W sumie pasuje tam, też lubi coś zawalić na samej mecie😅
Ci to pewnie już skupieni na następnym sezonie…
Taaa, a jak Graven złapie uraz to jesteśmy w dupie, także nie rozumiem entuzjazmu. Na decyzje zawodnika wpływa wiele czynników, to że nie chciał grać w Liverpoolu w danym momencie, nie oznacza, że nie będzie chciał odejść za x czasu. Moim zdaniem bardzo szkoda, zawodnik jakościowy mógłby się przydać.
Jak złapie uraz. No każdy klub będzie słabszy gdy kluczowy zawodnik złapie uraz. Każdy kto jest na poziomie pierwszej 11 takiego klubu jak Liverpool czy city to po prostu chce grać co tydzień i koniec, a nie być zmiennikiem. Dlaczego city nie ma drugiego piłkarza na 6 takiego takiego jak rodri? Bo on gra w innym topowym klubie. Jak pisałem już w innym temacie. Zubimendi pewnie zajmie miejsce obok Rice’a i będzie grać, u nas już nie jest wyżej w hierarchii od Gravena i Maca więc go odopuścili. Owszem zawodnik do rotacji z naszą 2 jest konieczny. Ale nie może być nim Zubimendi bo on chce być częścią pierwszej 11, a nie zmiennikiem. Do tego wykładając 60 mln euro, nie kupujesz piłkarza do rotacji
Juventus naciska PSG, aby wypożyczyć Kolo Muani z opcją wykupienia w czerwcu. Także Arsenal może obejść się smakiem.
Edit. Potwierdzone, Kolo Muani wypożyczony do Juventusu…
Nie do końca zawsze może zagrać tam maca. Endo też w tym sezonie choć to zawdonik o zupełnie innym profil to prezentuje się dobrze.
Jednka zgadzam się z tobą że uraz mega by nam pokrzyżował szyki.
Ponoć Juventus chciałby wypożyczyć Douglasa Luiza. To zawodnik który w zeszłym sezonie był liderem 2 linii Aston Villi i co prawda grał na 8 tak jego styl jest łudząco podobny do gravena. Większość kariery grał na 6 także można byłoby gracza w idealnym wieku na tą pozycję za bardzo małe pieniądze wziasc. Dodatkowo mógłby pomóc na 8 i jest ograny w Anglii. Szkoda że nie pomyśleliśmy o takim uzupełnieniu
To może być ich najlepszy transfer od lat
Arsenal zainteresowany napastnikiem RB Lipsk Benjaminem Sesko. Agent zawodnika stanowczo zaprzecza, że jest opcja wypożyczenia Słoweńca, ale ostateczna decyzja i tak będzie po stronie klubu.
City dopina trzy transfery
Khusanov środkowy obrońca za 40mln€ z Lens
Vitor Reis kolejny obrońca z Palmeiras za 35 mln€
Omar Marmoush napastnik z Eintracht za ponad 70mln€
Dodatkowo idą Andreę Cambiaso z Juventusu i pozbywają się Walkera, którym interesuje się już Milan.
MC podpisało nowy kontrakt z Haalandem do 2034 roku!
Dodatkowo trzej nowi piłkarz. Międzyinnymi Omar Marmoush , o którym były plotki jako zastępstwo za Salaha.
Polityka transferowa LFC a City to przepaść.
Znowu nie wygramy ligi. Podstawowy skład będzie zajezdzony. Głebia składu o której mówi Slot nie rózni sie niczym od tej z poprzedniego sezonu nie licząc wypożyczonego bramkarza i Federico Chiesa.
Niech ściagną Bajčetića z wypożyczenia żeby odciążyć Ryana.
Zakup Chiesa to w ogóle strzał w stopę. Trzeba było jego tygodniówkę przezaczyć na przedłużenie umowy z Salahem.
To po co kibicujesz LFC. Biegnij na stronę MC tam są takie super transfery.
Taki długi kontrakt dla Haalanda to może być super decyzja, a jednocześnie potężny strzał w kolano. Tygodniówkę ma niebotyczną i teraz pytanie czy będzie miał ambicje utrzymać taką formę i czy nie przytrafi mu się jakaś ciężka kontuzja. Mogą mieć topowego napastnika praktycznie do końca jego kariery, ale z drugiej strony mogą mu płacić po 500k za siedzenie na ławce przez 10 lat jak coś pójdzie nie tak. Wątpię, że zrezygnuje z takiej tygodniówki na rzecz innego klubu jeśli nie utrzyma wysokiej formy.
Ale i tak zaliczy olbrzymi awans sportowy
Premier League traci jednego z najlepszych skrzydłowych w historii, na szczęście tylko na wypożyczenie ![]()

Za czasów podstawówki/gimnazjum, gdy grało się na podwórku, miałem takiego jednego kolegę, który właśnie lubił robić różne zwody przy linii bocznej, gdy nikt go nie pressował.
the streets will never forget
Widzę iż odpowiada Ci polityka transferowa FSG.
Nie dość że takowych praktycznie nie ma to jeszcze nie potrafią podpisać kontraktów z piłkarzami którym kontrakty się kończą.
Za to w planach mają złożyć ofertę opiewającą na 6 mld dolarów za drużynę NBA Boston Celtics.
Połącz kropki.
W przyszłym sezonie w podstawowy składzie będziemy grać Bradley , Quansah , Doak.
musieliby jeszcze namówić jego laskę na zmianę słonecznego Turynu na deszczowy Liverpool
Bardzo jestem ciekaw tego transferu. Gość zaraz kończy 26 lat, ma świetne staty w tym sezonie ale:
- ofensywni zawodnicy z Bundesligi nie sprawdzają się w PL i ciężko im przełożyć liczby z Niemiec(oczywiście nie licząc Haalanda ale to jest world class)
- słabe liczby na przestrzeni całej kariery, tak naprawdę miał dobre tylko w poprzednim sezonie i w tym ma świetne
- 75 mln za half season wonder to dość sporo
Nie mniej jednak nie widziałem go w akcji, więc może mnie zaskoczy.
Oprócz Haalanda tylko Sane i Gundogan mi się dobrze kojarzą z Bundesligi w PL.
Bardziej mnie chyba Cunha zachęca od Egipcjanina, niemniej wydaje mi się że u Guardioli będzie się dobrze czuł.


