki po niego. Rok starszy od Bajcetica i Lavii, zerowe doświadczenie na wyższym niż Championship poziomie. Nawet nie był powołany do kadry U-21.

3 polubienia


Ciekawe czy te 20 baniek to będzie dobry interes

Ten Adams to szkło totalne, oczywiście cenowo wychodzą na +, bo obecnie 20 mln to praktycznie nic, ale chłop na max 25 występów w sezonie. Zresztą On i tak tam idzie jako backup dla Caicedo/Lavi.

Ale Kane jeszcze nie podjął decyzji i nie wiadomo, czy będzie chciał odejść tego lata.

2 polubienia

A ja się cieszę, że nie doświadczymy już pobłażania Tottenhamowi ze względu na gwiazdę reprezentacji. Harremu pozwalano na więcej, czego doświadczył m.in. Robertson i co prawdopodobnie kosztowało Liverpool FC tytuł. Jeszcze by się przydało pozbyć z ligi Pickforda

3 polubienia

1 polubienie

4 bramki, 3 asysty w poprzednim sezonie, 110mln euro, widzę grubo.

A co do Kane, Falk właśnie napisał, że z Jego informacji wynika, że Kane dostał lepszą ofertę na lato 2024 i transfer byłby darmowy, mówi się, że to MU albo Chelsea.

Krótko mówiąc - Kane najprawdopodobniej zostanie w Tottenhamie na ten sezon.

Z jednej strony trochę beka - saga trwała 2 miechy, Kane chciał odejść, a jak kluby w końcu doszły do porozumienia, Kane nagle chce zostać XD.

Czy ja wiem czy beka ?
Mi to w takim razie jak opisujesz wygląda jakby piłkarz podjął bardzo dobrą decyzję.

Tottenham miał w piłkarza wywalone jajca i w sumie już wcześniej blokowali jakiekolwiek próby jego transferu, bo liczyła się tylko suma transferu.

Tottenham chciał poczekać do końca okienka, aby wycisnąć jak najwięcej z transferu, tak teraz jest możliwość, że nic nie zarobią :joy::joy::joy:
Chytry 2 razy traci.

Jak ploty o Chelsea się potwierdzą i za rok odejdzie za free przy pewnie sporej podwyżce tygodniówki I będzie mógł zostać w Londynie, co ma sporo plusów dla niego i jego rodziny.

Nie bój nic. W ManC u Pepa odpali. WHU ładnie kaski zarobi.

Ja bym bardziej celował, że pójdzie do MU.

Real Madryt :wink:
Znaaakiii

Wolałbym Chelsea, dla diabełków to on może być swego rodzaju Van Persiem i jak dla mnie bez wątpienia podniósł by ich poziom sportowy.

Dlatego myślę, że tam pójdzie.

A jednak

Ciekawe ile Kane nastrzela w Niemczech. Myslę, że jest ogólnie lepszym zawodnikiem niz Lewy, jak jeszcze huknie z 50 bramek w pierwszym sezonie, to nie pozostawi, co do tego wątpliwości.


już nawet here we go mamy

@BadBoy1920h moim zdaniem to za dobry zawodnik, żeby mieć przeciętny sezon, do tego w takim klubie, który musi pokazać, że zeszły sezon to był wypadek przy pracy :smiley:

Co do Totków, to wróca na należne im miejsce w głębi tabeli :stuck_out_tongue:

A ja myśle, że będzie miał przeciętny sezon w Bundeslidze. A za rok pójdzie do Arabii.

Swoją druga ciekawe co zrobią teraz Totki ? Nie widać nikogo na horyzoncie, który mógłby godnie Go zastąpić.

Na obecną chwilę to Kane nigdzie się nie wybiera - Tottenham w ostatnim momencie cofnął zgodę na jego wylot do Niemiec na testy medyczne…

“Jak donosi angielski oddział “Sky Sports”, piłkarz o decyzji klubu dowiedział się w drodze na lotnisko. Obecnie czeka na rozwiązanie sytuacji i dalszy rozwój wypadków.”

To są dopiero jaja… Btw była to czwarta oferta Bayernu, negocjacje trwają od początku okienka, Cheslea w sprawie Caicedo negocjowała równie długo i może zostać na lodzie a połowa forum wieszała do wczoraj psy na Schmadtke “bo jak można miesiąc negocjować transfer Lavii !”

No i kolejny raz po tym jak padło słynne “Here we go” od Romano transfer jednak może nie dojść do skutku

1 polubienie