A dokąd go niesie? PSG?
Czytałem plotki o PSG i Realu ,może jest coś na rzeczy.
A Malen nie jest szykowany w miejsce Philogene, który ma iść do Ipswich? Holender większość kariery spędził w roli skrzydłowego, a Philogene nie okazał się godnym następcą Diaby’ego.
Raczej tak bo Duran to typowy napastnik, a malen to skrzydłowy i to taki raczej na kontry. Depniecie ma, ale w grze pozycyjnej nie przydatny. Dodatkowo psuje dużo sytuacji. Sądzę że wielkiej kariery tu nie zrobi.
Manchester City dopina transfer młodego środkowego obrońcy z Brazylii Vitora Remisa. Cena to mniej niż 40mln€, City chce go już teraz, nie na lato. Niedługo testy medyczne jak się uporają z dokumentami.
Kolejny świetny zakup Chelsea z RBL, wcześniej Werner ![]()
Nasze transfery z Lipska wychodzą lepiej, nawet biorąc pod uwagę Keitę.
Przynajmniej mają jaja żeby go odpalić bez sentymentów, a nie jak Keitę trzymać do końca kontraktu.
Ciekawe czy się odbije w Bayernie. W Chelsea i tak nie miał przyszłości, bo na jego pozycji gra Palmer.
Podobno Zubimendi bardzo blisko Arsenalu.
Tam to kontuzje odegrały rolę. Nkuku to wybitny gracz, w stylu Firmino, ale zdrowie nie dojechało.
Można? Można…w armatkach ma Merino więc pewnie łatwiej pożegnać San Sebastian.
No i extra. Będzie sobie mógł grać bez presji. Hatfuu na niego. Graven zjada go na śniadanie
Kolejny wysoki zawodnik do 11 pod rożne dla Arsenalu xd
Kanonierzy podobno chca sprowadzic jeszcze Kolo Muaniego z PSG.
Bo sie Gabriel Jesus wysypal, to kogos szukaja na wypozyczenie do przodu
No z nim to wgl strach się bać tego klubu. Ruszą w pościg jak nic xD



