Transfery w Premier League

A dokąd go niesie? PSG?

Czytałem plotki o PSG i Realu ,może jest coś na rzeczy.

1 polubienie

A Malen nie jest szykowany w miejsce Philogene, który ma iść do Ipswich? Holender większość kariery spędził w roli skrzydłowego, a Philogene nie okazał się godnym następcą Diaby’ego.

Raczej tak bo Duran to typowy napastnik, a malen to skrzydłowy i to taki raczej na kontry. Depniecie ma, ale w grze pozycyjnej nie przydatny. Dodatkowo psuje dużo sytuacji. Sądzę że wielkiej kariery tu nie zrobi.

Manchester City dopina transfer młodego środkowego obrońcy z Brazylii Vitora Remisa. Cena to mniej niż 40mln€, City chce go już teraz, nie na lato. Niedługo testy medyczne jak się uporają z dokumentami.

Miał rozbić ligę, wraca do Niemiec


możliwe, że to transakcja łączona, ale Bayern sportowo w sumie chyba wyżej niż Chelsea :smiley:

Kolejny świetny zakup Chelsea z RBL, wcześniej Werner :laughing:
Nasze transfery z Lipska wychodzą lepiej, nawet biorąc pod uwagę Keitę.

Przynajmniej mają jaja żeby go odpalić bez sentymentów, a nie jak Keitę trzymać do końca kontraktu.

3 polubienia

Ciekawe czy się odbije w Bayernie. W Chelsea i tak nie miał przyszłości, bo na jego pozycji gra Palmer.

Podobno Zubimendi bardzo blisko Arsenalu.

Tam to kontuzje odegrały rolę. Nkuku to wybitny gracz, w stylu Firmino, ale zdrowie nie dojechało.

Można? Można…w armatkach ma Merino więc pewnie łatwiej pożegnać San Sebastian.

No i extra. Będzie sobie mógł grać bez presji. Hatfuu na niego. Graven zjada go na śniadanie

3 polubienia

Kolejny wysoki zawodnik do 11 pod rożne dla Arsenalu xd


gdzies tam nawet kiedys sie przewinelo, ze mozemy byc nim zainteresowani

Kanonierzy podobno chca sprowadzic jeszcze Kolo Muaniego z PSG.

Bo sie Gabriel Jesus wysypal, to kogos szukaja na wypozyczenie do przodu

No z nim to wgl strach się bać tego klubu. Ruszą w pościg jak nic xD

1 polubienie