Trent Alexander-Arnold

Nie bez powodu drużyny przeciwne często atakują stroną Trenta. Przykład z wczoraj, gdzie akurat w jego trójkącie wszyscy z żółtymi kartkami.

image

1 polubienie

Te kartki się tam pojawiają - owszem, ale przyczyna stoi przed Trentem w drugiej linii i tego krateru, który tam istnieje.

3 polubienia

Trenta mniej z przodu, bo i Jurgen/on widzi, że nie może sobie na tyle pozwolić. Szkoda wielka, bo te piłki grane na wysokości 0.5-metra za linie obrony są piękne, brakuje ich większej ilości i Darwina, bo Gakpo widać o wiele wolniejszy od Urugwajczyka. Jota/Diaz i Darwin potrzebują najbardziej przebudowy pomocy, bo zwłaszcza Diogo najwięcej korzystał z podań z boku obrony.

3 polubienia

To jest beznadziejny argument. Hendo jak idiota wpadł w Caicedo na srodku boiska, a Trent dostał kartkę przy 0-2 atakując przeciwnika agresywnie, jakby chcąc pokazać, że jeszcze walczymy. Matipa nie pamietam żółtej, ale patrząc na to jak ostatnio gra, to nie zdziwiłbym się jakby podawał przeciwnikowi i się potem ratował faulem.

Matip faulował kogoś rozpędzonego bo jak to w tym meczy zawodnik Brighton miał mnóstwo wolnej przestrzeni, przynajmniej tyle pamiętam z tej jego kartki.

3 polubienia

https://sport.optus.com.au/news/premier-league/os53022/epl-news-2023-liverpool-trent-alexander-arnold-new-contract-transfer-latest

“Trent Alexander-Arnold miał za sobą jeden z najgorszych sezonów w swojej karierze i mógłby spędzić następną parę na adaptacji do remontu, który niekoniecznie mu odpowiada. Latem ma podpisać nowy kontrakt, ale czy go podpisze?..” [by sam mcguire]

Artykuł o tym dlaczego Trent niekoniecznie może chcieć przedłużyć kontrakt z Liverpoolem.

To akurat gdybania dziennikarza. Jednak Trent ostatnio zachowuję się jak diva. Miałem go za materiał na kapitana. Jednak po ostatnich fochach i braku zaangażowania, to coś zaczynam w niego wątpić. Zobaczymy jak będą wyglądały jego następne miesiące.

6 polubień

Trzeba będzie przemalować mural na jednej z ulic Liverpoolu.

wkurzają mnie już jego fochy i brak zaangażowania. Ilość błędów jakie popełnia w tym sezonie jest ogromna, finał LM też przegraliśmy przez jego błąd. Wole oglądać na prawej naszego weterana, który zrobi solidną robotę i zostawi serducho niż naszą sfochowaną gwiazdkę. Też widziałem w nim kiedyś kapitana, bo chłopak z Liverpoolu, ale coś tam w głowie przestało stykać. Jeśli Real się po niego zgłosi, to można go za 100 milionów puścić.

https://twitter.com/MarwanOsaad/status/1567652249941282818

Trochę nie rozumiem tej krytyki Trenta w kontekscie naszej gry. W sensie- owszem, gra najgorszy swój sezon w Liverpoolu, ale należy patrzeć na to jakim typem jest piłkarza. Nie jest wybitnym obrońcą, ale ma swoje dobre momenty- po prostu w tym sezonie posypało się tak wiele rzeczy, ze presja na świetne grę od naszych liderów jeszcze mocniej wzrosła, a wsparcia od części zespołu nie ma. Trent nie był i nie będzie wirtuozem gry w obronie, ale nie tego od niego oczekuje Klopp, ani my.

Wstaw taki środek jaki mieliśmy 4 lata temu i Trent znowu mógłby dawać więcej.

7 polubień

Nie chodzi już o wirtuozję w obronie, a zwykłe zaangażowanie, którego często Trentowi w tym sezonie brakuje.

tu nie chodzi tylko. Przeczytaj artykuł, który został wrzucony wyżej. Klopp zmienił taktykę i teraz wymaga więcej w kwestii obrony, a w tym Trent się gubi.

@Loku64 może warto wrzucić ten artykuł na główną stronę?

@radzimordka wygląda, że Trent sam chce obrać ten kierunek.

@Igorix a ile byś chciał za niego?

@radzimordka gdzie napisałem, żeby go wywalać? Hmm?

@Loku64 dzięki :slight_smile:

jak już tak namawiasz :stuck_out_tongue:

@radzimordka ja myślę, że przydałby mu się zimny prysznic. Pogadanka, zmuszenie do powalczenie o miejsce w zespole i wtedy poczekać na jego reakcję. Czy właśnie da z siebie więcej, czy się obrazi. On jest tu od dziecka i myślę, że chce tu dalej być. Tylko może coś musi się odblokować.

1 polubienie

Serio jesteś już gotowy go puszczać do Realu? Damn

Edit: @Loku64 no ja też się zgadzam, że potrzebuje zimnego prysznica i musi się poprawić bo jest ciężko, ale żeby już po połowie pierwszego jego słabszego sezonu wywalać go z klubu jak mówi Lucass XD no nie wiem. Biorąc pod uwagę jego wpływ w poprzednich sezonach, zaangażowanie i fakt że jest wychowankiem to trochę absurdalne dla mnie

2 polubienia

Nie czytaj wpisów tego gościa… on chce za 30 milionów puścić Kellehera.

1 polubienie

Patrząc na to, że WArd poszedł 5 lat temu za 14mln do Leicester, a był raczej słabszym bramkarzem. To może te 20-30 jest do wzięcia za Kellehera.

1 polubienie

Przeczytałem. Ta zmiana taktyki to wypadkowa kontuzji, spadków jakości i przeniesienia ciężaru gry przez Nuneza.

Pozbywanie się Trenta bez opcji o próbnej jakości to kolejne ograniczenie sobie pola manewru.

Niech najpierw przyjdą nowi właściciele a potem zobaczymy kto ile daje. Szczerze to chyba piłkarze tez nie są głupi. Widzą co się dzieje. Zespół osłabł a ktoś na górze ma w dupie wzmocnienia. Wierze, że to może deprecjonować. Gdybyśmy go stracili to leci kolejny angielski talent z papierami na legendę.

2 polubienia

Im gorzej gra w defensywie cały zespół tym bardziej wychodzą braki Trenta w grze obronnej. W tym sezonie cała drużyna gra piach, zwłaszcza linia pomocy, czego efektem jest gorsza asekuracja obrońców, pozostawianie rywalom więcej miejsca na ataki większą liczbą zawodników itp.
Oczywiście sam Trent się do tego dokłada, bo dyspozycją nie zachwyca.

Tak, sprzedajmy nasz największy talent od czasów Gerrarda za 100 mln, bo gość w wieku 24 lat gra pierwszy słabszy sezon, genialne @Lucass .

Tak jak pisałem na stronie - w przypadku TAA to powrót na Jego pozycje, czyli środek pola, bo TAA to środkowy pomocnik, nie PO, byłby idealnym rozwiązaniem.

6 polubień